Şimdi Ara

F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free! (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
0
Favori
13.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DRACON1C

EDIT:
    Adamlar bilerek kolaylaştırmış oyunu, istese daha zor yapamazlar mı sanıyorsunuz, eskiden çatışmalarda 3-4 düşman gelirdi daha zorluydular belkide ama artık 3-4 kişi değil 6-8 kişi geliyor, bırakında daha kolay olsun, eğer eskisi kadar zorlasaydı dumur olurdunuz bu sefer de.
    Yapay zeka görmek isteyen, Operation Flashpoint ve Armed Assault'a göz atsın.

E zaten ben ilk Fear'ı bu yüzden o kadar çok seviyorum? Expert'te düşmanları 2039740270 farklı şekilde öldürmek gibisi var mı? Ve ya öldürene kadar terlemek? Siperden kafanı uzattığın anda öleceğini bilmek?

FEAR 2 beni bu konuda HAYAL KIRIKLIĞINA uğrattı. Ciddiyim çok sinirlendim... Neyse, avrupada çıksında alayım oyunu. Belki patch'le bir şeyler düzelir...

• valla ayıp yaw fifaya bile laf söylettiririm şuna söyletmem arkadaşlar bi ilerleyin ne manyak ne dehşet ne hastaca ne ürpertici bir oyundur of ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

valla ayıp yaw fifaya bile laf söylettiririm şuna söyletmem arkadaşlar bi ilerleyin ne manyak ne dehşet ne hastaca ne ürpertici bir oyundur of ya

Okuldayım, gerçi çıktım okuldan. Mekanlar şahane zaten, oyun su gibi akıyor. Daha ne isteyebilirim? demek istiyorum, fakat diyemiyorum... Yapay zeka

• quote:

valla ayıp yaw fifaya bile laf söylettiririm şuna söyletmem arkadaşlar bi ilerleyin ne manyak ne dehşet ne hastaca ne ürpertici bir oyundur of ya

iyi o zaman hazır yakalamışken, Fifa rezil bir oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilsemo

quote:

iyi o zaman hazır yakalamışken, Fifa rezil bir oyun

yok hocam yok siz futboldan anlamıyorsunuz fifa nasıl rezil oyunmuş ya yuh valla

• quote:

Orjinalden alıntı: darendeli

arkadaşlar oyun ilk nete düştüğünde rs'den çeken arkadaşlar bana pm atabilir mi çok sinir bozucu bir olay geldi başıma buraya yazamıyorum

sorunu halletim çok şükür 1part yüzünden 6gb boşa gidecekti
  • oyunu 2 gündür oynuyorum dün ghostrecon arkadaşımızla takıldık biraz yapay zeka gerçekten harica olmuş.

ilk bölümdeyiz ve çatışmanın tam ortasında düşmana sıktım tuttu masayı devirdi siper alıyo gittim öldürdüm baktım bir kaç kişi daha geliyo kovalamaya başladım biri yukarı kata kaçtı diğeri bi odaya girdi odaya girenin peşinden gittim doğal olarak baktım dolabın arkasında dedim senlemi ugrasıcam yukarı merdivenlerden çıkıyorum tam o arada merdivenin basında karsılastık aşşağıdaki düşmanda kolonun dibine saklanmış bi aşşadan bi yukarıdan sıkıyo dedim ulan bu yapay zekalar bile benden daha iyi oynuyo arakdaşda hard a al hard a al diyo dedim ne hard ı adamlar bizimle oyun oynuyo daha fazla rezil edemem kendimi normal mod iyi

valla ben hayran kaldım böyle düşmanlara karşımızda saf saf durmasından iyidir.

• Biraz önce bitirdim, genel olarak çok iyiydi sonlara doğru aksiyon ve gerilimin dozu arttı ve sonunda bir sürpriz bekliyor yani oyunun sonuda mükemmeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 14 Şubat 2009; 18:57:02 >
  • Bende az önce bitirdim ama bana kalırsa sonu çok tırt dı
  • Oyun gerçekten berbat, Super Mario Galaxy bu oyundan daha iyi.
  • ya beyler öle yada böle herkes alıp bitirir bu oyunu bence gayet guzeldi ve zevkli herkesin görüşleri kendisine...

farcryın grafikleri iyide ne oldu kaç kişi bitirdi oyunu veya sabrettide gunlerce oynadı...

oyunun birazda zevkli oluşuna akışına bakın atmosfere bakın...

zaten grafik diye diye oyunlar oynanmaz hale geldi...hepsi 6-7 satte bitiyor nerde eski oyunlar,grim fandangolar,monkey islandlar,broken swwordlar...
  • PC fanlarının bu konuda ne işi var anlamıyorum ? Gelip konsol bölümünde fanlık yapıyorlar ama kimse banlamıyor. Halbuki PC bölümünde Xbox ve PC nin grafik karşılaştırma videosunu bile veremiyorsun. Verince banlıyorlar... Nedir bu iş?
  • Oyuna en sonunda başladım.Oyun manyak ötesi bir oyun ve hastane bölümü süper tam bir katliam bölümü.Kan,et ve parçalanmış cesetler.
  • Valla az önce bitti oyun, süper eğlendim ve zevk aldım.
  • O okul bölümü nedir yav.Hiç düşman çıkmasın sadece dolaşılma o bölümde yine gerer adamı.
  • Herkesin severek ve korkarak oynayacağı bir oyun..
  • Oyun az önce (tekrar) bitti.. Aksiyona doyamayıp tekrar açıyorum bazı bölümleri o derece..

Grafikler kötü falan denmiş.. Bence arkadaşlar şaka yapıyorlar.. Yoksa ışık hüzmelerinin silaha düşüşü, suda yürürken çıkan izimiz, nesneleri vururken havada uçuşan partiküller, sürekli hasar alan, patlayan, ordan oraya savrulan eşyalar.. Bunları görmedilerse sanırım oyun oynarken bir yandan Hellsign falan izliyorlardı..

Oyun kesinlikle oynanması gereken bir baş yapıt.. Özellikle şu dönemde apranax etkisi yaptı bana..

• Offf şahesere 3 gün sonra geri döneceğim. beni ayıranlar utansın bekle beni fear
  • Kahverengi pantolonumu getirin banaaa
  • İlk 3 bölümü oynadım ama Dead Space'ten sonra Mario gibi geldi bana. Sonraki bölümler daha mı korkunç?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.