Şimdi Ara

F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free! (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
0
Favori
13.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu indirdikde verbatim dl kalmadı elimizde en kısa zamanda çekip oynıcam merak ettim fear2yi...

arkadaşlar şu oyunu dead space ile karşılaştırmayın lütfen biri elma diğeri armut...
    fps oyunlarda oyun bizim gözümüzden olduğu için gerilme ve korkma etkisi biraz daha falza oluyo.

Bu arada dead space oynayıpda gerilmedim diyeni Allah taş eder , bu sene oynadığım en iyi oyunlardan biriydi hikaye-ses-atmosfer,
  • @JOSEPH_STALin

Ekran görüntülerinde renkler ne kadar canlı.. Kullandığın monitör veya lcd nedir acaba? Standart ayarlarda mı oynuyorsun ayrıca?

Oyunun ilk 4 bölümünden de ss koyma şansın var mı? Ben bu bölümlere gelmediğim için mi bana canlı geldi acaba görüntüler?
  • Oyun bitti. Fena değildi, ama pek korkutucu olduğu söylenemez.

SPOILER!!!

Evet, bebeğin babası bence de biziz.

SPOILER!!!
  • bu oyun korkutuyor beni ondan vazgeçtim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Strongiron

bu oyun korkutuyor beni ondan vazgeçtim

+1000
  • oyun grafik anlamında hiçbirşey vermiyor hemde olabilecek en basit grafiklere de sahip diyebilrim. gün geçtikçe konsollar güçleniyo ama oyun firmaları bizler gibi herşeyi abatmayı seven oyunculara "nasıl olsa yeter bunlara düşüncesiyle" grafikleri daha da geriye götürüyorlar. zaten kapalı mekanlarda geçiyo ama hiçbişi yokya netlikten başka.

verdiği zevk(ki bu tenolojiyle ölçülmüyo) iyi. gerilimi yaşattığı anlar oluyo ama çoğu zaman yada şuan oynadığım en son 1 saattir kesintisiz adam ööldürüyorum hemde anı tarzda. adamlar belli noktalardan geliyo. ben öldürüyorum onları ve sonra arkalarından yine aynı sayıda biir gurup daha geliyo ve o gurup düşmanda kendinden önce gelen gurubun yaptığı şeylerin aynısını yapıyo(ateş ettiği yerler, saklandığı veya durduğu yer hep aynı yer).

şuan açıkcası vurup geçiyorum dinlemiyorum o kızı, gelen yaratığı, askerleri falan. oyunu bitirme derdindeyim anlıcanız.

• Ben de bitirdim,kısa geldi bana,güzel oyundu bence sıkmadı beni

Heleki bana göre son bölümlerdeki grafikler ve ışıklandırmalar çok iyiydi biraz DOOM 3 havası vardı,şu bizim keagen ın aval aval gezindiği o hayvani fabrika bölümünde ışıklandırma müthişti

Pluchart

Adamım SONY tv kullanıyorum ben V4500,başarılı bir tvdir burdanda 2 arkadaşıma daha aldırmışlığım vardır,onlar da son derece memnunlar."Canlı" modunu açıyorum tvde,oyun ayarlarında bişeye dokunmuyorum.Oyunu hdden kaldırdım,sen bu bölümlere gelip karşılaştırma yaparsın.Hemen hemen hepsi elemantary bölümünden sanırım

• quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Son olarak silah detayları çok iyi

SSLER

32V4500 coşmuş yine dostumValla eksiklerine rağmen iyiki almışım,düşünen arkadaşlara da tavsiye ederim,netlik,renkler,sesler süper

Saygılar..

