Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim samsung da 4 yıllık. 900 lira gibi bir fiyata almıştım bu süreye kadar kireçten dolayı deterjan gözüne su alma yeri çatladı o değişti garantiden. Geçen aylarda da taşınırken benim hatamdan dolayı amortisörleri değiştirdim. Kereta halen çalışıyor
  • Arcelik 5500 NM buzdolabi alindi allah belasini versin.

Daha 1.ay oldu kapi kapali bip bip bip ses yapiyor ayarla oynuyorum duzeliyor simdide led isiklar yanmiyor kisaca TURK mali mi uzak durucaksin.Avrupaya bu adamlar 1.sinifi sunuyor muhtemelen bize elde kalan mallari.

Kesinlikle almayi dusunen varsa uzak dursun arcelik beko vs vs parayi cope atmak.

Samsung alacaktik almadik bundan once butun beyaz esya arcelikti 20 yil kullanildi daha 6-7 yildir samsunga gecmistik tek dolabi arcelik aldik hata yaptik..
    Eski kalite yok kesinlikle alinmaz arcelik yetkili servis rezalet zaten subeyi ariyorum acan yok genel merkeze dusuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 19 Ağustos 2017; 14:43:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tek bir üründe mutluluğu bulup onu çok övmek veya tam terzi yerin dibine sokmak doğru değil.

Çünkü genellemelerle iş yürümüyor, siz en iyi bildiğiniz markayı alıp yine sorun yaşayabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kipada 8 kg altus alm801 modeli 799 TL ve 12 ay taksitliydi dun hemen aldım. Salı gunu teslim edeceklermiş. Bu makineyi zamnala göreceğiz bakalım. Arçelik urunu oldugu içn gozum kapalı aldım. Yıllar sonra burdan paylaşım yaparız bakalım nasıl çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Arcelik 5500 NM buzdolabi alindi allah belasini versin.

Daha 1.ay oldu kapi kapali bip bip bip ses yapiyor ayarla oynuyorum duzeliyor simdide led isiklar yanmiyor kisaca TURK mali mi uzak durucaksin.Avrupaya bu adamlar 1.sinifi sunuyor muhtemelen bize elde kalan mallari.

Kesinlikle almayi dusunen varsa uzak dursun arcelik beko vs vs parayi cope atmak.

Samsung alacaktik almadik bundan once butun beyaz esya arcelikti 20 yil kullanildi daha 6-7 yildir samsunga gecmistik tek dolabi arcelik aldik hata yaptik..
    Eski kalite yok kesinlikle alinmaz arcelik yetkili servis rezalet zaten subeyi ariyorum acan yok genel merkeze dusuyor..

bende dun buzdolabını altus aldım . Bu net brut hacımlerı cok oyun oynamaya musaıt tuketıcıyle. Görerek bakarak aldım cok buyuk iç hacım beklentisi yoktu. 1100tlye mal oldu ama 1680 tl ye samsung vardı ve 100 litre daha genıstı. Genıse ihtiyacım olsaydı dedıgınız gibi korelı samsunga guvenır kesın 200-300 pahalı bıle olsa onu alırdım

Arçalık sevısı aradım anında acıldı anında kurulum ıcn randevu verdıler musterı hızmetlerı gayet ıyı

• mesut1221 M kullanıcısına yanıt
    aynı makineyi arkadaşım köye aldı.çok tok sessiz makinaymış hatta dediğine göre merkezdeki evlerinde kullandıkları siemensten tok ve sessizmiş.geldiğinde mümkünse inceleme videosu koyarmısınız?

özellikle titreşim dengesiz yükteki perfomasını bende bekliyorum okadar övdüğü için.

güle güle kullanın bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 20 Ağustos 2017; 15:57:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

İnverter olması artıdır.
    Daha sağlam dayanıklı ve sessizdir.
    .
    Ailecek karar verildiyse kafanızı çok karıştırmayın. Alın. Ek garanti yaptırın.

Hocam acaba şu ürün ; "CM103K0TR" inverter motor mudur?

