Şimdi Ara

F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
467
Cevap
0
Favori
13.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın çıkıyor hepimize hayırlı olsun . Bu oyunu gece 12 den sonra karanlıkta sağlam ses sistemiyle oynarsanız daha fazla eğleneceğinize eminim

Oyunla İlgili Bir Haber

F.E.A.R 2 nin satışları gerilim, korku ve aşırı şiddet ögeleri nedeniyle Avusturyada kanunen yasaklanmış. Bir çok ülkedende tepki almış.
  • Gece düşmez zannetmiyorum akşam 18:00 - 20:00 arası gelir
  • Demek ki yarın download'un anasını ağlatıcaz. Şu oyun ölme sebebimiz olacak haydi hayırlısı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: V2

yarın çıkıyor hepimize hayırlı olsun . Bu oyunu gece 12 den sonra karanlıkta sağlam ses sistemiyle oynarsanız daha fazla eğleneceğinize eminim

Oyunla İlgili Bir Haber

F.E.A.R 2 nin satışları gerilim, korku ve aşırı şiddet ögeleri nedeniyle Avusturyada kanunen yasaklanmış. Bir çok ülkedende tepki almış.

oyunu avustralyada yaşayan akrabalarım aracılığı ile getirticekdim. okuyunca ürperdeim valla allahtan avusturyaymış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

quote:

yarın çıkıyor hepimize hayırlı olsun . Bu oyunu gece 12 den sonra karanlıkta sağlam ses sistemiyle oynarsanız daha fazla eğleneceğinize eminim

Oyunla İlgili Bir Haber

oyunu avustralyada yaşayan akrabalarım aracılığı ile getirticekdim. okuyunca ürperdeim valla allahtan avusturyaymış.

http://pc.ign.com/articles/934/934257p1.html Avusturalyaymış kusura bakma yanlış yazmışım oraya
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

quote:

Oyunla İlgili Bir Haber

http://pc.ign.com/articles/934/934257p1.html Avusturalyaymış kusura bakma yanlış yazmışım oraya

• İlk oyunun dewamımı arkadaşlar

İlkini oynamadan dalarsak nası olur konu açısından
  • quote:

Orjinalden alıntı: CANOZ

İlk oyunun dewamımı arkadaşlar

İlkini oynamadan dalarsak nası olur konu açısından

evet ilk oyunun bittiği yerden devam ediyor.
  • Oyun düşmemiş hala.Anlaşılan Fear 2 çok satacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fallout 3

Oyun düşmemiş hala.Anlaşılan Fear 2 çok satacak

valla ben can sıkıntısından 2 tane indiriyorum fear düşene kadar çoktan iner ferar a tıkladımı sabah öglen biter akşama ziyafet çekerim sonra....
  • Demoyu iyiki silmişim... Şimdi FEAR diye koşuşturuyorum etrafa, biraz daha takılsam demoyla oyunu komple sökecem çünkü. Demoyu full yapmayıda biliriz hoca!(vardır ya hani tetiği sıka sıka çoğaltma)
  • İlk oyunda Alma'nın helikoptere atlayıp bizi düşürdüğünü hatılıyorumda abi ilk oyunda robot filan yoktu sanki teknoloji birdenmi gelişti oyunda yada kilzone'a bir göndermemi bu anlamadım ha birde fışkıran kanlar var ; açıkcası konuyu anladığımı sanıyordum ama yanılıyorum galiba bu alma Ring filmindeki kız gibi bişey galiba babası deney yapmıştı oda intikam alıyor ve biz hariç herkes ölüyor galiba ama bu ikinci oyunda yaratık filanda var galiba gerçi olursa iyi olur sadece asker vurmak sıkabiliyor bazen ;
  • Fear 2 yi bizde bekliyoruz heyecan içinde.1 inci oyunda sürekli ofis görmek sıkmıştı 2 inci oyunda böyle bir sorun yok gibi.Değişik mekanlar görmek gerek.
  • İlk oyunda robotlar vardı. Sadece biz kullanmıyorduk.
  • Hadi alma kop alma,hop hop hop alma Çok .nerdesin be kara kız
  • niye düşmüyo bu oyun ya yok artık
  • beyler bu kız muhabbeti nedir yav biri banada açıklasın ?
  • pc icin 2 dvd olarak piyasada .ben pc de oynayacam , 3 saat içinde elimde oyun
  • Tabi oynayabilirsen, daha ilacı yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Tabi oynayabilirsen, daha ilacı yok.

haydaaa . umarım adamlar calisiyordur .bende diyorum neden az kişi indimiş :D
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.