Şimdi Ara

Exxen, 3 günde 500 bin üyeyi geçti (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
12.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üye sayısı katlanarak artacak çünkü sisteme giren çıkamıyor.  

• quote:

Orijinalden alıntı: zortak

Herkes senin gibi fak fakir mi? 20 liralık reklamsız paket var ya niye reklamlı seyredelim?

Bu üyelikler benim için sakız parası dilenciye versem küfür eder.

içinden sadece 1 programı seyretsem yeterde artar, saçmalamana gerek yok sakin ol.

Netflix 4k, Youtube aile, Amazon Prime'a üyeyim, buna da olacağım hepsini toplasan ayda 15 dolar bile olmayacak.

Torrent torrent gezmeye devam.

Netflix Amazon Prime ve Blu tv ye üyeyim ben de sidik mi yarıştıracağız yani? Ben orada f/p olarak değerlendirmişim velet youtuberlarını izlemek için para vermek istiyorsan tutan yok seni bir iki program var iyi onlarda hemen düştü internete Tolgashow izlemek için 20 lira kimse vermez ve umrumda değilsiniz Acun severler başkasına satışın.

• Haftalık millet bedava üye oluyor onları sayıyor. 500 bin kişiyi 3 günde bu platforma üye olması imkansız. Sadece reklam amaçlı hareketler bunlar. Netflix bile bu üye sayısını aylarca yakalayama .

• 7 günlük deneme süreci bitince görürüz. Yok arkadaş acun kesinlikle taşa sert vurdu bu sefer.

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt

ee annemiz veya çocuklar falan bir kaç program seyrederler, yetmiyor mu? 20 lira işte neyini tartışıyorsun?

ne güzel hem Şeyma'ya da sponsor olacağız hayatını yaşasın kızcağız?

• Hiç inandırıcı gelmedi açılış hattına ilk 15 gün falan bedava falan yapmışlarsa öyle olmuş olabilir yada ilk üye olan herkese deneme süresi 5 gün bir hafta bedava izleme olanağı falan yapmışlardı ancak belki öyle yoksa hiç inandırıcı gelmiyor...

Yani 500 bin kişinin para verip abone olucağı hiç inandırıcı gelmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 5 Ocak 2021; 2:2:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda Çöp bir platform olduğunun hem fikirizde.

Tabiki Netflixin rakamlarına ulaşamaz.Ama Tv ve youtubeda bulunan Toksit kitleye hitap ediyor.Rakam doğrudur.Dediğim toksit kitle için iyi bir platform oldu.Kendi çapında tutacağına eminim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • monacomen kullanıcısına yanıt

O tarz programlardan bahsediyorum genel olarak.Amaç yarışmak değil, laf sokmak, kavga etmek. Bu yüzden izleniyor.

• exxen platformu ücreti hakkında, "aslında olması gereken 40 liraydı" diyen ılıcalı "exxen'de 50 içeriğimiz var. dizilerle birlikte o içeriklerin de haftalık yeni bölümleri eklenecek, böylece her gün yeni birçok içerik gelecek. biz aslında hiçbir matematik hesabıyla platforma ayırdığımız bütçeyi üyelikle karşılayamadığımızı gördük. çünkü her şeyi yeniden üretiyoruz. ücretimiz 9.90 lira. aslında olması gereken 40 liraydı. bu noktada da seyirciden anlayış ve destek bekliyorum" sözlerini dile getirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mabovski kullanıcısına yanıt
    40 TL vermek isteyenler için seçenek de koyulsun iptalsız fanları öder koşa koşa..
  • Exxen bataklık gibi. Deneme süreli üyelikten sonra üyelik iptali olmadığı için devam ediyor 😀

• ben sadece exxen ismine takıldım. hiç marka olacak bir isim gibi durmuyor.

• içerik kötü, altyapı kötü

Batar bu gidişler

• Aşağılık kompleksi var ülkede

• Öne çıkan youtuberlara bakarsak, acunla yaptıkları anlaşma baya karlı. Çünkü youtuberlar hem youtube'den izlenecek, hemde exxen'den. Bir nevi çifte kazanç olmuş oluyor. Buradaki ana mantık, oradaki kitleleleri exxene kayıt ettirmek. Bir taşla iki kuş.

Peki burada gerçekten "seyirci" olarak istediğimiz bir şey mi exxen? Bence hayır. Exxenin içeriğinde belgesel çeken 140journos ekibinin bile işin içinde olması insanları "yahu ben youtube'den izlerdim, neden para vereyim" moduna soktu. Çünkü içerik netflix kadar heycan verici değil, tamamen youtuberlar üzerine kurulmuş diyemeyiz ama çok ilgi çekici oturup "Lucifer" gibi bir şaheser içermeyen, sadece belli bir monopoly üzerine kurulmuş platform. Bir disney, bir netflix olmaz, sanmıyorum. Üye sayısı ise doğrudur çok kişi üye olmuştur ama kazanç olarak bakmak için erken. Ücretsiz üyelikler çoğu.

Cem Yılmaz Show gibi bir olaya imza atsaydı, başta ben üye olurdum. Hatta şahan ile birlikte özel bir program olsa emin olun çok karlı iş olurdu exxen. Mantıksal açıdan bakarsak insanların ihtiyacı youtuberların videolarını exxende görmek değil, daha ilgi çekici projelere imza atmak. Beyaz Show nasıl izleniyorsa, cem yılmazın yapacağı show programı da iki katı izlenir. Tolga çevik gördüm, yine ilgimi çekmedi. Farklı diziler, farklı şeyler denenmiş ama yine beğenmedim. Bilmiyorum arkadaşlar ama bu işin olurabilitesi maalesef yok. Proje "ben yaparım" edasıyla başlanmış ama yıllardır ticaretle uğraşan biri olarak paramı sokağa atmayı düşünmüyorum, kısaca ben üye olmaya değer görmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XBlades -- 5 Ocak 2021; 15:17:44 >

• İhsanblack02 İ kullanıcısına yanıt
    bence senin var sanırım herkeste var sanıyorsun, kimse blutv ye laf ediyor mu bu kadar, o da yerli.

• 500bin değil bu ülkede 1milyon malda bulursun sorun yok acun bey
  • sadece müthiş bir reklam yapılmış tüik in makyajlı rakamları gibi.DH de bu müthişliğe ortak olmuş acun dan alınan reklam dolayısıyla!!

• Amma çok mal varmış ülkede.
    Gerçi sabah akşam Survivor, Oses Türkiye, yetenek bilmem ne izleyen milletten ne beklersin cahil okumayan beynini calistirmayan tembel sürüsü

• o 500 bin üyenin en az 300 bini deneme sürümündedir ben bu rakamı çok az buldum 1-2 milyon bekliyordum açıkcası

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.