Şimdi Ara

F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free! (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
0
Favori
13.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • f.e.a.r 2 kaliteli oyundur aldığı skorlar düşük değil ancak onlara fazla takılmayın . Bu skorların, hepsi demiyorum ...yarısının kimlere hizmet ettiği malum.

Ne demişler "money talks"...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 11 Şubat 2009; 23:17:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

bu oyunu varya nikaragua eşşekleri gibi bitirir sonra yine açar grand canyon mavi tilkileri gibi bitirir sonra dayanamaz yine açar alaska yılanları gibi bitirmeyeni de döverler yeminlen

süpersin abi ya
  • Bu ne ya Multi koysan siteler kötü diyor multiye puan kırıyor koymasan ayrı dert
    Multi zaten bir oyun için extra özelliktir puan kırılamaz multi için hele hele oyunun boyutu fazla diye (eurogamer sağolsun) 10 puan hiç kırılamaz.
    Hayır madem bu kadar multiplayer aşkı var millette Nayt var onu oynayın :P
  • Arkadaşlar, oyunda silah sesi yok yav, nasıl oluyor bu
  • Ne akla hizmet bu oyuna o kadar az puan verirler. Şu siteleri anlamak güç gider an dandirik oyunlara 9 10 verirler böyle klasik bir oyuna 9'dan yukarı vermezler. Valla artık inceleyen yazarların oyundan anlamadıklarına kanaat getireceğim. Gitsin Super Mario Galaxy oynasınlar onlar nasıl olsa böyle dandirik oyuna 10 puan verdiler, böyle oyunlara incelemelerine yanaşmasınlar bile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Far-Cry

Ne akla hizmet bu oyuna o kadar az puan verirler. Şu siteleri anlamak güç gider an dandirik oyunlara 9 10 verirler böyle klasik bir oyuna 9'dan yukarı vermezler. Valla artık inceleyen yazarların oyundan anlamadıklarına kanaat getireceğim. Gitsin Super Mario Galaxy oynasınlar onlar nasıl olsa böyle dandirik oyuna 10 puan verdiler, böyle oyunlara incelemelerine yanaşmasınlar bile.

Zaten bu durum hep böyle.

Hit olan oyunlara nedense az puan veriliyor ama adı sanı bile belli olmayan oyunlara kafadan 100 puanı çakıyorlar. Saçmasapan işler ya başka birşey değil.

Street Fighter IV çıksın bak gör onada 6 puan veren siteler çıkar.

Sanki bilassa yapıyorlar ha...

• quote:

Orjinalden alıntı: devilsemo

Arkadaşlar, oyunda silah sesi yok yav, nasıl oluyor bu

sendeki dvd de var bir sorun galiba. silah sesleri çok sağlam
  • sizin yine iyi silah sesi gelmiyo hiç olmazsa ben 3 gündür oyunu indiremiyorum patron saolsun pc yi açık tutmayı 2 gecedir unutuyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

quote:

Orjinalden alıntı: devilsemo

Arkadaşlar, oyunda silah sesi yok yav, nasıl oluyor bu

sendeki dvd de var bir sorun galiba. silah sesleri çok sağlam

Konsolu, kapatıp açtıktan sonra düzeldi
  • aman aman ne güzel oyundur bu her şeyiyle kaliteli olmuş az puan verenleri anlamak gerçekten zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Bu ne ya Multi koysan siteler kötü diyor multiye puan kırıyor koymasan ayrı dert
    Multi zaten bir oyun için extra özelliktir puan kırılamaz multi için hele hele oyunun boyutu fazla diye (eurogamer sağolsun) 10 puan hiç kırılamaz.
    Hayır madem bu kadar multiplayer aşkı var millette Nayt var onu oynayın :P

dostum multi nasıl extra özelliktir ya,COD4,Halo3,Geow 1 neden oynanıyor hala sence peki?
  • ya arkadaşlar kusura bakmayın ben pek beğenmedim oyunu tamam kabul ediyorum hafiften tırstım oynarken ama grafiklerle zorluk seviyesi çok düşük hard ta oynamama rağmen aptal adamlar beni çok zor vuruyor ama sesler ve ara videolar çok yerinde olmuş yiğidi öldür hakkını yeme ben bu oyuna 10 üzerinden 7 veririm. şimdi arkadaşlar bu güzelim oyuna 7 verilirmi diyecek benimde cevabım adam gibi grafik yapsalardı olacak o yüzden bu tartışmalara girmeyelim zevklerle renkler tartışılmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aytac001

ya arkadaşlar kusura bakmayın ben pek beğenmedim oyunu tamam kabul ediyorum hafiften tırstım oynarken ama grafiklerle zorluk seviyesi çok düşük hard ta oynamama rağmen aptal adamlar beni çok zor vuruyor ama sesler ve ara videolar çok yerinde olmuş yiğidi öldür hakkını yeme ben bu oyuna 10 üzerinden 7 veririm. şimdi arkadaşlar bu güzelim oyuna 7 verilirmi diyecek benimde cevabım adam gibi grafik yapsalardı olacak o yüzden bu tartışmalara girmeyelim zevklerle renkler tartışılmaz.

