Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4 fiyatları 2-3 katına yükseldi, acaba bu durum kalıcı mı, yurt dışından ps4 ithalleri durdu mu ne oldu piyasa böyle uçtu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malchik

ps4 fiyatları 2-3 katına yükseldi, acaba bu durum kalıcı mı, yurt dışından ps4 ithalleri durdu mu ne oldu piyasa böyle uçtu
    sadece ps4 mü diğer firmaların konsollarının fiyatlarıda 2-3 katına çıktı
    aynı durum ikinci el cihazlar da da geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Argele Virscarpis -- 6 Nisan 2020; 16:51:39 >
  • quote:

ps4 fiyatları 2-3 katına yükseldi, acaba bu durum kalıcı mı, yurt dışından ps4 ithalleri durdu mu ne oldu piyasa böyle uçtu
    Fifa 2020 oyunuda uçtu gözüme çarpanları cimere şikayet ettim anca öyle akıllanırlar
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Enayi ve şakşakçı çok olduğu sürece fiyatlarda indirim beklemek hayal olur

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Enayi ve şakşakçı çok olduğu sürece fiyatlarda indirim beklemek hayal olur
    haklısın hala sağda solda bu fiyatların makul olduğunu söyleyip psn i babasının firması gibi savunanlar olduğu sürece bu durum asla değişmez.
  • quote:

en büyük ispatı burada
    https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsol-cuh-7216b-2-kol-ps4-god-of-war-p-HBV00000IDMJ6
  • Argele Virscarpis kullanıcısına yanıt
    indirimlerde söyledikleri yalanı bunda da söylemişler . Biz karışmıyoruz fiyatlara satanlar kendi yükseltiyor diye yalan söylemiş karaktersizler

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

indirimlerde söyledikleri yalanı bunda da söylemişler . Biz karışmıyoruz fiyatlara satanlar kendi yükseltiyor diye yalan söylemiş karaktersizler
    bu tarz insanlar sadece burada yok her yerde var ve içimizde böyle insanlar olduktan sonra düşmana gerek yok
  • Linç yemeye geldim!selam

oyun fiyatları uluslar arası standartlar üzerine belirlenir.60 dolar amerika ve 60 euro avrupa vb gibi.
    Biz oyunları avrupa üzerinden tedarik ediyoruz bunu unutmayın.Bunun yanında kolsollardaki lüks tüketim vergisi nedir neden pcde yok araştırın!
    Mart indirimleri konusunda haklı olsanızda bu indirimler uluslar arası yapılır.Türkiyedeki ekibin yıllık gelir bilançosu yetmesse büyük indirimler gecikir veya yapılamayabilir.
    Bahar indirimindeki fiyatlarla xboxtaki indirimi karşılaştırdım ve bilin ps daha ucuz.Bakmadan görmeden yorum yapmamak gerekir!
    PS4 fiyatları konusunda sony centerlar klasik fiyatlarla 2020 zammı yapılmadan devam ettiğini söylüyor.Siz diyorsunuz hepsiburadada bilmemnede pahalı.Ölücü karaborsacı zor durumda halkın ebesini bellemek için hazır olan milletimizin satıcılarının kazığını psye mahal etmeyin.
    Ülkeye özel indirim konusuna gelirsek sony kendi oyunlarının bir kısmında zaten bunu yapıyor 60 dolar+vergi ile çıkartmıyor!Ancak başka firmaların oyunlarında ülkeye özel fiyat belirlemek için oyunun yayıncı firmasının bu kararı alması gerekir.Steam örneği elinizde,bazı oyunlar özel fiyatlandırma alırken diğerleri(ubisoft gibi)bunu kabul etmeyip tam fiyattan satış yapıyorlar.

Hepimiz isteriz ucuza veya bedavaya oyun oynamayı.Ama bu firmalar size oyun yapmak için milyonlar harcıyor ve bunu geri kazanmalılar.Bunu anlamalısınız.
    Dolarla birlikte yükselen oyun fiyatlarında en azından devletin lüks tüketim vergisini kaldırması için imza toplayın!
    Bilgisayar oyunları yazılım kabul edilip ötv yemezken neden benim konsolumda ötv var deyin birazda!

velhasıl kelam
    linç etmeniz için hazırım ancak size doğruları göstermek istedim
    asgari ücret vb konular ülkenin içinde bulunduğu konum uluslararası piyasada önemli kabul edilmez.Önemli olan firmaların ne kadar kazandığındır.
    dolar düşer ,vergiler azalır,asgari ücret artar vb bu durumlarda alım gücünüz artar ve oyunlar size ucuz gelir.Ama bu PS nin suçu değil var olan durum kaynaklıdır.
    Öfkeniz boşuna Psnizi satıp xbox alıcam diyenler dursun durduğu yerde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bytekno -- 8 Nisan 2020; 20:44:40 >

• Ürün başına maliyet hesabı olmayan bir dijital kod satışı için insaflı fiyatlar talep ediyoruz ama hala gelip firma savunan var yok euro yok dolar çıkmış da bilmemneymiş. Milyonları geri kazanmalılarmış anlamalıymışız. Ay çok kötü durumda firmalar çok üzüldük.

Türk oyuncular olarak yapmamız gereken şey belli. Bu ps markasına para harcamamak, oynamamak. Oyun isteyene pc işinizi görmüyor mu?
    Çöpe atılmış para olarak görüyorum bu konsolu artık ben. PS5 de hayatta almam.
    Biz eşşek oldukça semer vuran çok olacak
  • Millet tepkiyi koyunca 180 derece çark etmişler ama nafile işimiz olmaz bu saatten sonra.

