Şimdi Ara

Exxen, 3 günde 500 bin üyeyi geçti (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
12.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok üstad anladım ben seni, doğru yazmışsın. Bu adam tutturacak bu işi öyle ya da böyle belli yani.

Netfixe ayda 42 Tl ödüyorum izlediğim film dizi toplasan ayda 1 elin parmaklarını geçmez. Amazona üye oldum 1 tane bile ne filmne de dizi izledim.

Bana kalırsa bu ikisi de çöp ama ii pis kaka sakın üye olmayın demeye hakkım yok. Ben beğenmem sen beenirsin bayıla bayıla izlersin, ne mutlu san keyif alıyorsan senin bileceğin iş değil mi. Ben de EXXEN e ön yargılıydım ama baktım ki ya o kadarda kötü değilmiş, kendime göre beğenip izleyeceğim şeyler varmış dedim. Millet inanılmaz çok abartıyor eleştiri dozunu ama adamın ekmeğine yağ sürüyorlar bence, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Ne kadar konuşulursa o kadar duyulur.

• torbacıdan vergi alan adamın peşindeki %25 + acun'un oltaya gelenler desek te oran o kadar çıkmıyor be kardeşim ;)

• 500 Bin çokta fazla bir sayı değil çok kötü olan youtube kanalları bile 1M üyeleri var 85M de 500B düşük bir rakam

• quote:

Orijinalden alıntı: haruncic3k

3-4 sene içinde netflix’in verdiği tadı vermeye başlarsa ne güzel paramız dışarıya çıkmaz biraz o açıdan bakın. Bunu çıkaran Acun değilde X yabancı firma olsaydı bu kadar laf edilmezdi. Biz kendi halkımızı çekemiyoruz para kazanmasını istemiyoruz gitsin netflix kazansın kazandığı parayıda dışarı çıkarıp başka yerlere yatırım yapsın istiyoruz. Lütfen derin düşünün Acun kaç bin kişi çalıştırıyordur şu ülkede.. Bir tane WV fabrikası gelecek diye bilmem kaç bin araç taahhüt alımı taksici dernekleri bilmemne bı exxen içinde belki binlerce kişi çalışacak istihdam olacak en kötü film çekimleri dizi çekimleri için bir sürü insan çalışacak.. Tebrik ediyorum Acun abiyi daha nice güzel projelerinizide bekliyoruz elinize sağlık. ( bu arada Acun medya vs ile hiç bir ilgim yok yanlış anlamayım ) Sadece gerçekleri görün istedim..

hiç öyle yerli milli goygoylarına gelemicem. acun bu ülkeyi süzme mal yerine koyan bir insan, bütün programları insanları uyuşturmak adına ve hepsi kurmaca işler. tek amacı o düşük iq kitlenin ve youtuber'lara hayranlık besleyen çoluk çocuğun parasına göz koymak.

sonra 20 yaşındaki eski sarışın sevgililerine nafaka olarak yediriyor bu paraları.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

çok merak ettigimden soruyorum.

platfom daha 1 inde açıldı 7 gün ücretsiz.

daha kimse para bile vermedi.

haa kredi kartın verdi diyeceksin. kapatır internet alışverişine.

sanal kart ise kapatıp yenisini açar vs. vs.

ama içerigi seven parada verir neden acınası olsunki.

herkes aynı şeyi sevmek zorundamı?

misal ben hiç survivor izlemedim bana çok keyifsiz geliyor ama bir sürü takip eden var. şimdi ben kalkıp survivor izleyenlere acıyorum diyebilirmiyim....

matrix 3 lemesini. starwars filimlerini sıkıldıkca izlerim. misal prestij filmi. şimdi bunları ben seviyorum diye başkasının sevmesini bekleyemem veya sevmeyene acınası diyemem.

yani zevkler farklı olabilir.

ve şuan platforma fiili olarak para ödeyen olamaz. zaten herkes 7 günlük bedava sürecinde. ama daha içerikde yok. 6-7 sey var onlarda tek bölüm.

zaten hızlı bir şekilde içerik yüklenmezse kimseden 8. günde para çekemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

çok merak ettigimden soruyorum.

platfom daha 1 inde açıldı 7 gün ücretsiz.

daha kimse para bile vermedi.

haa kredi kartın verdi diyeceksin. kapatır internet alışverişine.

