Şimdi Ara

Exxen, 3 günde 500 bin üyeyi geçti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
12.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aktroll diye blokladıklarımın mesajlarına baktım, hepsi savunmaya geçmişler. Emir geldi herhalde.  Cevap vermeyin şunlara ya. İlgi çekmeye çalışıyorlar, bırakın kendi kendilerine yazıp dursunlar.

• İnşallah şu proje elinde patlar ve tüm servetini kaybeder. Yarattığı pop kitle de yas tutar.

• 1 hafta deneme süresinden sonra , 100 bin'e düşer.

• 1 haftayı geç içinde içerik yok saçma sapan şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Aktroll diye blokladıklarımın mesajlarına baktım, hepsi savunmaya geçmişler. Emir geldi herhalde.  Cevap vermeyin şunlara ya. İlgi çekmeye çalışıyorlar, bırakın kendi kendilerine yazıp dursunlar.

"ama acun yerli ve milli hühühühü"

• 500bin üyenin 7 gün ücretsiz zamanı geçine 400binine elveda diyoruz. Belki de daha çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrikliarabasever

Sernin Acun'un bir taraflarını yalama derdin ne peki? Diyecek laf bulamayınca bana mı laf atmaya başladın? İlk o horoflor yotobdo, yotobo poro konzondoroyorson dedin ağzının payını verdim hadi başka birine sar kimsenin kalbi kırılmasın Survivor falan izleyip Acun fanatikliğine geri dön lütfen.

Alıntıları Göster

Bana ne Acundan Ucundan bu adamı sürekli gündeme getiren sizin sonu gelmez antipatik topikleriniz, her gün her saat bu gün Acuna nasıl laf geçirelim timi sayesinde insanların nefretini kazandınız bravo. Trollük yapıp rakip firmalar adına adamı karalayalım derken iyice popüler yaptınız, yazık aldığınız parayı hak etmiyorsunuz. Bu elektrikli arabaları kim tutuyorsa hepsi kısa devre yapıyor, para yatırmasınlar bunlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: 8Legend8

Bu mesaj silindi.

Virüslü bu link😡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o 500k üyenin çoğu deneme süresi üyesi

• çukur 5 inci sezon gelirse sırf onun için alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Bana ne Acundan Ucundan bu adamı sürekli gündeme getiren sizin sonu gelmez antipatik topikleriniz, her gün her saat bu gün Acuna nasıl laf geçirelim timi sayesinde insanların nefretini kazandınız bravo. Trollük yapıp rakip firmalar adına adamı karalayalım derken iyice popüler yaptınız, yazık aldığınız parayı hak etmiyorsunuz. Bu elektrikli arabaları kim tutuyorsa hepsi kısa devre yapıyor, para yatırmasınlar bunlara.

Alıntıları Göster

BLOK UĞRAŞAMAM SENİN GİBİ ZEKİ! BİRİYLE.

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt

Herkes senin gibi fak fakir mi? 20 liralık reklamsız paket var ya niye reklamlı seyredelim?

Bu üyelikler benim için sakız parası dilenciye versem küfür eder.

içinden sadece 1 programı seyretsem yeterde artar, saçmalamana gerek yok sakin ol.

Netflix 4k, Youtube aile, Amazon Prime'a üyeyim, buna da olacağım hepsini toplasan ayda 15 dolar bile olmayacak.

Torrent torrent gezmeye devam.

• üye olmak imkansız yazılım ve site çok kötü millet 7 gün diye üye oluyor kim versin sihirli anneme 20 tl yalan haber yalan rakamlar...

• herşeyi abartıyoruz. biri izlemez bir başkası seve seve izler.

7/24 reklamsız hint dizisini izleyecek ve annelerden oluşan bir ekip hazırda var. mesela bana para verseler izlemem ama annem öyle bir çözüme hiç düşünmeden abone olur.

sistem sorunlarını çözerlerse belki başarılı da olur. diğer firmalar ilk çıktıklarında bir aylık ücretsiz yapıyor ki hem millette alışkanlık oluyor hem de çıkacak sorunları o süreçte tespit edip yok ediyorlar.

şimdi insanların hakkında sadece sorunlu ve güvenilmez bir platform gibi yer edecek.

Bu arada üye değilim ve üye olmayı da düşünmüyorum. ama belki de seneye iyi ki exxen var da kaliteli projeler geldi derim.

eleştirinin dozunu ayarlamayı öğrenmemiz gerek!

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.