Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
436.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam Epic de mortal shell i 30$ a ön sipariş e açmış yani 205₺ olması lazımken Epic tr de 50₺ sağol psn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah hindistan psne zeval vermesin...

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Netflix Amerika fiyatı 15$=100TL
    Türkiye 42TL

4 kişilik premium paket

100 TL yapsa satamazdı burada. Spotify da öyle. Ülkeye göre belirlenebilir.

Alıntıları Göster
    Bırak hocam şunu

60 dolara satılan oyun yurt dışında vergisiz mi satılıyor

60 dolara vergi dağıtım satıcı kar hepsi içinde

Bunlara yedirdiler bir kez. 60 dolar + KDV + ÖTV diye

Bunlarda. Yemeye doymadı

Bir oyun 500₺ şok valla birde tlou öyle ovenler var ki tartışma çıksa çekip vurur beğenmedim diyeni

Sony ex var diye tutuluyordu artık tüm paramı PC tutarım varsın ex alsın başlarına calsinlar

Benim maaas 3k bile değil. Konsol 3.8 k

CihaZ. Da 6 oyun al ikinci cihaza sahip oluyorsunuz

Ve cihaz pro bile değil

içe kapanık ekonomi sonucu artık. Elimizde ne varsa tutmalıyız

Vita kıçı kirik 500₺ Almanyanı gondikliyorlardi şimdi. 128 GB s2vita 1000₺ yazsam satılıyor vay geçen sıfırı 640₺ aldığım New 3ds Xl ikinci eline 800 TL verdim kondisyon.da.cok iyi değil yani

• PS1'den beri tüm konsolları aldım arada xbox 360, nintendo wii dahil... TR için konsol oyunculuğu bu fiyatlarla bitmiştir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ps4'deki kütüphanemde olan oyunların büyük bir bölümünü Ps5 de oynayamazsam, direk xbox'a geçmeyi düşünüyorum. Bu kararı vermeme fiyatlarıda etken olacak elbette.

• Oyunlar ps5 zamanı en az 500₺ olur 650₺ ye kadar yolu var dediğimde hebelehübeleğğğğ diyenler vardı daha ps5 bile çıkmadan ps4 oyunu 500₺ oldu. Kardeşlik falan diyenler var o işi geçin yakın gelecekte kardeşlik bile kurtaramayacak bu ekonomi böyle giderse 750₺ bile olur oyunlar

• Ps4 proyu sattım. Geçici ps4 fat kasa alıcaktım. Bu durumlardan dolayı vazgeçtim, xbox series x ile devam etmeye çalışıcam sanırım. Çıkış fiyatı bizi üzmezse tabi =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Oyunlar ps5 zamanı en az 500₺ olur 650₺ ye kadar yolu var dediğimde hebelehübeleğğğğ diyenler vardı daha ps5 bile çıkmadan ps4 oyunu 500₺ oldu. Kardeşlik falan diyenler var o işi geçin yakın gelecekte kardeşlik bile kurtaramayacak bu ekonomi böyle giderse 750₺ bile olur oyunlar
    Bu ülkede 1350 tlye collector ediyion alıp stokları bitiren, stok bittiği için alamayıp üzülenler var hocam 2000 lira olsada alır bu savurganlıkla.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Sony tr nin tavrı Mustafa efendi nin zamanında belli oldu fiyatları bir anda tavan yaptığında bu kadar artış neden diye tepki gelince kime göre neye göre pahalı demişti. Bu işler öyle 2 YouTube r a bedava last of us keyi vermekle olacak iş değil. Biz oyuncuyuz öyle parayla tuttuğun adamlardan değiliz biz parasını ödeyip alıyoruz bedavaya değil. Onun için kime göre neye göre deyip böyle tepeden kimse bakamaz ben almıyorum almam da. Hem para verip alacam hem bana laf söyleyecek öyle dünya yok