sanal kart ise kapatıp yenisini açar vs. vs.

ama içerigi seven parada verir neden acınası olsunki.

herkes aynı şeyi sevmek zorundamı?

misal ben hiç survivor izlemedim bana çok keyifsiz geliyor ama bir sürü takip eden var. şimdi ben kalkıp survivor izleyenlere acıyorum diyebilirmiyim....

matrix 3 lemesini. starwars filimlerini sıkıldıkca izlerim. misal prestij filmi. şimdi bunları ben seviyorum diye başkasının sevmesini bekleyemem veya sevmeyene acınası diyemem.

yani zevkler farklı olabilir.

ve şuan platforma fiili olarak para ödeyen olamaz. zaten herkes 7 günlük bedava sürecinde. ama daha içerikde yok. 6-7 sey var onlarda tek bölüm.

zaten hızlı bir şekilde içerik yüklenmezse kimseden 8. günde para çekemez.

üyeliği çoğu kişi iptal etmeyi bile bilmiyor. 3 gün sonra yatar acunun toplu paraları

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hiç öyle yerli milli goygoylarına gelemicem. acun bu ülkeyi süzme mal yerine koyan bir insan, bütün programları insanları uyuşturmak adına ve hepsi kurmaca işler. tek amacı o düşük iq kitlenin ve youtuber'lara hayranlık besleyen çoluk çocuğun parasına göz koymak.

sonra 20 yaşındaki eski sarışın sevgililerine nafaka olarak yediriyor bu paraları.

Alıntıları Göster

Yalnız atladığın bir şey var. Acun'un programları yurt dışında reyting alan ve yayın hakları kiralanan programlar. Survivor veya Masterchef bizde değil Amerika ve Avrupa dahil diğer ülkelerde de seyredilip rekor izleyici alan yarışmalar orijinali orada. Bunu Acun keşfetmedi, onları izleyen yurt dışındakiler de mal o zaman sana göre. Youtube fenomenlerini izleyen çocukların parası diyorsun ama bu çocukları zaten Youtube fenomeni. Youtube reklamları sayesinde zaten parasını kazanıyor onlardan, youtube'u da eleştirmen gerek böyle vasat tiplere yer verdiği için. Ama oraya laf yok, neden? Ama bence diğer platformların para kaybetmesini göze almamak adına paralı trollük yapmak ise ayrı bir meziyet hak veriyorum sana. Yoksa kimin haddine 24 saat Exxen nefreti kusmak. Ben izlemiyorum, ama izlemeyin diye de kimseye böyle hakaretler etmiyorum, izleyin diye de reklam etmiyorum. Edenleri de anlıyorum çünkü iş güç ekmek parası. Kolay gele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 4 Ocak 2021; 10:52:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Bu mesaj silindi.

Youtube'da o aptal adamları seyretmeme seçeneğin de var izlediğim sürekli yeni bilgi öğrendiğim bir ton yabancı kanal var youtube üzerinde ve ayrıca kim youtube premium'a para veriyor? Ona da veren aptal benim gözümde yada o reklamları izliyor adblocker denen bir şey var? O dediğin programların kullanıcı kitlesinin %0.1 ine bile sahip değil şuanda Exxen merak etme kimse paralı değil sadece mis gibi oyuncular varken dışarda onlar ile anlaşılmaması ve Youtuberlar ile çalışılıp 2002 ve sonrasına hitap etmeleri insanların sinirini bozdu bu kadar savunacaksan git 10 tl öde reklamda seyret Enes Batur'un veletlere hitap eden videolarını seyret.

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt

Senin derdin ne? Bana ne ondan bundan. Forumlarda sözlüklerde 24 saat mesai yapıp Exxen almayın diye bi yerlerini yırtıyor gibisin, sahi ne gibi bir işsizlik içindesin? Sana ne millet nereye para yatırırsa yatırır senin keyfine göre mi yaşasın, neyin kriteri kimsin ki sen? İşin ne gücün ne kültürün aylık kaç paran ne, ne alıp nereye yatırıyorsun bilelim de müritlerin seni katip edip örnek alsınlar sayın elektriklirabasever yaşam koçu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 4 Ocak 2021; 11:8:9 >
  • = fiyat / içerik / upload hızı =

bu formülü en göre en yüksek değeri veren 1. olur,

gerisi hikaye !!!

tek başına sadece fiyat hiç bir şey ifade etmiyor. ( isterse 1 kuruş olsun )

tek başına bi kaç sağlam yapım hiç bir şey ifade etmiyor. ( sağlam bi kaç sezon olmazsa anlamasız )

tek başına upload hızı hiç bir şey ifade etmiyor.

