Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snakefatih

Adamlar takmıyor işte diyecek bişey yok. Benim gibi tr PSN den alışveriş yapmayın olsun bitsin Endo PSN falan var oralara bakın
    Katılıyorum. Ben genelde uygun fiyatlara hesap alıyor yada belli bir süre kiralıyorum. Çok cüzi rakamlara exc. oyunları bitirdim.
  • Doom Eternal 327 TL Mtc.com da. Xbox store den zaten alınmaz oyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Sadece ps store digital oyun fiyatları değil. Playstation fiyatlarıda uçmuş. 500gb modeller 3000₺ den aşağı yok. 1tb 2 kol bi oyun olmuş 5000₺. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım
    Hocam Sony ne zaman Exclusive oyun çıkarsa cihaz fiyatlarını uçurur. Bu gow zamanında da olmuştu. ps4 Slim 3000 TL :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık oyun kiralamak en uygun çözüm gibi. Bende Doom Eternal kiraladım forumdaki arkadaştan. Baya uyguna geldi. Oyunlara indirim beklemektense en uygun çözümlerden biri bu bence arkadaşlar.
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Bu PSN tr kabul edilebilir sınırı çoktan geçti. Ve giderek fiyatları yükseltiyorlar 1 sene sonra şimdiki fiyatlar bile olmaz bu gidişle. Farklı PSN lere bakmak şart oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdığım maile anca bugün cevap geldi. Sorum özetle "ps plus üyesiyim dönemsel ve bölgesel indirimlerle ilgilenmiyorum(!),bana vaat edilen plus indirimleri nerede!?"
    Cevap şaşırtmadı
    "PlayStation destek ekibi olarak maalesef PlayStation Store üzerindeki indirimler, kampanyalar ve fiyatlandirmalarla ilgili herhangi bir yorum yapma yetkimiz bulunmamaktadir. Ancak şikayetinizin kaydını aldık.

PlayStation Store Türkiye'de Mart ayı için firsatlar ve teklifler sayfası ne yazık ki aktif değildir. Lütfen önümüzdeki bahar indirimleriyle ilgili yeni fırsat ve indirimler için PlayStation Store'u takip etmeye devam ediniz.

İstediğiniz yanıtı veremediğimiz için üzgünüz fakat başka sorularınız olursa lütfen bize bildirin."
    Gerçekten komik bir durum.

• merdiven altı firmanın vereceği cevaplar bunlar
    sorarlarsa ortamlarda sony global şirket dersiniz kim bilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joof -- 1 Nisan 2020; 0:51:30 >
  • playstation store çok uzun zamandan beri fırsatlar ve teklifler isminde bir bölüme sahipti. burada indirimli oyunlar yer alıyordu. mart ayının başında dünyada sadece türkiye ps store'da bu bölüm kaldırıldı. dünyanın geri kalanında da koronavirüs ile mücadele kapsamında çok iyi indirimlerin yer aldığı march madness (mart indirimi) kampanyası uygulanmaya başladı.

Bu indirimin sadece türkiye'de olmaması üzerine playstation sahipleri tepki gösterdi. bunun üzerine playstation türkiye, bu durumun kendi ellerinde olmadığını ve ingiltere playstation merkezine bağlı olarak çalıştıklarını söyledi. pintipanda gibi yayıncılar da sabah akşam bu durumun ingiltere ps store'dan kaynaklandığını belirttiler.

Bunun üzerine ingiliz ps store'a bu durum hakkında tepki e-postaları atıldı. ingiliz ps store verdiği cevapta türkiye playstation store hakkında indirim olup olmaması kararını kendilerinin vermediklerini, bu kararı alan mercinin türkiye playstation store olduğunu belirtti. bu bilgiler sonucunda türkiye playstation store'un alenen yalan söylediği ortaya çıktı.

Bu kararın alınmasının ardında şöyle fikirler yatıyor: insanlar sokağa çıkmadıkları için daha fazla oyun alacaklar. fırsatlar kategorisi kaldırılarak türkiye'de yaşayan insanların dışarı çıkamama durumları suistimal ediliyor ve böylece daha fazla kâr elde edeceklerini umuyorlar. ayrıca kutulu oyun satışlarında daha önceden usülsüzlükler yaptığı ve ceza aldığı ortaya çıkan aral ithalat ile gizli bir anlaşma içerisinde olabilecekleri düşünülüyor.

Her halükarda türkiye playstation store, türk insanını kandırmak ve suistimal etmek için elinden geleni yapmıştır.

