Şimdi Ara

F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free! (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
0
Favori
13.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu kesinlikle normalde oynamayın.. Çok kolay olmuş.. Walla oyuna yazık edersiniz.. Yapay zekanın gücü, oyunun atmosferi hard da çıkıyor ortaya..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Oyunu kesinlikle normalde oynamayın.. Çok kolay olmuş.. Walla oyuna yazık edersiniz.. Yapay zekanın gücü, oyunun atmosferi hard da çıkıyor ortaya..

Aynen, ama millet easy alıyor sonra geliyor buraya yok yapay zeka kötüymüş yok bu olmuş yok şu olmuş. Grafik isteyen gider Killzone 2 oynar, 2 3 tane bebenin zaten bu oyuna çıkıp kötü demesi normal birşey.

evo_4 yapımcıların hiçbir açıklamasında bizim oyunun grafikleri muhteşem olacak diye bir açıklamaları yok. Yapımcılar diyor ki bizim yaptığımız atmosferi oyuncuya en iyi şekilde yansıtmaya uğraşıyoruz. Şuanda da böyle atmosferi olan bir oyun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiper-Nova -- 13 Şubat 2009; 12:15:12 >

• Konsolcunun pc bölümünde ne işi var ?.Niye girsin adam pc bölümüne :D.

Ya da siz niye giriyorsunuz buraya onu anlamıyorum.Oyna işte ne güzel pc'nde 4xAA ile oyununu sonra da git pc bölümüne yorumunu yap oyun hakkında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 13 Şubat 2009; 12:46:23 >
  • valla arkadaşlar siz yapay zeka kötü diyene kadar hiç bu soru aklıma gelmedi.daha oyunda slow mo oldugunu bile bilmeden oynuyordum ben neyse düşman bence normalde bile gayet iyi.hızlı hızlı hareket ediyorlar ordan oraya sonra yine alternatif yollar bulmaya çalışıyorlar.örnek vereyim.hastanede olduğumuz bölüm.etrafta düşman çoktu ve bende kapının köşesinde duruyordum sonra baktım ki akıllının biri öteki kapıdan beni çevirmeye gelmiş.grafikler bence gayet iyi.sadece etrafın zarar alması fear1 e göre sönük kalmış.bu arada slow mo yu nasıl kullanıyoruz?pda de geçmedi şimdiye kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

Konsolcunun pc bölümünde ne işi var ?.Niye girsin adam pc bölümüne :D.

Ya da siz niye giriyorsunuz buraya onu anlamıyorum.Oyna işte ne güzel pc'nde 4xAA ile oyununu sonra da git pc bölümüne yorumunu yap oyun hakkında.

Offf sıktın ama sende ilacı çıktıysa deneyelim diyo çıktı bak diyorum.Karıncalanma berbat diyor adam pc'de yok diyorum.
    Pc versiyonu iyi konsol versyonunu bilemem diyorum. Diyorum diyorum diyorum
  • Arkadaşlar oyunda slow mo kullanarak tabiki de 8-10 kişiyi çok rahat öldürüsünüz. Hard da slow mo kullamadan oynamanızı tavsiye ederim. Bakın neler yapıyorlar. Öyle 3-4 mermide de ölmüyorlar.
  • Pc de oyun tabiki ps3 ve 360 tan daha iyi gösteriyordur sonuçta pc, aç AA ve AF yi çözünürlüğü monitörün destekleği kadar aç tamamdır . Ben demodan bile kumlanma görmedim siziz kullandığunız lcd nın ayarları netlik veya keskinliği açık kalmış ola bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan1903 -- 13 Şubat 2009; 13:24:44 >
  • bende aksam oynadım ne mükemmel nede vasat diyebilirim güzel fakat arkadasların dediği gibi bıraz daha zor olabılırdı askerler cabuk ölüyor basıt olmus bırde karıncalama efektı pek hos gelmedı bana fakat ara vıdeolara seslendırmeler 10 numara bı neden bole oyunlarda hep küçük kız olur
  • @Online Manager

Senden bir ricam olacak nolur forumun bu bölümü ve bu konudan offline ol Allah rızası için.

Kimse senin PC tartışmalarınla PC sslerini görmek zorunda değil burası konsol bölümü ne işi var burada afedersin, adam gibi yorum yazacaksan yaz ama burada mesajlarına pc yi karıştıracaksan defol lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

@Online Manager

Senden bir ricam olacak nolur forumun bu bölümü ve bu konudan offline ol Allah rızası için.

Kimse senin PC tartışmalarınla PC sslerini görmek zorunda değil burası konsol bölümü ne işi var burada afedersin, adam gibi yorum yazacaksan yaz ama burada mesajlarına pc yi karıştıracaksan defol lütfen.

ona bunun çok onur kırıcı olduğunu söyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: ryu_hayabusa

quote:

@Online Manager

ona bunun çok onur kırıcı olduğunu söyle

Hayır boynunu kırıpı çöpe atıcam

Bu oyuna nasıl kötü derler anlamıyorum atmosfer 10 numara, grafikleri kötü bekliyordum o kadar güzel ve temizki grafikler inanılmaz cidden.

Oyun Xbox 360 da kesinlikle 30 FPS üstü çalışıyor, 1 kere bile düşmüyor frame. En az 2xAA uygulanmış 1 tane tırtık bile göremedim inanılmaz optimize etmişler oyunu Xbox'a ne AF ne AA eksikliği nede frame sorunu var grafikler çok net ve çok temiz.