• Ümit dostum daha çok uğra buralara
  • quote:

Ümit dostum daha çok uğra buralara

Valla Tv bölümünde çok kaldım hocam,artık buralarda olurum herhalde
  • bende şiddetle lg5000 serisini öneririm özelliklerine göre fiyatı gayet iyi + üretici firma
    50000:1 kontrast oranı ve 5 ms tepki süresi var...
  • şimdi 1. bölümü geçtim öyle yaratık falan vurmadım asker amcalarla çatıştım.:)
    bikaç yerde bulanık önümden geçen garip şeyler oldu oralarda biraz noluo lan dedim gerilim yaptım :D tabi ilerki bölümleri bilmiyorum nasıl deişir...
    grafiksel olarak iyi ama motion blur abartılmış gibi geldi bana biraz hareket ettikçe baya bir kayma gözüküo ekranda...
  • Walla oyun tam benim ağız tadıma göre,amaaaa gerginlik hissi biraz kalkmış,daha çok aksiyona kaymış gibi biraz kötümü olmuş?hayır,gayet güzel yansıtmışlar,özellikle okul ve metro bölümlerine hayran kaldım,silahlar harika ötesi,bakalım metro bölümünden sonra neler çıkacak karşımıza
  • quote:

Gelelim oyundan en büyük şikayetime,FEAR 1de sizi salağa bağlatan,gerektiğinde arkanızdan dolanıp aklınıza gelmeyecek yerlerden çıkan yapay zeka bu oyunda gerilemiş,animasyonlar dört dörtlük buna lafım yok,bi yerlerden atlayıp zıplıyorlar,çatılardan iniyorlar ancak tek yaptıları oldukları yerden ateş etmek veya ölümüne üzerinize doğru gelmek...................................

Oyunu henüz deneme fırsatım olmadı. Harbiden oyunun yapay zekası birinciye göre geri mi? Ben birinci oyunu grafikleri veya korku öğeleri için değil, sırf yapay zekası yüzünden iki defa ardarda bitirmiştim. Çatışmaların her biri ayrı bir keyif veriyordu valla, sanki online gerçek rakiplere karşı oynuyormuşum gibi. Kendimi resmen John Woo filminde hissediyordum. Yapay zeka 2.de hakikaten gerilemişse, askerler bodoslama girişiyorsa bu seri benim için bitmiştir.

• Doğru yapay zeka daha kötü. Örnğien adamların arkasından gizlice yaklaşamadım ben hiçbir zaman. Elleriyle koymuş gibi buluyorlar nerede olduğumu kapkaranlık yerde. çok ilginç
  • Bu oyundan korkan arkadaşlar, sizi korkutan şey nedir acaba merak ettim Şu çıplak karı mı, yoksa keltoş örümcek adamlar mı ?

Zerre kadar korku yaşamadım oyunda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokyabgu

quote:

Gelelim oyundan en büyük şikayetime,FEAR 1de sizi salağa bağlatan,gerektiğinde arkanızdan dolanıp aklınıza gelmeyecek yerlerden çıkan yapay zeka bu oyunda gerilemiş,animasyonlar dört dörtlük buna lafım yok,bi yerlerden atlayıp zıplıyorlar,çatılardan iniyorlar ancak tek yaptıları oldukları yerden ateş etmek veya ölümüne üzerinize doğru gelmek...................................

Oyunu henüz deneme fırsatım olmadı. Harbiden oyunun yapay zekası birinciye göre geri mi? Ben birinci oyunu grafikleri veya korku öğeleri için değil, sırf yapay zekası yüzünden iki defa ardarda bitirmiştim. Çatışmaların her biri ayrı bir keyif veriyordu valla, sanki online gerçek rakiplere karşı oynuyormuşum gibi. Kendimi resmen John Woo filminde hissediyordum. Yapay zeka 2.de hakikaten gerilemişse, askerler bodoslama girişiyorsa bu seri benim için bitmiştir.