şu forumda tartışmaya girmicen tek şahıs heralde benimdir oyunu pek beğenmedim demişsin olabilir normalde.ama kafaları basmıyo işte arkadaşların

• quote:

Orjinalden alıntı: aytac001

ya arkadaşlar kusura bakmayın ben pek beğenmedim oyunu tamam kabul ediyorum hafiften tırstım oynarken ama grafiklerle zorluk seviyesi çok düşük hard ta oynamama rağmen aptal adamlar beni çok zor vuruyor ama sesler ve ara videolar çok yerinde olmuş yiğidi öldür hakkını yeme ben bu oyuna 10 üzerinden 7 veririm. şimdi arkadaşlar bu güzelim oyuna 7 verilirmi diyecek benimde cevabım adam gibi grafik yapsalardı olacak o yüzden bu tartışmalara girmeyelim zevklerle renkler tartışılmaz.

Hacı bende 10 üzerinden 8.5 veriyorum oda oyun kısa ve asker sayıları bazen abartı oluyor. Ben normalde oynuyorum ama oyun çok güzel.
    Ama yapay zeka iyi de olsa eski oyunundan yapay zekası kötü.Eski oyunda arkandan dolanırlardı

• Siper alındığında sağa-sola bakma olayı yok ? varda ben mi yapamadım. Grafikler ise ortalama bişey iyi değil pek... Ama oyunun atmosferi güzel olmuş..Fazla abartılacak bişeyide yok.

Bana göre
    10/7' i bu oyunun hakkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leone_510 -- 12 Şubat 2009; 19:02:44 >
  • oyun rf mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Renji Abarai

oyun rf mi?

Hocam başlıkta yazıyor koskocaman
  • yav oyun harikanın ötesine geçmiş okul bölümüne geldim oyun kırmış kafayı ya :ss ne atraksiyonlar oluyor kapkaranlk odada son ses oynarken deliriyor insan. ağzım açık kalmış okul bölümü bitince farkettim, bütün bölümü ağzım açık oynamışım hiç farkında değilim

korku, grafik, atmosfer tavan olmuş okul bölümünde. off harikaydı ya bu oyun sektörü nereye gidiyor böyle anlamıyorum tam bir japon korku filmleri tadındaydı o bölüm. film gibiydi grafikler, ışıklar bi yanıyor bi sönüyor, hızlı dönüşler oluyor motion blurlar film grainler deliriyor iyice. oradan buradan ruhlar çıkıyor bir sürü fizik olayları onlarca parça nesneler oraya buraya savruluyor. ya anlatılamaz daha fazla herkesin yaşaması gerek.

hele 3D ses kesinliklee lazım!, sanki okulun içinde ben dolaşıyorum gibi etkiledi oyun bir an oyunun içine girdim resmen. (heryer karanlık, sadece önümde televizyona odaklanmışım) çok tırstırıcı. heryerden bir ses geliyor, ses sisteminin 5 uydusu da çevremde dağıldığı için iyice o etkiyi arttırıyor.

korku oyunlarının FPS kameradan oynamak, 3D ses sistemi ve karanlık bir odanın da etkisiyle kesinlikle en iyi yöntem. Korku oyununa FPS çok yakışıyor arkadaş. hele de böyle grafik, görsel efektler, fizikler olunca kaymağı oluyor iyice

ya delirtici ya başka bişey denemez. harika bir oyun deneyimi yaşadım az önce. kelimeler yetersiz bu olay için başka bişey demiyorum. OYUN AŞMIŞ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 12 Şubat 2009; 23:08:03 >

• Sexual Themes boş yere yazmıyormuş oyunu bitirdim oyunun sonunu izleyin kafayı yiyor insan
  • 4 saattir aralıksız oynuyorum oyunu, bana göre vasat üstü bi oyun, ama aşırı zevkli. Öncelikle yapay zeka rezalet. Kendi attığı el bombası duvardan sekipte ölebilen askerler var.
    İki tane salağa denk geldim böyle. Siper alıp arkasına gizlenene kadar zaten kafasına sıkmış oluyorsunuz. İlk oyundaki çevik askerler bu oyunda yok.
    Cover sistemi acayip gereksiz, keza oyun çok kolay olduğu için gizlenmeden önünüze geleni tarayıp indirmeniz mümkün.
    Hee birde Slow Mo nedir öyle ya, kullanma ihtiyacı duymuyosunuz onu geçtim de, birde basınca utanmasa bütün oyunu ağır çekim bitirttiricek. Çok uzun tutmuşlar süreyi...
    Grafikler zaten tırt, ilk oyunun üzerine hiç birşey koyamamış... Hatta geçememiş bile.
    Tek iyi yanı keyifli çatışmalar, onun haricinde ilk FEAR' dan sonra çıkan her FEAR oyunu gibi buda patlaktan hallice...
    Monolith ayıp etmiş cidden. 4 sene de neler ortaya koyanlar var, bkz. Guerilla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 13 Şubat 2009; 0:30:26 >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.