Şimdi Ara

Fallout 3 GOTY PC /PS3 / XBOX360 Türkçe Yama ÇIKTI [ TRGameStudio.com ] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
12
Favori
19.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://mega.nz/#F!PkYxkYIb!Z_QW0b6PJUigkDjBT6xtpg

Buyur kardeşim iyi oyunlar dilerim en ufak bir hata görürseniz pborukan@hotmail.com adresine geri bildirimde bulunabilirsiniz. Iyi oyunlar dilerim yoldaş...
  • Mastertranslatorr kullanıcısına yanıt
    Emeğiniz için çok teşekkür ederiyorum,tam başından beri yama çalışmanızı takip ediyorum;oynadımda gerçekten duruma göre güzel bir çeviri yapmızsınız .
  • UmutEra U kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim teknik imkanlar el verdigince güzel bir çeviri yapmaya çalıştık yapamadıklarımızı maruz görün teknik sıkıntılar yüzüden oyundaki bazı yerleri çeviremedik kusurumuza bakmayın...
  • Arkadaşlar v2 yi kurdum mastertranslatorr un eline sağlık ama big town da bittercup la konusunca oyun hata veriyor. Neden sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Oyunu bitirdim gayet güzel bir yama olmuş.Ana hikayenin son bir kaç cümlesi çevrilememiş,sanırım teknik hatalar nedeniyle onun haricinde oyun optimizasyonu olsun çeviri olsun güzeldi ellerinize sağlık. Master T. onca zamandır bekledik hakkını vermişsin tekrardan teşekkür ediyorum .
  • UmutEra U kullanıcısına yanıt
    Eyvallah güzel kardeşim. Sevindirdin beni :) :)
  • Arcade Gannon kullanıcısına yanıt
    Araştırıyorum kardeşim...
  • Merhabalar..terminallerde çevrildi mi acaba oyunda ?
  • EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Evet herşey dahil. Teknik sıkıntılar yüzünden çeviremediğimiz yerler hariç. Yetenek açıklamaları karakter yaratma ekranı vsvs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mastertranslatorr -- 10 Haziran 2019; 19:47:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mastertranslatorr

Evet herşey dahil. Teknik sıkıntılar yüzünden çeviremediğimiz yerler hariç. Yetenek açıklamaları karakter yaratma ekranı vsvs..
    Çok önceleri oynadığım ve serinin sevdiğim oyunuydu..bir de türkçe altyazılı oynamak istiyorum..karşılık beklemeden çevirmiş olsanız da çevirininizin ilk versiyonunun kalite anlamında çok eleştiri aldığını okumuştum forumdan..ama belli bir seviyeye getirdiniz çeviriyi yine okuduklarım kadarıyla..emekleriniz için çok teşekkür ederim şimdiden..
  • EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Her işin bir acemiliği olur kimse anasının karnında öğrenmiyor :) Yamanın şuan ki çeviri kalitesi gayet iyi. İlk zamanlara bakmayın siz.
  • Üstat çevirinin üzerinden geçiyordun en son bıraktın mı onu?
  • Ustalarım selamünaleyküm.Ps3 te oyuna bastığımda bir hata alıyorum x e basınca bir yükleme yapıyor ve oyun açılıyor sanırım türkçe yama dosyasını değiştiriyor anlamadım.Çünkü oyun içindeki altyazılar Türkçe olmuyor.Yardımcı olur musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mastertranslatorr

https://mega.nz/#F!PkYxkYIb!Z_QW0b6PJUigkDjBT6xtpg

Buyur kardeşim iyi oyunlar dilerim en ufak bir hata görürseniz pborukan@hotmail.com adresine geri bildirimde bulunabilirsiniz. Iyi oyunlar dilerim yoldaş...
    Yamayı indirdim modları yüklüyorum onu hallettikten sonra Türkçe yamanızı deneyeceğim. Umarım bir sıkıntı çıkmaz modlar ile. Ellerinize sağlık, kolaylıklar diliyorum.

• hocam takip edemiyordum uzun zamandır %100 oldu galiba çeviri tüm dlcler falan çevirilmiş para mı ödememiz gerekiyor o yama için?
  • balikekmekyedim kullanıcısına yanıt
    Dostum ana oyun için içinden ne geliyorsa bağış yapabilirsin zaten ücretsiz yama. Ama Point Lookout ek paketini bağış kotalı yaptım şu aralar maddi sıkıntı yaşıyorum bağış gelirse çok makbule geçer. Ek paketlerin hepsi çevirilmedi sadece birisi çevrildi.
    Dostum Rage hakkında bir gelişme var mı hayırlısıyla bir çıkaydı yama.
    Dostum görüştüğün kimseler yok mu sorun hakkında bilgisi olan yamayı çok bekliyordum ya. Bence hemen bırakma yamayı belki çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 26 Temmuz 2019; 22:22:13 >
  • Bu yamayı bir türlü yükleyemedim. Orjinal steam goty sürümü var. Yama klasörünün içinden çıkan textures klasörünü nereye atacağım? Bende steamapss/faloout 3 goty yolunda böyle bir klasör yok? Lütfen biri kurulumu detaylı anlatabilir mi?
  • elaziz23 kullanıcısına yanıt
    sorunu çözebildin mi?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.