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!]
  • quote:

Resmi mağazalar (mediamarkt, d&r gibi) Sony nin belirlediği fiyattan daha pahalıya satamazlar. Bu mağazalarda stok kalmadığı için, daha doğrusu hiç bir yerde düzgün ps4 kalmadığı için, spot mağazalar ellerindeki urunlerin fiyatlarını çok yukarı çekti. Distirbitor ürün getirirse remsi magazalar yine olması gereken fiyattan satar, N11 gibi yerlerde satış yapan mağazalar da fiyatlarını normal seviyelere çekmek zorunda kalır.

Ben 1.5 sene önce ps4 u alırken yine resmi mağazalarda stok bitmişti hep bu spotcularda vardı ps4ler. Pro fiyatına 500gb slim satıyorlardı. İthalatçı garantili olarak Migros ve hepsiburadaya ara sıra olmasi gereken fiyattan anlık stok geliyordu ama onlar da geldiği gibi bitiyordu.

• bir de şimdi %50 gümrük vergisi geldi, Allah bilir ne olacak fiyatlar, 3 aylığına diyorlar ama ben bu hükumeti tanıyorsam vergiler kalıcı olur

• quote:

bir de şimdi %50 gümrük vergisi geldi, Allah bilir ne olacak fiyatlar, 3 aylığına diyorlar ama ben bu hükumeti tanıyorsam vergiler kalıcı olur
    %100 kalıcı. Hiç şaşmaz.
  • quote:

bir de şimdi %50 gümrük vergisi geldi, Allah bilir ne olacak fiyatlar, 3 aylığına diyorlar ama ben bu hükumeti tanıyorsam vergiler kalıcı olur
    %20si kalıcı olacak
  • Last of Us 2 zam alıp 500 tl olunca konuya bir up lazım oldu.

Evet bir hayal daha gerçek oldu ex oyunların düz sürümünü çıkış günü askeri maaşın sadece çeyreğini verip alıyorsunuz.
  • Brezilya'da 317 liraya satılabiliyorken burada niye olmuyor abi niye yani farkımız ne bizim Brezilya ile?
  • dysquest kullanıcısına yanıt
    Mal olmamız fark bu LOU2 tüm özel kutulu sürümleri ilk gün bitti. Millet umursamadan alıyor arada 2 tane alırım diyen mi dersin 10k olsa alırım diyen mi dersin ararsan var. Psn tr kısmı da veriyor coşkuyu mal, keriz çok ise sen firma olsan ne yaparsın..

Bu fiyat artışı kur ile alakalı değil, bölgesel fiyat farklılıkları var Hindistan bariz ortada ve orada türkçe dil, alt yazıda var. Şuan dünyadan en pahalı LOU2 alan ülkeyiz nedeni malızzzz...... mal çok..
  • Konsol 8000, EXC 700-800. İrana döndük, insanı ülkesinden böyle soğutursun işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaximillianFoe -- 19 Haziran 2020; 5:16:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bytekno

Linç yemeye geldim!selam

oyun fiyatları uluslar arası standartlar üzerine belirlenir.60 dolar amerika ve 60 euro avrupa vb gibi.
    Biz oyunları avrupa üzerinden tedarik ediyoruz bunu unutmayın.Bunun yanında kolsollardaki lüks tüketim vergisi nedir neden pcde yok araştırın!
    Mart indirimleri konusunda haklı olsanızda bu indirimler uluslar arası yapılır.Türkiyedeki ekibin yıllık gelir bilançosu yetmesse büyük indirimler gecikir veya yapılamayabilir.
    Bahar indirimindeki fiyatlarla xboxtaki indirimi karşılaştırdım ve bilin ps daha ucuz.Bakmadan görmeden yorum yapmamak gerekir!
    PS4 fiyatları konusunda sony centerlar klasik fiyatlarla 2020 zammı yapılmadan devam ettiğini söylüyor.Siz diyorsunuz hepsiburadada bilmemnede pahalı.Ölücü karaborsacı zor durumda halkın ebesini bellemek için hazır olan milletimizin satıcılarının kazığını psye mahal etmeyin.
    Ülkeye özel indirim konusuna gelirsek sony kendi oyunlarının bir kısmında zaten bunu yapıyor 60 dolar+vergi ile çıkartmıyor!Ancak başka firmaların oyunlarında ülkeye özel fiyat belirlemek için oyunun yayıncı firmasının bu kararı alması gerekir.Steam örneği elinizde,bazı oyunlar özel fiyatlandırma alırken diğerleri(ubisoft gibi)bunu kabul etmeyip tam fiyattan satış yapıyorlar.

Hepimiz isteriz ucuza veya bedavaya oyun oynamayı.Ama bu firmalar size oyun yapmak için milyonlar harcıyor ve bunu geri kazanmalılar.Bunu anlamalısınız.
    Dolarla birlikte yükselen oyun fiyatlarında en azından devletin lüks tüketim vergisini kaldırması için imza toplayın!
    Bilgisayar oyunları yazılım kabul edilip ötv yemezken neden benim konsolumda ötv var deyin birazda!

velhasıl kelam
    linç etmeniz için hazırım ancak size doğruları göstermek istedim
    asgari ücret vb konular ülkenin içinde bulunduğu konum uluslararası piyasada önemli kabul edilmez.Önemli olan firmaların ne kadar kazandığındır.
    dolar düşer ,vergiler azalır,asgari ücret artar vb bu durumlarda alım gücünüz artar ve oyunlar size ucuz gelir.Ama bu PS nin suçu değil var olan durum kaynaklıdır.
    Öfkeniz boşuna Psnizi satıp xbox alıcam diyenler dursun durduğu yerde...
    Netflix Amerika fiyatı 15$=100TL
    Türkiye 42TL

4 kişilik premium paket

100 TL yapsa satamazdı burada. Spotify da öyle. Ülkeye göre belirlenebilir.

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.