Binbaşı
16 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 2)
Gönderileri
merhabalar renktaşlar,

bu sezon formamın arkasına yazı yazdırmak istiyorum, ancak kendi ismim veya futbolcu ismi gibi klasik şeyler istemiyorum. aklımda "1 - şarkısın sen" ve "19 - şike şike" gibi fikirler var. sizde de bu tarz yaratıcı fikirler varsa paylaşmanız güzel olur. eminim benim gibi yapan çok vardır.

uzun çilelerden sonra sevinmeyi hak ettik bence, şampiyonlukta emeği geçen herkese helal olsun
Arkadaşlar resmi açıklama;

http://skorer.milliyet.com.tr/-aziz-yildirim-in-gorevi-devam/fenerbahce/detay/1728653/default.htm

Biliyorsunuz mahkeme Aziz Yıldırım'ın kulüp üyeliğini dondurdu.

Şu an kendisi Fenerbahçe Spor Kulübü'müzün üyesi değil.

Açıklamada görüldüğü üzere kendisi sadece Fenerbahçe Anonim Şirketi'nin CEO'su.

Peki düz mantık bir soru soruyorum, DERNEK, yani GENEL KURUL tarafından oylarla seçilen Fenerbahçe SK ve Fenerbahçe AŞ başkanlığı diye ortak iki tane makamımız var.

Genel kurulda olmayan, kongre üyesi an itibariyle olmayan biri nasıl şu an Fenerbahçe'nin başında kalabilir??

Kendisi kulübe üye değil, şu an kulüp başkanı da değil. Sadece Fenerbahçe'nin CEO'su.

Bu adam ısrarla hukukta boşluklar bularak üstelemeye bizi batırmaya çalışıyor. Bu çok can alıcı bir konu.

Yeter diyorum ben artık. Başkan statüsünde bile değil hala bırakmıyor yapıştı resmen.
Dün yerel mahkeme Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe Spor Kulübüne olan üyeliğini dondurdu, vakıflar yasasına dayanarak.

Dün akşamdan itibaren Aziz Yıldırım Fenerbahçe Spor Kulübüne üye değil, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı' da üyelerin oluşturduğu genel kurul yapılarak alınıyor.

TFF'ye bağlı olan dernek değil, Fenerbahçe A.Ş. fakat Fenerbahçe A.Ş.'nin başkanını da genel kurul belirliyor.

Sorum şu, Aziz Yıldırım şu an başkan mı değil mi?

Fenerbahçe Spor Kulübüne üye olmayan biri nasıl Fenerbahçe'nin başkanı olarak kalabilir ki?

Herkes UEFA'ya takılmış fakat o cezanın geleceği belliydi, şu an bu durumu nasıl açıklayacağız?

beyler geçen sene yanlış hatırlamıyorum birkaç maç alex'in yokluğunda oynamıştı ve fena da değildi açıkçası. ya da ben yanlış hatırlıyor da olabilirim. sizce bu diziliş nasıl olur, böylelikle orta saha ihtiyacı falan da kalmamış olur.

evet üstadlar, bu kupona misli girmeyi düşünüyorum. yorum yaparsanız değerlendiriyim ben de

beyler 50 misli girmeyi düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz?

761- Pınar Karşıyaka(9,5h) - FB Ülker - MS1
764- Antalya BŞB - Edirne Olin - Alt: Limit:143.5
768- Aris - Ikaros - Üst: Limit:145.5

Misli:50
Toplam Oran:4,91
Toplam Kazanç:245,65 TL
721 - 1/2
725 - 2/1
728 - 1/2
732 - 2/1

ne düşünüyorsunuz beyler 1 e 256 veriyor
arkadaşlar misli basacağım da, 2 banko İ/M maç söyleyebilir misiniz
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Blackberry Bold 9900
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
Sergen - Stormscale
Steam
cemsnt
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Ipad 4G
Notebook
Lenovo
PSN ID
cemsnt89
Game Center
cemsnt
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
LOL
PechettchiYoup - EUW
Dünyadan Futbol
West Ham United FC
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
Basketbol
Chicago Bulls
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.004
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 22.372 (Bu ay: 379)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 438 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.