Türk PSN'i öve öve bitiremeyenler şimdi alkış tutabilir

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Şakşakçılık yapsınlar bakalım ps5 çıkınca standart oyunu 650₺ den kitleyince göreceğiz bakalım daha ne kadar alkışlayabilecekler. Ben zaten bu fiyatlara bakıp ps5 almam diğer store larda makul olursa alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

playstation store çok uzun zamandan beri fırsatlar ve teklifler isminde bir bölüme sahipti. burada indirimli oyunlar yer alıyordu. mart ayının başında dünyada sadece türkiye ps store'da bu bölüm kaldırıldı. dünyanın geri kalanında da koronavirüs ile mücadele kapsamında çok iyi indirimlerin yer aldığı march madness (mart indirimi) kampanyası uygulanmaya başladı.

Bu indirimin sadece türkiye'de olmaması üzerine playstation sahipleri tepki gösterdi. bunun üzerine playstation türkiye, bu durumun kendi ellerinde olmadığını ve ingiltere playstation merkezine bağlı olarak çalıştıklarını söyledi. pintipanda gibi yayıncılar da sabah akşam bu durumun ingiltere ps store'dan kaynaklandığını belirttiler.

Bunun üzerine ingiliz ps store'a bu durum hakkında tepki e-postaları atıldı. ingiliz ps store verdiği cevapta türkiye playstation store hakkında indirim olup olmaması kararını kendilerinin vermediklerini, bu kararı alan mercinin türkiye playstation store olduğunu belirtti. bu bilgiler sonucunda türkiye playstation store'un alenen yalan söylediği ortaya çıktı.

Bu kararın alınmasının ardında şöyle fikirler yatıyor: insanlar sokağa çıkmadıkları için daha fazla oyun alacaklar. fırsatlar kategorisi kaldırılarak türkiye'de yaşayan insanların dışarı çıkamama durumları suistimal ediliyor ve böylece daha fazla kâr elde edeceklerini umuyorlar. ayrıca kutulu oyun satışlarında daha önceden usülsüzlükler yaptığı ve ceza aldığı ortaya çıkan aral ithalat ile gizli bir anlaşma içerisinde olabilecekleri düşünülüyor.

Her halükarda türkiye playstation store, türk insanını kandırmak ve suistimal etmek için elinden geleni yapmıştır.

Türk PSN'i öve öve bitiremeyenler şimdi alkış tutabilir
    İmzamı atarım

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Emin ol esir olan köleler ve şakşakçılar yeni jenerasyon da devam edecektir.

• Sırf bu zihniyet yüzünden ps 4 satıp 0 dan masaüstü topladım , steam sana 0 çıkan doomu bile 180 TL’ye veriyor , steamı yöneten adamlar aptal mı ki 180 e satıyor da bu çakallar 460 a satıyor , gerçekten değmez , şüpheli yaklaştığım oyunu da korsan indirip demeyebiliyorum beğenirsem uygun fiyata satın alabiliyorum, steamı var epic gamesi var bir sürü ucuz yollu yer var , bu arada control epic games te sürekli 90 TL psn de 260 , alsınlar boşver 450 ye alan 650 ye de alır 1000 TL’ye de alır , elin Avrupalısı 60 Euro’ya bir günlük maaşı ile alır oyunu bunlar 1 haftalık maaşını gömer :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şaka maka nisan indirimi de yalan çıktı.
  • Bu PS4 Slim'lerin ve normal PS4'lerin fiyatı ne olmuş öyle? Kafayı yemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 1 Nisan 2020; 8:44:55 >
  • Aynı fiyatları yazmışlar yine ne anladım bu işten yemin ederim bıktırdılar
  • Zorla aldırmıyorlar mis gibi Pc de her oyun bedava. Ne gerek var PS birkaç oyunu için tonla para vermeye. O kadar zenginseniz zaten bu paralar size koymaz.

Bu milleti de bir türlü anlamak mümkün değil. PS yok 3bin olmuş yok 10 bin olmuş. Sanki almak zorundasın. Burası Türkiye şuan dolar 6.80 dayandı belki 7-8 gelecek. Hala teknoloji oyun tutkunuz varsa da vazgeçin çünkü pahalı ve daha da pahalı olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu fiyatlara oyun ve ps4 alan var mi acaba . Mis gibi one x mis gibi fiyatı ile satılıyorken

• Şu zamanda torrent en iyisi. Bu fiyatları bir oyuna 300-500 vermek akıllı işi değil.
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Dolar 6.78 euro 7.30₺ şimdilik. Alkışlamaya devam etsinler yeni jenerasyonda yılda kaç oyun alabilecekler

• 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.