Bir de yerine şunu alsak ; "CMG100DTR" bizim için değişen çok bir şey olur olur mu, özellikle kalite veya sorumsuzluk anlamında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cianni -- 30 Eylül 2017; 14:32:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

İnverter olması artıdır.
    Daha sağlam dayanıklı ve sessizdir.
    .
    Ailecek karar verildiyse kafanızı çok karıştırmayın. Alın. Ek garanti yaptırın.

Hocam acaba şu ürün ; "CM103K0TR" inverter motor mudur?

Bir de yerine şunu alsak ; "CMG100DTR" bizim için değişen çok bir şey olur olur mu, özellikle kalite veya sorumsuzluk anlamında?

• Arkadaşlar uzun zamandır kullandığım makinem artık ihtiyaçlarımı karşılamıyor. Açıkçası 2.000-2.500 TL arası bir bütçem var. Kurutmalı bir model istiyordum ama enerji ve verimlilik açısından çok da mantıklı olmadığını okudum. Yer açısından da bir sıkıntım yok ama ilk olarak çamaşır makinesini halletmeyi planlıyorum. kalite ve performans açısından en üst hangi marka/model alabilirim. %10 kadar daha yukarı esneyebilirim. ( Bu arada kimse tavsiye etmiyor ama vestelin pyrojet 9914 ünü yarı fiyatına alma şansım olsa yine de almayın yaramaz kötü mü dersiniz çünkü böyle bir şansım var geçen sene alacaktım son anda makineyi tamir ettirip biraz daha devam etmiştim. Vestel de %50 gibi bir indirim yapabilecekler gibi özel bir durum. Her iki durumda içinde tavsiyelerini dikkate alıyor olacağım)
  • trasher kullanıcısına yanıt
    Vestel 9614 kurutmalı kullanıyorum .Şöyle ki vestelin makineleri çok teknolojik görünür lcd ekran kromaj kapak vs. Fakat malzeme özellikle plastik kalitesi çok kötü makineyi çekerken üst tabla elimde kaldı kendi kendine çatlıyor.

En önemlisi dengeleme sorunu var .Makine titriyor 3 oldu servis geldi çözüm üretemediler 12 dk lık program var sözde 3 parça çamaşır için ancak bir türlü dengeleyip sıkmaya geçemiyor 12 dk lık program 30 dk da bitiyor haliyle.

Pyrojet rezistans yerine suyu tüp içinde ısıtıyor .

Motor inverter .benimkinden epey sessizdir.

Ancak yıkayıcı grubu için bosh grubu profilo siemens samsung aeg tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

Vestel 9614 kurutmalı kullanıyorum .Şöyle ki vestelin makineleri çok teknolojik görünür lcd ekran kromaj kapak vs. Fakat malzeme özellikle plastik kalitesi çok kötü makineyi çekerken üst tabla elimde kaldı kendi kendine çatlıyor.

En önemlisi dengeleme sorunu var .Makine titriyor 3 oldu servis geldi çözüm üretemediler 12 dk lık program var sözde 3 parça çamaşır için ancak bir türlü dengeleyip sıkmaya geçemiyor 12 dk lık program 30 dk da bitiyor haliyle.

Pyrojet rezistans yerine suyu tüp içinde ısıtıyor .

Motor inverter .benimkinden epey sessizdir.

Ancak yıkayıcı grubu için bosh grubu profilo siemens samsung aeg tavsiye ederim.

anladığım kadarıyla %50 bile olsa almayın diyorsunuz. Açıkçası vestel markasına bende çoook uzağım ama f/p ölçerek(%50 indirim olacağı için 1200 tl ye böyle bir makine alınır mı diye düşünüyordum) acaba demiştim.

Diğer markalarda çok fazla model çeşitliliği söz konusu tavsiye edebileceğiniz model var mı? Servis ve yedek parça ağı kapsamlı olmayan bir ürün almayı pek düşünmüyorum. Sonrasında ufak tefek parçalar için uzun bekleme süreleri veriliyor aynı şekilde MH yatırımı da bir o kadar düşük seviyede kaldığı için derdini de analatacak nitelikli bir uzman bulamıyorsun.

