Şimdi Ara

Evleneceğim AMA Para YOK... İnternetten Ek İş Arıyorum. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
8.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence şu an tedavine önem ver hastalığını daha detaylı araştır. önce sağlık gerisi hallolur.

internette ek iş yok. ekran kartlarıyla mining yapabilirsin. bir kaç ekran kartıyla aylık o kazancı yakalarsın çok rahat. ama 20 k ya yakın para yatırman lazım başlangıçta. internette dilenmekten başka ek iş yok bunun dışında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C59A4F632

bence şu an tedavine önem ver hastalığını daha detaylı araştır. önce sağlık gerisi hallolur.

internette ek iş yok. ekran kartlarıyla mining yapabilirsin. bir kaç ekran kartıyla aylık o kazancı yakalarsın çok rahat. ama 20 k ya yakın para yatırman lazım başlangıçta. internette dilenmekten başka ek iş yok bunun dışında.

Anladım hocam. Sağlık konusunda şuan için ilaç kullanıyorum. Hacettepe de prof tarafından kontrol ediliyorum hastalığımın maalesef tedavisi veya çözümü yok. İş konusunda haklı olabilirsiniz ekran kartına yatırım yapacak ne durumum var nede riske atacak param.

• Fiverr der susarim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JRache

Anladım hocam. Sağlık konusunda şuan için ilaç kullanıyorum. Hacettepe de prof tarafından kontrol ediliyorum hastalığımın maalesef tedavisi veya çözümü yok. İş konusunda haklı olabilirsiniz ekran kartına yatırım yapacak ne durumum var nede riske atacak param.

Alıntıları Göster

hocam kızı nasıl bulup ikna ettin kızlar bize selam vermiyor bırak evlenmeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

hocam kızı nasıl bulup ikna ettin kızlar bize selam vermiyor bırak evlenmeyi

Alıntıları Göster

Valla hocam nasip kısmet diyeyim :) Bende oda ilişki değiştirmeyi farklı deneyimler yaşamayı sevmeyen insanlarız. Ben ona söyledim teksen bir ömürsen gel diye oda aynı düşünmüş olacak ki 9 sene oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mikrop Adam

Fiverr der susarim

Bakayım hocam teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: JRache

Valla hocam nasip kısmet diyeyim :) Bende oda ilişki değiştirmeyi farklı deneyimler yaşamayı sevmeyen insanlarız. Ben ona söyledim teksen bir ömürsen gel diye oda aynı düşünmüş olacak ki 9 sene oldu :)

Alıntıları Göster

Nasıl tanıştınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Nasıl tanıştınız

Alıntıları Göster

Askerlikten tezkere aldığım gün çarşıda gezerken diyeyim :)

• yaşadığın yerde paketleme işi vs. olabilir onları araştır.

İnternetten kazanman için belli konularda yetkinliğinin olması lazım, he yapabilir misin tabi ki ama bu da bi süreç, youtube ile uğraş desem onda da en az 1 yıl uğraşman lazım.

Eğer yatırım gibi düşünüp bunlarla uğraşırsan illa ki kazanırsın bi gün, ama sıcak para diyosan eve ek iş yapan firmalar var onlara bak derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

yaşadığın yerde paketleme işi vs. olabilir onları araştır.

İnternetten kazanman için belli konularda yetkinliğinin olması lazım, he yapabilir misin tabi ki ama bu da bi süreç, youtube ile uğraş desem onda da en az 1 yıl uğraşman lazım.

Eğer yatırım gibi düşünüp bunlarla uğraşırsan illa ki kazanırsın bi gün, ama sıcak para diyosan eve ek iş yapan firmalar var onlara bak derim

Anladım hocam teşekkürler bilgilendirme için. Rahatsızlığım dan ötürü fiziksek aktivite işleri çok yapamıyorum inanılmaz şekilde yorulup kan ter içinde kalıyorum maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JRache -- 5 Eylül 2021; 20:21:40 >
  • kız arkadaşınız çalışmıyor mu?

