Şimdi Ara

EVREN-UZAYLILAR İLE İLGİLİ YAŞANMIŞ OLAYLAR-TEORİLER [SSLİ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
47
Favori
14.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
177 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fornax Elysion

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

10 yıl önce araba ile gidiyorduk. Gökyüzünde beyaz ışık gördüm . böyle aşağı indi indi sonra durdu havada. Hafif zigzag yaptı. babama gösterdim. babamda gördü. sonra birden ışık yukarı çıktı hızlıca. O gördüğüm şeyi videoya alsam dünya sallanırdı. Aşağı çapraz inen ışık oldugu yerde duruyor sonra birden yukarı çıkıyor . Ben böyle uçak aracı görmedim dünyada.

Şanslısın ama zaten videoya çekemezdin

yaşım küçüktü ve telefonum yoktu. şimdiki telefon ve aklım olsa direk telefona alırdım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

10 yıl önce araba ile gidiyorduk. Gökyüzünde beyaz ışık gördüm . böyle aşağı indi indi sonra durdu havada. Hafif zigzag yaptı. babama gösterdim. babamda gördü. sonra birden ışık yukarı çıktı hızlıca. O gördüğüm şeyi videoya alsam dünya sallanırdı. Aşağı çapraz inen ışık oldugu yerde duruyor sonra birden yukarı çıkıyor . Ben böyle uçak aracı görmedim dünyada.

Şanslısın ama zaten videoya çekemezdin

yaşım küçüktü ve telefonum yoktu. şimdiki telefon ve aklım olsa direk telefona alırdım.

Alamazdin çalışmazdi

Çalışsa kaydetmezdi

Kaydetse silinirdi

Senin elindeki teknoloji şebeklerin hindistan cevizi kırmak için taş kullanması kadar bile değil

Bunu bilemezsiniz bende sizin yanıldığınızı söyleyemem. Denemeden bilemezdik o an.

iki üç yaz önce de balkonda idim. Havada aşağıdan yukarı yükselen beyaz ışık gördüm. Birden parlak yandı. çıktı dümdüz ve sonra söndü birden.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Bir an önce ileri seviye yapay zekaya geçmemiz lazım dünya olarak. Olur da bir ihtimal kötü niyetli bir dünya dışı varlığın teknolojisine bizim zekamız ne kadar karşı koyabilir o muamma. Ama yapay zeka bizlerin çok çok ötesine geçebilir.

Kötü niyet yok zaten maymun ediyorlar bizi

Düz maymunsa hiç hoş değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emperyalistler her yeri sömürdü, bir uzay kaldı yakında uzay madenciliği vs adı altında uzaylılarıda sömürürler
  • dünya dışı yaşama bende inanıyorum ama başlık tamamen troll işi, Samanyolu tvnin ergenekon/balyoz davası haberleri gibi uydurmasyon antin kuntin dayanaklar sunulmuş. zaten ayın arkasını göremiyoruz diyen kişi anasınıfı terktir muhtemelen. ayın dünyanın etrafında dönerken kendi ekseni etrafındada yaklaşık 27 gün 8 saatte döndüğünden bihaber aynı zamanda. piramitlerin yapımında yıldızların konumunun kullanıldığı altın oran ile hesaplandığı vs... saymıyorum bile. ayrıca dili on binlerce simgeden oluşan bir medeniyetten kaldığı rivayet edilen uyduruk tabletteki simgeleri helikoptere benzetmek hayal ürünüdür benim için. yusufçuk böceğini profilden betimleseler al sana planör a....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğine sağlık

• uzayli dediginiz seylerin olmasi imkansiz fermi paradoksuna bakarsaniz anlayabilirsiniz, ha diyebilirsiniz ki bizim gozle goremedigimiz kanitlayamadigimiz baska formlar var zaten oyle bisey varsada hicbizaman onlari goremeyecegiz

• Dunya Dışı yaşam formlarına ınanıyorum Bunların dunyayı zıyaret ettıklerıne Hatta bu zıyaretlerı gecmışımızden berı yapılmakta ve ınsanlıgın gecırdıgı gelışmeyı ızledıklerı izlenımım var.Dunyayı zıyaret eden bu varlıklar medenı sevıylerınde barışcıl olduklarına inanıyorum ..Insanlıkla ıletışım kurmamalarının nedenının ıse bızım alt sevıyede bır medenıyete sahıp oldugumuza bu konuda daha cok yol kat etmemız gerektıği ama şuna ınanıyourm ınsanlık yaşadığı dunyayı yaşanmaz hale getırmek ıcın yarış halınde oldukları bundan dolayı zıyaretcılerın ınsanlıgı sadece seyrettıklerıne belkıde her gelsınde ne zaman sonlarını getrıceklerıne dair bır algı oluştuğudur.....

Hemen hemen her you tubede UFO larla ılgılı vıdeoları ızlerım.Izledıgım vıdeoların genelıkle sahtemı değılmı gıbı bır bılgı bırıkımiyle ızlerım.Bazı vıdeolar o kadar ılgı cekıcıkı uzay kavramında yanlız olmadıgımız duygusuna kapılıyorum...Konuyu acan arkadaşa ayrıca Teşekkuyr ederım.Konu benımde ılgı alanımda oldugundan dolayı.

