Şimdi Ara

F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
0
Favori
13.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ploff

ılk oyunu pcde ekran kartım 6600gtde oynamıstım. ekran kartı asırı ısınmadan dolayı sık sık kıtlenıyordu ona ragmen azım yapıp bıtırmıstım ıkıncı oyunun demosuna pcde baktım. feardan sogumama ragmen(sureklı aynı korıdorda gez dur ) demo benı cok etkıledı. xbox demosunuda ındırdım ama dvdromum arızalı oldugu ıcın cdye cekemedım. ıkı platformdada deneyen arkadas varsa hangısının daha ıyı oldugunu soyleyebılırmı.

Aynıdır muhtemelen PC nin full detayı ile Xbox 360 versiyonu...
  • Her platforma ayrı yapılıyordu, yani port değil. Ben sadece PC sürümünü oynadığım için diğer platformlar arasıdaki fark hakkında yorum yapamayacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

quote:

ılk oyunu pcde ekran kartım 6600gtde oynamıstım. ekran kartı asırı ısınmadan dolayı sık sık kıtlenıyordu ona ragmen azım yapıp bıtırmıstım ıkıncı oyunun demosuna pcde baktım. feardan sogumama ragmen(sureklı aynı korıdorda gez dur ) demo benı cok etkıledı. xbox demosunuda ındırdım ama dvdromum arızalı oldugu ıcın cdye cekemedım. ıkı platformdada deneyen arkadas varsa hangısının daha ıyı oldugunu soyleyebılırmı.

Çözünürlük, aa ve af sayesinde. PC versiyonu daha iyi.(Demoyu Xbox360 ta da denedim.)

• quote:

Orjinalden alıntı: leco

quote:

quote:

Çözünürlük, aa ve af sayesinde. PC versiyonu daha iyi.(Demoyu Xbox360 ta da denedim.)

Ona fark denmez sonuçta PC nin genel avantajları.

• bu seferlık pcde oynarım bende oyunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: protherm

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: KoalaX

Düşsün düşsün herkese yeticek kadar oyunumuz var çok şükür değil mi protherm ?

tüplüsü olanlar utansın dimi protherm

onu bulamayanlarda var lan artislik yapmayın xbox alabilmek için ... verecek adam tanıyorum
    bu arada sen oyunları takip et indir yoksa nah görürsün parayı dimi Koalax ?

Para istemez olm ama oyunda vermem bunu bilesin.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: protherm

quote:

quote:

Düşsün düşsün herkese yeticek kadar oyunumuz var çok şükür değil mi protherm ?

tüplüsü olanlar utansın dimi protherm

onu bulamayanlarda var lan artislik yapmayın xbox alabilmek için ... verecek adam tanıyorum
    bu arada sen oyunları takip et indir yoksa nah görürsün parayı dimi Koalax ?

Para istemez olm ama oyunda vermem bunu bilesin.

beni ayar etme işine bak

• Demosunu biraz oynadım F.E.A.R. hakkında hiç bir bilgim olmamasına rağmen efektler beni gerçekten etkiledi..Oyunun binaları yanan bir sokaktan başlayıp ring tadındaki bi kızı takip etmemiz o kızın cızırtılı sesler eşliğinde gözümün önünden kaybolup iki adım ötede falan belirmesi oyunun havasına soktu beni direk ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jokerguy

Demosunu biraz oynadım F.E.A.R. hakkında hiç bir bilgim olmamasına rağmen efektler beni gerçekten etkiledi..Oyunun binaları yanan bir sokaktan başlayıp ring tadındaki bi kızı takip etmemiz o kızın cızırtılı sesler eşliğinde gözümün önünden kaybolup iki adım ötede falan belirmesi oyunun havasına soktu beni direk ...

İnan bana bu oyunun senaryosu aptal japon korku filmlerine binbeşyüzelli basar...
  • oyunun demosu güzeldi... bakalım full ü de oynarız artık...
  • Kendimi piskolojik olarak bu oyunun korku dolu atmosferine demoyu oynadığımdan beri hazırlıyorum.Umarım emeklerim boşuna gitmezde ter dökmeyiz oyun sırasında
  • Oyun 12 gb miş
  • quote:

Orjinalden alıntı: V2

Oyun 12 gb miş

2 dvd mi olacak demek bu?
  • ilk oyunu bitirmeye gerek varmı konu bütünlüğü bakımından
  • bu oyun hala düşmedi anlamıyorum cidden
  • dusmedi bi turlu yaw
  • Hala düşmedi evet, delircem Resmi olarak 24 şubatta çıkacak olan Shellshock 2 bile düştü, bu 3 gün sonra çıkacak olmasına rağmen yok, yok,yok
  • bu kız dayak istiyor ha
  • PC için Steam'e gelmiş oyun, e haliyle...

12 gb, pazartesiye ss'leri sizlerle paylaşırım. Zaten o zamana kadar konsolada çıkmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerelictHuman -- 7 Şubat 2009; 21:05:10 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: stormoffdarkness

quote:

Orjinalden alıntı: Anar

gece vakti ps3 actim oyunun demosunu indirdim evde herkes uyuor
    bi kac dakka oynadim buna mi korku oyunu diolar dedim
    bi kac dakka daha oynadim
    agzima s.ctim
    delta forcedan sonra hayatimda ilk kez bi oyunda korktum

F.E.A.R la yeni tanışan bi oyuncu ruhu.Sana sadece şunu söylüyeyim dostum bütün f.e.a.r serilerini bitiren biri olarak.bu gördüklerin daha hiç bişey.

dostum Delta forcenın nesınden korktun ustume ustume gelıyorlar aman tanrım atess edıyorlar

babam ile oynuyorduk oyunu
    ben abim babami izliyorduk
    adamin teki onumuze cikti aniden bende evin icinde bi bagirdim babam falan bana donup manyakmisim gibi bakti
    tabbi o zaman daha 5 yasindaydim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.