• Eisenmate E kullanıcısına yanıt

Daha bu hafta işe girdi hocam oda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Papaz Yahnisi P kullanıcısına yanıt
    Hocam memur kadrosunda çalışıyor olabilir

• 9 10 senedir birlikteysen bu olay belli şeyleri aşmış. Ben evlenmeye karar verenlere sert uyarılar yapıyorum şöyle olur böyle olur parasızlık çekersen bu olur gibi. Düğün saçmalığı yoksa evlen bence

• Bir zamanlar çalışıp pazarda terlik satmışlığım var, akşamları simitte sattığım oldu, bunları yapabilirsin diye demiyorum, ama sana bir çıkış noktası olabilir, aklına bir fikir gelebilir diye söylüyorum. Ayrıca masrafllı bir düğün yapmaya gerek yok.

En önemli nokta kesinlikle evlen, bu kadar uzun birliktelikten sonra olması gereken bu. Hem insana bir hayat arkadaşı gerek, çünkü belirli bir yaştan sonra tek başına kalmak kaldırılamaz. İkamet yeri İstanbul sanırım, mümkünse daha sakin ve masrafı olmayan bir yere yerleşmeniz. Ayrıca eşya konusunda, ben evlenirken durumum vardı eşyaları sıfır alabildim, ama ucuz yollu. Maddi durumu elvermeyen arkadaşım evlendiğinde kendi evinden eşyalar getirdi, sadece buzdolabı aldılar.

Umarım hayatta istediğin her eşeye ulaşırsın, sana böyle bir temenni ile yardımcı olmaya çalışayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ApexiRubber

Bir zamanlar çalışıp pazarda terlik satmışlığım var, akşamları simitte sattığım oldu, bunları yapabilirsin diye demiyorum, ama sana bir çıkış noktası olabilir, aklına bir fikir gelebilir diye söylüyorum. Ayrıca masrafllı bir düğün yapmaya gerek yok.

En önemli nokta kesinlikle evlen, bu kadar uzun birliktelikten sonra olması gereken bu. Hem insana bir hayat arkadaşı gerek, çünkü belirli bir yaştan sonra tek başına kalmak kaldırılamaz. İkamet yeri İstanbul sanırım, mümkünse daha sakin ve masrafı olmayan bir yere yerleşmeniz. Ayrıca eşya konusunda, ben evlenirken durumum vardı eşyaları sıfır alabildim, ama ucuz yollu. Maddi durumu elvermeyen arkadaşım evlendiğinde kendi evinden eşyalar getirdi, sadece buzdolabı aldılar.

Umarım hayatta istediğin her eşeye ulaşırsın, sana böyle bir temenni ile yardımcı olmaya çalışayım.

Merhaba hocam iyi dilekleriniz için teşekkürler ALLAH razı olsun. Ankara da yaşıyorum küçüklüğümden bu yana benim de yapmadığım iş kalmamıştır. Dağlar da denizde çalıştım inşaatlardan tahta parçaları ile sandık yapıp ayakkabı boyacılığı yaptım. Aklınıza ne gelirse yapmışımdır. Fakat bunların sonucunda hastalığım daha da ilerlemiş hiç farkında bile değildim. Bu kalbi ne ağır işlere soktum bir ben bir allah bilir bu zamana kadar iyi bile dayandığımı düşünüyorum. Bu saatten sonra sevdiğim ve mutluluğum için yaşamak istiyorum. Bu yüzden biraz hafif yapıla bilecek işler arıyorum. Şuan hizmetli kadrosunda görev yapıyorum ama raporlarımdan ötürü masa başı çalışıyorum. Bir paspas sallamak bile beni kan ter içinde bırakıyordu gerisini siz düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamactiJun

9 10 senedir birlikteysen bu olay belli şeyleri aşmış. Ben evlenmeye karar verenlere sert uyarılar yapıyorum şöyle olur böyle olur parasızlık çekersen bu olur gibi. Düğün saçmalığı yoksa evlen bence

Düğün zaten düşünmüyoruz hocam düşünsek de bütçemiz el vermez. Maddiyat maalesef bir çok hayallerden insanı vazgeçirtiyor. Benim tek hayalim şu isteme kısmı ve evimin eşyası başka bir derdim yok. Kendi evimdeki eşyalar kullanılacak durumda değil maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: dünyadünya

Hocam memur kadrosunda çalışıyor olabilir

Evet hizmetli kadrosunda çalışıyorum.

• çok özel olmazsa kalp fonksiyonları yüzde kaç ?

• Evlilik konusunda sizi masraf olarak çekinceye sokan şeyler nedir, belki o konuda fikri yardımımız dokunur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.