Samsung marka ürünler için tavsiye de bulunabilir misiniz? 2.000 2.500 TL arası
    http://shop.samsung.com/tr/p/ww90k5410uwah-10398?gclid=EAIaIQobChMI8oup5Nyd1wIVsBXTCh1oPwYBEAQYASABEgJnt_D_BwE

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trasher -- 1 Kasım 2017; 18:48:32 >

Açıkcası vestel alıpta memnun olan birkoç kişi var illa sorun olacak diye bir kaide yok birçok markanın genel anlam da bazı modelleri sorunlu olabiliyor bu durumda önceliğiniz satış sonrası memnuniyet ise garanti sonrası ucuz parça fiyatı vs ise vestel o konuda çok iyi .Örneğin benim metal krom makina kapağı 70 lira iken aristonun basit makina kapağı 350 lira.

Ancak iş kullanın süresi boyunca sıkıntısız memnuniyetle kullanım ise bu konuda kesin konuşamam tabi burada 7 yıl garanti yaptırıp arkanıza da yaslanabilirsiniz.

Demek istediğim her markada sorun yaşanabilir.Önemli olan garanti ve bu süredeki veriilen hizmet kalitesi.

Bahsettiğiniz model başarılı bir model n11 de

VESTEL HIZLI 8814 TT PYROJET A+++ Çamaşır Makinesi SADECE ANKARA 2.300,00 TL yerine 1.790,00 TL

https://urun.n11.com/camasir-makinesi/vestel-hizli-8814-tt-pyrojet-a-camasir-makinesi-sadece-ankara-P49849198

İndirim.çeki kredi kartı puanı vs ile max 1550 liraya alınabilir.Siz hali hazırda 1200 tl ye alabilşyormuşunuz madem düşünebilirsiniz.(nasıl bu fiyata geliyor merak etmedimde değil😊)

Ben bu işin ustası değilim ancak evlenmeden önce bütün markaları gezdik özellikle yerli üretimler arasında belirgin bir kalite (plastik , tasarım işçilik metal boya kalitesi )anlamında pek fark göremedik.

Ancak samsung lg aeg orijinal alman siemens bosh profile belirgin ve görülür şekilde kalite farklıydı ben bütçeden dolayı beyaz eşyamı vestel aldım.

Çamaşır makinasındaki dengeleme sorunu dışında sorun yaşamadım .Ancak büyük kazanlı küçük hacimli makinalerin neredeyse hepsinde aynı sorun varmış deniliyor duyduğum.Kaynanamlardaki arçelik heleki benimkinden 10 kat kötü sanarsın helikopter uçuyor😀

Electrolux CDW2 , forumda aratmanızı tavsiye ederim. Artıları ve eksilerini kendiniz bir değerlendirin.
  • Siemens düşünen arkadaşlar için yardımcı olabilirim.

Modellerle ilgili sormak istediğiniz özellik ve fiyat bilgileri için alıntı yaparak yazarsanız hemen dönerim.

• siemens 14WM14W560TR modelinde leke çıkartma programı varken siemens 14WM14W760TR modelinde leke çıkartma programı yok mu?

Bu iki makine arasındaki fark 760 da buharlı temizleme olması mı? Yardımcı olabilir misiniz? Seçim yapmaya çalışıyorum ama işin içinden çıkamadım.

Teşekkürler...
  • Selam beyler max 1200 olmak kaydıyla 8-9 kilo arası marka ve model olarak çamaşır makinesi tavsiyenizi bekliyorum
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Siemens WM10K211TR 8 kg 1000 devir modeline bakabilirsiniz.
    Merhaba,
    WM14W560TR modelinden şaşmayın derim diğer makinanın sensoFresh özelliği çok fonksiyonel olmayabilir.
    Ayrıca bu model 2014 son ayından beridir piyasada ve satılmakta, 760 malüm yeni bir model olduğundan fazla yorum görme şansınız da yok bu sebepten.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    serdar bey selam,
    bizim makine siemens wm14s763tr ... şu an bu makinenin dengi olan model hangisi ve fiyatı ne kadar ?..

@shopsiemens
  • 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.