YOUTUBE Kanalımda olan video İyi seyırler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eryıl34 -- 31 Aralık 2017; 14:44:11 >

• Tühbe halikopter sahteymiş bilgili vatandaş

• UZaylıların var olması imkansız değildir. bizden çok gelişmiş olma ihtimalleri de oldukça fazla. sonuçta evrim diye bir şey var! evrim sürecinde çok küçük farklar türlerin gidişatını belirliyor. Örnek vermek gerekirse İnsanları ile maymunların genetik yapıları %98.5 benzerlik taşıyor. yani maymunlardan sadece %1.5 üstünüz diyebiliriz. bu %1.5 lik fark bizim . sanat,matematik vb. becerileri geliştirmemizi sağladı. hali ile galakside yada evrende dünya benzeri bir gezegen de gelişmiş ve bizden %1.5 DNA sı daha gelişmiş bir tür olma olasılıgı var. bizden sadece %1.5 daha gelişmiş bir türün neler yapabileceğini siz düşünün.
  • Bizde onlara göre başka alemdeyiz sana uzaylı deseler hoşuna gidermi laflarımıza dikkat edelim yaratılanı severiz yaratandan ötürü hocam kaliteli içerik teşekkürler keşke forumda hep böyle bilimsel yada bilgiye dine hayata yaşama göre çeşitli konular hakkında tartışma yapsak baya zevk aldım teşekkürler

• 3)Antartika'ya gitmek yasak.Özellikle Antartika'nın üst bölgelerine Dünyadaki hiçbir ülkenin vatandaşı gidemiyor.Askerler,ordular tarafından korunuyor.Antartika'ya hiçbir şekilde gidiş yok.Uçak,gemi vs.. Direk vururlar.

Ya bütün ülkelerin uyduları dünyanın tepesinde dolaşıyor neymiş delik varmış. Sonra Bilimsel konu oluyor .
  • Bütün uzaylılar Pkk’lıdır!!!

• Hocam hikaye bunlar, anlamsız boş bilgiler bence. Adamlar daha Mars'a kaç ayda robot yoluyorlar kalkmışlar 1 milyar ışık yılı ötedeki evrenin boyutundan bahsediyorlar. Hangi mercekle görüntüledin veya hangi matematiksel veriyle tahminledin. Hadi yaptın, Matematik sana görünmeyen evrenin varlığını nasıl veriyor. Yalan dolandan başka bir şey değil bunlar. NASA ancak resim çekiyor hacim belirliyor, kalkıp kimse 1 milyar ışık yılı uzakta ki evreni tanımlayamaz. Ne öyle bir teknoloji nede öyle bir veri var.

Uzaylı muzaylı da yoktur, ABD nin uydurduğu geyiklerden başka bir şey değildir.
  • Sen 'entropi'yi mantıklı bir şekilde anlat ve ben o zaman inanacağım uzaylıların olduğuna ...
  • Bu tür konular 90'lı yıllarda çok meşhurdu ve her hafta yayınlanan (Yanılmıyorsam ismi "Ufo Gerçeği" idi.) bir program vardı. Her bölümünü heyecanla izlerdik.

Yabancı bir yorumcunun iddiasına göre, şu an sahip olduğumuz birçok teknolojik gelişme, yıllar önce Dünyamıza düşen uzay aracından elde edilen örnekler sayesinde geliştirilebilmiştir.

Bu iddia bana çok mantıklı geldi.

• Bazı arkadaşlar fermi paradoksu vs diyerek uzaylıların olmadığını bahsetmiş. Burada temel alınanda anladığım kadarıyla "madem varlar neden gelmiyorlar". Peki gelmediklerini nereden biliyoruz?
    Yıldız boyutlarından örnek vereyim

Uzayda akıllı canlılar varsa bu canlılar için biz mikroskobik veya devasa boyutlarda olabiliriz.
    Bir diğeri zaman konusu, insanoğlunun 20.000 yıldır dünya üzerinde olduğunu düşünelim. Bizim için geçen 20.000 yıl onlar için 20 saniye olabilir. Yani "neden hala gelmediler neredeler bunlar" diye düşünmek için henüz çok erken.

Şuan bir zaman makinem olsaydı geçmişe değil geleceğe giderdim, geçmişi az çok biliyoruz ama gelecek muallakta.
    Herhangi biri "yapay zekanın sınırı şu kadardır, şu sınırdan öteye gidemez" diyebilir mi? Teknolojimizin ne kadar sürede ne kadar ileriye gideceğini bilmiyoruz. Eğer insanoğlu kendi içindeki çatışmalara bir son verebilirse, yapay zeka sayesinde şimdi bize hayal gibi gelen ufuklara ileride kolaylıkla gidilebileceğini düşünüyorum.
    Bizden çokta akıllı olmayan dünya dışı bir yaşam var diyelim. Ve bu yaşam formu bizden 1000 yıl önce yapay zekayla ilgili çalışmalara başlamış olsun, bizden ne kadar ileride olacaklarını hayal edebiliyor musunuz? Her yıldız bir gün sönecek, o yüzden insanoğlu varlığına devam etmek istiyorsa mutlaka şuanki sınırlarını aşmak zorunda. Bu sınırları aşıp gittiğimiz gezegende biz "uzaylı" olacağız...

• Baslik buram buram troll kokuyo eger troll degil gercekse uzaylilarin varligindan daha buyuk bi sikinti demektir. Sadece sunu diyip ayrilicam aranizdan dunya disi bir varligin yolculukla dunyaya gelmesi imkansiz(suanlik) cunku Einstein bundan 113 yil once gerekli aciklamayi yapmisti zaten.

Tavsiye: youtubede kaynaksiz video izleyerek degil kitap okuyarak bilgi sahibi olmani oneririm arkadas

• Ben demiyorum, diyanet işleri her an böyle bir fetva yayınlayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzaya gitmene gerek yok gözündeki perde kalksa zaten sıyırırsın.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.