FEAR 1e göre kesinlikle geri arkadaşım en azından bana göre böyle,animasyonları harika,bi yerden bi yere atlayıp sıçradıklarında böyle bakıyorsun hayran hayran,sonra bi siperin arkasına geçip kendilerini bi gösterip bi göstermeyerek ateş ediyorlar,en fazla bu kadar yapabiliyorlarSana katılıyorum 1. oyunda askerlerden bayağı bi tırsmıştım üstelik klavye mouse ikilisi olmasına rağmen,nereden girecekler diye dört dönüyodum mekanın içinde........

Ayrıca Danteye katılıyorum hiçbir şekilde sessiz öldürmek diye bi kavram yok oyunda,zifiri karanlıkta,ben bile kendimi zor seçerken arkadan yaklaşıyorum adama,adam beni oraya koymuş gibi buluyor,nasıl oluyor anlamıyorum hatta feneri yakmadan yaklaşmama rağmen kaç defa"flashlight" dediklerini duydum

Kısacası bu sahneler biraz script hazırlanmış...

devilsemo

Çıplak karıdan kim korkar allah aşkına manken gibi kız yaw,dudaklarınada silikon yaptırmış sanırım,bu kızı biraz daha büyütürlerse oyunun türü değişir benden söylemesiAskerler de zaten korkutmuyor yalnız keltoş yaratıklar beni çok gerdi oyun boyunca,nedenini bilmiyorum ama böyle örümcek gibi yaklaşan mahluklardan acayip tırsıyorum,silahı doğrultamıyorum doğru düzgün...

--------------SPOİLER----------------

Oyunun sonlarına doğru hapishane gibi bi yerde hücrelerden fırlıyor bu mahluklar işte burası tam anlamıyla koltuğa yapıştırdı beni

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Gokyabgu

quote:

FEAR 1e göre kesinlikle geri arkadaşım en azından bana göre böyle,animasyonları harika,bi yerden bi yere atlayıp sıçradıklarında böyle bakıyorsun hayran hayran,sonra bi siperin arkasına geçip kendilerini bi gösterip bi göstermeyerek ateş ediyorlar,en fazla bu kadar yapabiliyorlarSana katılıyorum 1. oyunda askerlerden bayağı bi tırsmıştım üstelik klavye mouse ikilisi olmasına rağmen,nereden girecekler diye dört dönüyodum mekanın içinde........

Ayrıca Danteye katılıyorum hiçbir şekilde sessiz öldürmek diye bi kavram yok oyunda,zifiri karanlıkta,ben bile kendimi zor seçerken arkadan yaklaşıyorum adama,adam beni oraya koymuş gibi buluyor,nasıl oluyor anlamıyorum hatta feneri yakmadan yaklaşmama rağmen kaç defa"flashlight" dediklerini duydum

Kısacası bu sahneler biraz script hazırlanmış...

devilsemo

Çıplak karıdan kim korkar allah aşkına manken gibi kız yaw,dudaklarınada silikon yaptırmış sanırım,bu kızı biraz daha büyütürlerse oyunun türü değişir benden söylemesiAskerler de zaten korkutmuyor yalnız keltoş yaratıklar beni çok gerdi oyun boyunca,nedenini bilmiyorum ama böyle örümcek gibi yaklaşan mahluklardan acayip tırsıyorum,silahı doğrultamıyorum doğru düzgün...

--------------SPOİLER----------------

Oyunun sonlarına doğru hapishane gibi bi yerde hücrelerden fırlıyor bu mahluklar işte burası tam anlamıyla koltuğa yapıştırdı beni

harbi ya şu örümcek tipli mahluklardan oldum olası bende tırstım bi türlü silahı doğrultamıyorum :D aptal aptal hareket ediyolar...zamanında resident evil 2 dede vardı bu tiplerden :D

• oyun korku değil aksiyon oyunu olmuş ne yazik ki
  • Örümcekler kolaydı bence. Y'ye bas öldür. Ninjalar biraz kıldı. Ama kesinlikle korkunç değildi. O değil de Keegan kopardı beni. Zamanında Beyaz'daki psikopt tiplemesi gibi dolaşıyordu oyunda "vaaa vaaa" diye.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.