• PR, 7 günlük deneme süresinden sonra gerçek sayı ortaya çıkar.

• Millet yine birbirine düşmüş. Acun 40 lira olması gereken platformu 10 liraya sunuyoruz demiş. 3 günde 500 bin kişiden 10 lira alsa 5 milyon TL kazanmış demektir. Çocuk kitlesi çekmeye çalışıyor diyenler açsın exxen in içeriğine baksın. Gayet kaliteli dizi ve programlarda var. Boş eleştiri yapmak için yapmayın.

Biri de youtube premium a para verene hakaret etmiş. Yahu sen kimsinde milletin ne aldığına karışıyorsun. Sırf müzik uygulaması ve mobilde reklamsız izleme için bile YouTube premium alınabilir.

• Acun zengin olmadan önce de yalancıydı işini yapmazdı her türlü üçkağıt bundaydı şimdi de gururla anlatır bu anılarını seneye de exxende böyle yaptık millet de yedi diye anlatırsa şaşırmayın güvenilmeyecek adamlar zengin oluyor ülkede sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Millet yine birbirine düşmüş. Acun 40 lira olması gereken platformu 10 liraya sunuyoruz demiş. 3 günde 500 bin kişiden 10 lira alsa 5 milyon TL kazanmış demektir. Çocuk kitlesi çekmeye çalışıyor diyenler açsın exxen in içeriğine baksın. Gayet kaliteli dizi ve programlarda var. Boş eleştiri yapmak için yapmayın.

Biri de youtube premium a para verene hakaret etmiş. Yahu sen kimsinde milletin ne aldığına karışıyorsun. Sırf müzik uygulaması ve mobilde reklamsız izleme için bile YouTube premium alınabilir.

bizim iptv'ci exxen içeriklerini yüklemiş, hepsine göz attım.

tolgshow dışında bir tane adam akıllı içerik yoktu, sen hangi "kaliteli" içeriklerden bahsediyorsun merak ettim.

hükümsüz adlı bir diziden umudum vardı ama o da hoşuma gitmedi. haluk bilginer'in oynadığı şeref bey desen vasat bir tv komedi dizisinden hiç bir farkı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 4 Ocak 2021; 13:38:48 >

• 500 bin gerçekten çok iyi bir rakam ama normal de diyebiliriz. Google'a Exxen yazınca Exxen hariç her şey çıkıyor karşınıza. Bütün sosyal medya, haber siteleri, forumlar buna dair yorumlarla dolu. Ücretsiz üyelikler abone olarak kalacak mı asıl soru bu bence.

Zorla kalacaklar gibi görünüyor şu an şikayet siteleri iptal edilemeyen Exxen paylaşımları ile dolmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Senin derdin ne? Bana ne ondan bundan. Forumlarda sözlüklerde 24 saat mesai yapıp Exxen almayın diye bi yerlerini yırtıyor gibisin, sahi ne gibi bir işsizlik içindesin? Sana ne millet nereye para yatırırsa yatırır senin keyfine göre mi yaşasın, neyin kriteri kimsin ki sen? İşin ne gücün ne kültürün aylık kaç paran ne, ne alıp nereye yatırıyorsun bilelim de müritlerin seni katip edip örnek alsınlar sayın elektriklirabasever yaşam koçu.

Sernin Acun'un bir taraflarını yalama derdin ne peki? Diyecek laf bulamayınca bana mı laf atmaya başladın? İlk o horoflor yotobdo, yotobo poro konzondoroyorson dedin ağzının payını verdim hadi başka birine sar kimsenin kalbi kırılmasın Survivor falan izleyip Acun fanatikliğine geri dön lütfen.

• Netflix,Amazon,Facebook,Instagram ve bilimum ne kadar yabancı kaynaklı sosyal medya ve film-dizi hizmeti veren platformlar bu ülke de kapatılsa dahi Acun gibi tiplere 1 kuruşumu vermem !

• Reklam yapılıyor, inanmıyorum bu kadar satıldığına. Reklamlı olan versiyonunu izliyorlardır.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.