• Yapay zeka kötü diyen arkadaşlar sizi online'a davet ediyorum gelin de asıl zekayı göstereyim, aklınız o zaman başınıza gelir, mum ile ararsınız o kötü dediğiniz yapay zekayı.

EDIT:
    Adamlar bilerek kolaylaştırmış oyunu, istese daha zor yapamazlar mı sanıyorsunuz, eskiden çatışmalarda 3-4 düşman gelirdi daha zorluydular belkide ama artık 3-4 kişi değil 6-8 kişi geliyor, bırakında daha kolay olsun, eğer eskisi kadar zorlasaydı dumur olurdunuz bu sefer de.
    Yapay zeka görmek isteyen, Operation Flashpoint ve Armed Assault'a göz atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACON1C -- 13 Şubat 2009; 15:55:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilsemo

Sayın V2,

Killzone2 ile kıyaslamıyorum, zaten Killzone başlığına da bakarsan en çok eleştirenlerden biri benim oyunu.

Killzone yi geçersek, burası konsol bölümü. Takdir edersinizki kumlanmayı kapatma veya 8x-16x aa açma veya max çözünürlüğe getirme gibi bir şansımız yok oyunları. Önümüze ne geliyorsa onu oynuyoruz. Eksikleri varsa yazıyoruz, yoksa alkışlıyoruz.

Düşüncelerimize saygı duyduğun için teşekkür ediyorum. Ben de senin düşüncelerine saygı duyuyorum. Zaten olması gereken de budur.

Diğer seviyesiz şahısları muhatap almıyorum...

Evet teşekürler. Arkadaşlar tabi bazı yorumları eleştiriyorum ama açıkcası oyunu xbox da oynamadım. Burdada çoğu eleştirimi pcyi baz alarak yaptım .PC ile farklılıklar olabilir haklısınız. Killzone ile kıyaslayanlar var ama bütün ps3 sahiplerini genellemiyorum bu konudada yanlış anlaşılma oldu sanırım.

Zaten killzone ps3 için yapıldığı için optimizasyon sıkıntısı yok, bir tarafta sony gibi dünya devini ve ps3 gibi potansiyeli çok yüksek bir konsolu arkasına almış killzone diğer tarafta monolithin yaptığı grafik den çok kendine has stiliyle karşımıza çıkan pc tabanlı f.e.a.r 2 .... konu olarakta f.e.a.r la çok farklı bir oyun. Olaya objektif bakan ve oyun bilgisi olan birisi, bu karşılaştırmanın ne kadar yersiz ve acımasız bir karşılaştırma olduğunun farkındadır sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 13 Şubat 2009; 16:47:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Far-Cry

quote:

Orjinalden alıntı: The-Gun

bu oyun vasat. killzonu u beklemiyorum . yazdigim dl cd ye uzuluyorum..

Bu oyun vasat ha, gerçekten sen bu oyuna vasat mı dedin. Ozaman elinde oyun oynayabileceğim tüm malzemeleri satıp bu oyun oynamayı bırakıyorsun. Diğer eleştirenlerede bu sözüm oyunu 2 dakika oynayıpta bu oyuna vasat demeyin. Nerede eski hardcore gamer oyuncular off off.

Niye satacakmışım kardeşim oyunu ? Görünen köy klavuz istemez ne yani oyun başlarda vasat bir oyun ama ortalarına doğru yapay zeka ve grafikler daha mı iyi ? başta nasılsa sonunda da öyledir. Bu işin hardcore oyunculukla alakası yok bir oyunun zamanına göre grafiği ve yapay zekası o döneme göre geri ise ben o oyunu oynamam!

• illa sevdireceksiniz yani kendi sevdiğiniz beğendiğiniz bi oyunu.başka yolu yok yani bunun öylemi.herkezin zevki kendine göre değişiyo adam mario seviyodur onun gözündede o oyun her oyuna bedeldir gelde anlat işte anlata bilirsen.

mesela ben bi ninja gaiden için xbox aldım karşıma dünyanın en iyi grafikli oyununu getirin gözümde 5 para etmez yinede herkez bu şekilde düşünse hiç bir sorun olmayacak işte tabi düşüne biliyosanız.
  • arkadaşlar oyun ilk nete düştüğünde rs'den çeken arkadaşlar bana pm atabilir mi çok sinir bozucu bir olay geldi başıma buraya yazamıyorum
  • FEAR'ın grafikleri kötüye mi geldi konu?

Eğer grafiklerin kötü olduğunu söyleyen varsa yuh diyorum.

Konsollarda uzun zamandır bu kadar temiz grafikli bir oyun görmemiştim, her şey pürüzsüz, modellemeler kusursuz 30 FPS üstü, en az 2xAA ve AF var.
  • quote:

FEAR'ın grafikleri kötüye mi geldi konu?

Eğer grafiklerin kötü olduğunu söyleyen varsa yuh diyorum.

Konsollarda uzun zamandır bu kadar temiz grafikli bir oyun görmemiştim, her şey pürüzsüz, modellemeler kusursuz 30 FPS üstü, en az 2xAA ve AF var.

valla ben demedim ben sadece milleitn oyun zevkine karışmayın artık diyorum kötü diyenlerde kesin kıskanç ps3 cülerdir
  • genelde korku oyunu sevmem ama buna başlamaya karar verdim ve ilk girişten itibaren gerilim oyun.grafikler çok iyi bazıları kötü demiş artık bilemiyorum nedendir.oynanış güsel kolay olmuş ama abartılacak şekilde değil,tam kıvamını tutturmuşlar oyuna.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.