Şimdi Ara

F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free! (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
467
Cevap
0
Favori
13.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Yolas

Keegan kopardı beni. Zamanında Beyaz'daki psikopt tiplemesi gibi dolaşıyordu oyunda "vaaa vaaa" diye.

Aynen aynen
  • O okul bölümü nedir geberdim resmen o dolapların açılıp kapanması kapkaranlık bir ortam of of resmen büzüldüm
  • Akıcı Zevkli ama Kısaydı
  • Oyunu az önce bitirdim gerçektende müthis bir oyundu,üçüncü oyunu sabırsızlıkla bekliyeceğim
  • oyunu dün gece bitirdim.güzeldi ninja tipli şeylere uyuz oldum bi tek bizim arkadaşın mal mal dolandığı bi bölümde silahımda mermi kalmamıştı ninjalara uyuz olmuştum kaçıp durdum.onun haricinde alma da amma güzelmiş heaaa korkunç falan deildi yukarıdada bi arkadaşın dediği gibi 3. oyun falan olurda alma büyürse bu oyun başka anlaşılır.
    yaaa bu arada oyunu bitirmeme rağmen kıt ingilizcem olduğu için bi b..k anlamadım ben şimdi alma kim askerler kim ben askerlerle ni savaştım alma okadar bütün bölümler öldürmek istedi son bölümde nie karnını okşattı manyakmı bu kız
    biri açıklasın lütfen yaaa
  • Arkadaşlar yeni çıkacak F.E.A.R. 2: Reborn DLC'si için demo yayınlanmış. İndirip deneyelim bakalım.

http://marketplace.xbox.com/en-GB/games/media/66acd000-77fe-1000-9115-d802575207d3/?p=1&of=1&bt=0&sb=1#offers
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.