• MalıArapFaiktenAlıyoduk kullanıcısına yanıt
    Maalesef ek gümrük vergisinden dolayı şu an %90 civarı bir vergi söz konusu. İthalat bu vergi oranı üstünden yapıldığı için böyle fiyatlar görüyoruz. Kasımdan sonra ek gümrük vergisi oranı azalacaktı, bir nebze ucuzlarlar o tarihten sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biz 209 dan 469 tl ye çıkan fiyatları gördük.429 dan 499 hiçbirşey bizim için.
    alan alır yine.
    almayan 400 de vermiyordu 500 de vermez.
    satamayana kadar bu zamlar gelecektir.ne zaman biz oyun satamıyoruz dedikleri zaman.fiyatlar düşecektir.
    ülkede zengin çok.ekmek almaz ıvır zıvır alır.her türlü satılır bana göre.o yüzden o eski fiyatları göremeyiz.
    fazla konuşmaya değmez.ps tr ye ve bu fiyatları bu hale getiren herkese yıllardır denmeyen kalmadı.birşey değişmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

biz 209 dan 469 tl ye çıkan fiyatları gördük.429 dan 499 hiçbirşey bizim için.
    alan alır yine.
    almayan 400 de vermiyordu 500 de vermez.
    satamayana kadar bu zamlar gelecektir.ne zaman biz oyun satamıyoruz dedikleri zaman.fiyatlar düşecektir.
    ülkede zengin çok.ekmek almaz ıvır zıvır alır.her türlü satılır bana göre.o yüzden o eski fiyatları göremeyiz.
    fazla konuşmaya değmez.ps tr ye ve bu fiyatları bu hale getiren herkese yıllardır denmeyen kalmadı.birşey değişmiyor
    Zenginlikle alakası yok. FIFA, Witcher neyse de ben 20 saat oynayıp sonra yüzüne bakılmayacak hikayeli oyuna 500 de vermem 200 de. Diego Türkiye'ye ilk geldiğinde Vatan'dan modem almaya gitmişti de fiyatları görünce böyle modem mi olur diye çıkmıştı mağazadan. Yıllık 4 milyon euro kazanan adam bu. Ben PS4'ü sırf Spider-Man için almıştım. Ona rağmen oyunu 300'e çektiğim günün akşamı çöp karıştıran çocuk görmüştüm uyku girmedi gözüme tüm gece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Bırak hocam şunu

60 dolara satılan oyun yurt dışında vergisiz mi satılıyor

60 dolara vergi dağıtım satıcı kar hepsi içinde

Bunlara yedirdiler bir kez. 60 dolar + KDV + ÖTV diye

Bunlarda. Yemeye doymadı

Bir oyun 500₺ şok valla birde tlou öyle ovenler var ki tartışma çıksa çekip vurur beğenmedim diyeni

Sony ex var diye tutuluyordu artık tüm paramı PC tutarım varsın ex alsın başlarına calsinlar

Benim maaas 3k bile değil. Konsol 3.8 k

CihaZ. Da 6 oyun al ikinci cihaza sahip oluyorsunuz

Ve cihaz pro bile değil

içe kapanık ekonomi sonucu artık. Elimizde ne varsa tutmalıyız

Vita kıçı kirik 500₺ Almanyanı gondikliyorlardi şimdi. 128 GB s2vita 1000₺ yazsam satılıyor vay geçen sıfırı 640₺ aldığım New 3ds Xl ikinci eline 800 TL verdim kondisyon.da.cok iyi değil yani

Alıntıları Göster
    Zaten raf fiyatına KDV ÖTV vs.. ekleyeni kaale bile almayacaksın. Muhtemelen matematik yoksunu, hayatında ticaret ile ilgili hiç bir işi olmayan çocuğun tekidir. Şu oyunlar en fazla 150 lira olmalı. Yapıcan sadece Türkçe, 150 liraya vereceksin. 500 lira oyun mu olur canım?
  • biliyoruz ki bir kaç ay sonra 500tl ye de alışıcaz. fiyatlar 600tl ye varınca yine isyan edicez bir süre sonra yine alışıcaz. tıpkı yavaş yavaş 200-450 fiyat aralığına alıştığımız gibi.

en iyisi playstation türkiye den çekilsin delikanlı gibi diğer ülkelerden alalım. altyazıya da dublaja da lanet olsun. isterse kainatın en iyi oyunu olsun hiç bir oyuna 500tl vermem. "oyun lükstür parası olmayan oynamasın" diyen "elitist" tayfa cidden elleri titremeden bir oyuna bu kadar parayı nasıl veriyor acaba? açıkcası zengin bile olsam bu kadar verecek kadar enayi değilim çok şükür.
  • PS5 oyunları 1000 TLden gelecek herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

Allah hindistan psne zeval vermesin...

• YouTube r kardeşlerimiz tektek toplu şekilde ağlama videoları çekmeye başlamışlar 500₺ ye oyun mu satılır temalı içerikler. Tabi az buçuk zekası olan bir birey bu ülkede gidişatın yönüne bakınca oyun fiyatlarının 500₺ de kalmayacağını ps5 Xbox sx zamanı gelince daha da artacağını bilir. Bu videolar birçok konuyu da aslında akla getiriyor bedavacı yıkama yağlamacıları geçersek demek ki bazılarına arada sırada bedava gelen oyunlar da gelmeyecek gibi onun dışında birçok oyunu almak istediğinde 500₺ yi devamlı çıkarmak zor gelecektir peki bu işlerin böyle olması için bu kadar beklemeniz mi lazımdı? Adam kime göre neye göre pahalı dediğinde ekrana tükürükle karışık bağırırken bu fiyatları savunurken aklınız neredeydi? Kardeşim bu ülkede bu fiyatlara oyun çok pahalı dediğimizde ama tr altyazılı oyun çıkarıyor Sony diyenler şimdi yine savunsun bakalım. Hadi bu sefer de o savunduğunuz Sony tr abileriniz ps5 ve ekipmanlarını bedavaya versin oyun desteği yapsın görelim hadi bakalım. Baktılar pabuç pahalı ya bu ülke için 500₺ çok para demeye başladılar. Daha durun bu fragman 750₺ leri de göreceğiz 2 sene sonra. Bedava oyun alırken iyiydi. Biz cebimizden dünya kadar para verip hep destek olduk Türkçe oyun çıksın diye ne varsa aldık. Ama ben kişisel olarak bir seviyeden sonra baktım ki ben aldıkça bunlar daha da zam yapıyor. Ya dünyanın hiçbir yerinde bişey yokken (pandemi gibi) dolar Euro düşerken bunlar kol gibi zam yaptı ve bu zammı bu YouTuber kardeşlerimiz savundu. Ama dolar euro. Adam bana vergisi dükkan karı herşey dahil 60£ a satılan oyunun hesabını yaparken direkt 60 dan başlıyor sen bu oyunu 60 eurodan getiriyorsun ki sonra vergisini ekliyorsun. Bu bedvacıların şu krizde hediyeleri kesildi anlaşılan şimdi içerik üretmek için oyun almaları şart onu da bedava bulamayacaklar cepten para çıkınca sesleri gelmeye başladı. Bu ülkenin ekonomik durumu malum kimse 60₺ ye last of us 2 satsınlar demiyor kardeşim bu ülkede asgari ücret ne kadar hesap et ona göre bir fiyat belirle ABD İngiltere Almanya asgari ücretine bak ne yapıyorsan burada da yap. Ha işine gelmiyorsa PSN tr yi kapat millet hindistan endo vs PSN den alsın. Şimdi diyeceksin ki almak yasak değil yine de alırsın. Öyle değil benim kartım us PSN endo PSN UK PSN de direkt çalışacak bu şekilde yap işine gelen alsın ya da almasın. Beyefendilerin eşiği 500₺ imiş 429₺ iken sorun yoktu. Biz bilmiyor muyuz o fiyattan oyun almayı ama aldıkça yükseltirler dedik anlayamadık. Ülkenin koşulları belli oyun lüks işi. Daha kafası basmayan varsa ps5 dönemini iyi takip etsin cihaz satışa çıkmadan oyun fiyatlarını not etsin cihaz çıktıktan sonra görün plus fiyatlarını oyun fiyatlarını. Sony Nintendo gibi oldu burnundan kıl aldırmıyor

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Aynen Fatih hocam.Bu konuda cok yazildi,en cok yazan da sendin,troller cok sabote etmeye calisti ama ilk gunden beri dedik.Bundan sonra 750 -1000 tl ye dahi oyun fiyati goruruz.Zaten reelde baktiginda bir oyun dlcleri,sezonluk etkinlik masrafi vs si ile 100 euro civarina bile geliyor.Ps5 neslinde standart surumler 70 dolar/euro ya cikabilir oyun fiyatlari o zaman 5 haneleri gorucek, yakindir.Zaten bi kol bile 800 tl ye geldi alti ustu bir kontrolcu 800tl.Hakkaten yazik ve uzucu.

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.