Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (662. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dilocrom

Samsung 12 kg AddWash özellikli makine kullanan, bilgisi olan Arkadaşlarımın fikirlerini, tecrübelerini dinlemek isterim. Yıkama kapasitesi fazla, kronik problemi olmayan, sıkıntısız, stabil bir makineye ihtiyacımız var.

Samsung'un çamaşır makinelerinin süspansiyon sistemleri genelde sıkıntılı. Büyük tamburlu makine istiyorsanız size brüt 78, net 72 lt net tambur hacmine sahip LG FH495BDSK2 modelini öneririm. LG yıkama sistemi, buhar sistemi ve dayanıklılık konusunda Samsung'tan iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Samsung 12 kg AddWash özellikli makine kullanan, bilgisi olan Arkadaşlarımın fikirlerini, tecrübelerini dinlemek isterim. Yıkama kapasitesi fazla, kronik problemi olmayan, sıkıntısız, stabil bir makineye ihtiyacımız var.

Samsung'un çamaşır makinelerinin süspansiyon sistemleri genelde sıkıntılı. Büyük tamburlu makine istiyorsanız size brüt 78, net 72 lt net tambur hacmine sahip LG FH495BDSK2 modelini öneririm. LG yıkama sistemi, buhar sistemi ve dayanıklılık konusunda Samsung'tan iyi.

Desteğiniz için teşekkür ediyorum. Miele'de 18 Haziran'a kadar indirim kampanyası ve 1 yıllık deterjan hediyesi var, bunu alacağım gibi. Ama 8 kg oluşu düşündürüyor, 9 yada 10 kg olsaymış

http://shop.miele.com.tr/wkg-120

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Videolar için teşekkür ederim, makinadan çıkartıp direkt askıya takıp kurutursak ütüye fazla ihtiyaç kalmaz diye düşünüyorum. Bosch'taki ActiveOxygen sistemi sanırım buhar kullanmıyor, nasıl çalıştığını biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acus

Videolar için teşekkür ederim, makinadan çıkartıp direkt askıya takıp kurutursak ütüye fazla ihtiyaç kalmaz diye düşünüyorum. Bosch'taki ActiveOxygen sistemi sanırım buhar kullanmıyor, nasıl çalıştığını biliyor musunuz?

Active Oxygen sistemi ozon üreterek çalışıyor. Kırışık açma fonksiyonu yok, çamaşırların üzerindeki kokuları gidermek için kullanılıyor. Buhar hem koku gidermek hem de kırışık açmak için iki amaçla kullanılıyor. Bir de ozonun çalışma süresi 45 dakika, buharın ortalama 20 dakika (koku giderme için)

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Siz yazdığınız günden beri internetten LG'nin önerdiğiniz modelini inceliyorum. 2 tane Türk kullanıcı sıkma ve su sesinden çok şikayetçi.

• Küçüklüğümden beri evimizde Arçelik marka çamaşır makinemiz var belki 20 senedir aralıksız çalışır ufak tefek arızalanmalarının dışında harika arçelik gerçekten marka olarak süper son zamanlarda bir de bosh markası ön planda
  • LG var ve hiç memnun değilim servisi de dahil bu arada makinemiz kurutmalı model
  • Siemens düşünen arkadaşlar için;

Siemens Almanya üretimi çamaşır makinelerin de en çok tercih edilen modeller aşağıdaki modellerdir.

WM14W560TR Modeli beyaz bunun birebir Inox rengi WM14W56XTR modelidir.

Inoxun idos olanı ve yeni çıkan wifili modeli de WM14W6HXTR.

*** Ürünlerle ilgili detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.

WM14W560TR / WM14W56XTR / WM14W6HXTR

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

WM14W560TR

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

WM14W56XTR

WM14W6HXTR

• Annemin beyaz eşyada oldum olası arçelik takıntısı vardır ve hep haklı çıkmıştır. En son çamaşır makinası arçelik. Tavsiye isteyen olursa eve gidince bakıp yazabilirim modeli falan. 6 yılı devirdi sapasağlam. Buzdolabını da profilo aldık en son. O da sağlam çıktı şansımıza. 10 yılı geçti zannedersem.

Çok aşırı fonksiyonlu modeller göz boyamaktan öteye gitmiyor gibi. 21. yüzyılda klasik ve alaturka bir görüş olabilir birçok kişiye göre ama ben böyle düşünüyorum
  • Bu çamaşır makinesi ve kurutma makinesine bayıldım. Çamaşır makinesinin hem önden yüklemeli tamburu var hem de üstten yüklemeli minik tambur. Kurutma makinesi ise altta tamburu var üstte ise ütü yapıyor. Ama dünya paradır kim bilir. Keşke Türkiye'ye de gelse fiyatı çok fazla olmasa da alsak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    1992 mod.profilo makinamıza kazan delinmesinden dolayı elveda dedik..25 senedir birkaç kere tamire gitti sadece..yine aynı markayı alamayı düşünüyorum....
  • Samsung çamaşır makinem 3 yılı devirdi. Evi taşıdıktan sonra sanki amortisörlerde bir gariplik var gibi. Çok kolaylıkla kazan salınım yapabiliyor. Servis çağırıp baktırsam mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Samsung çamaşır makinem 3 yılı devirdi. Evi taşıdıktan sonra sanki amortisörlerde bir gariplik var gibi. Çok kolaylıkla kazan salınım yapabiliyor. Servis çağırıp baktırsam mı acaba?

Hocam evinizi taşırken nakliye emniyet vidalarını takmışmıydınız?

• Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Yok hocam eğer kazanı sabitleyen bir şey ise haberim yok öyle bir ozellikten

• samsung

http://www.hepsiburada.com/samsung-wf1802wpc-yah-a-8-kg-1200-devir-ecobubble-camasir-makinesi-pm-mtsamwfwf1802wpc-yorumlari

memnun değilim servisde gelmiyor 3 gündür servis bekliyoruz

günlerdir sıkmıyor makine

sonra şimdiye kadar herşeyi ufaltıp bollaştırıyordu genelde kısa yıkamada çalıştırılıyordu

• rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Sıkma programını denediniz mi? Orada da mı sıkmıyor?
  • quote:

Yok hocam eğer kazanı sabitleyen bir şey ise haberim yok öyle bir ozellikten

Evet hocam makine fabrikadan çıkmadan önce nakliye emniyet vidaları takılır. Sebebi kazan nakliye esnasında sallanmaması ve amortisörlerin zarar görmemesi için. Eve getirince ilk kurulumda çıkarılır servis tarafından, sıkma esnasında amortisörler görevini yerine getirebilsin diye. Taşınma esnasında tekrar taşınması gerekiyor nakliye emniyet vidalarının amortisörlere zarar gelmemesi için.

Eğer yan duvarlara sıkma esnasında kazan vurmuyorsa veya başka sorun yoksa kullanmaya devam edin hocam.

Yan duvarda sacı sallıyor baya hocam. Ses de artmıştı zaten sıkma esnasında. Sanırım amortisorler değişecek

• quote:

Yan duvarda sacı sallıyor baya hocam. Ses de artmıştı zaten sıkma esnasında. Sanırım amortisorler değişecek

Hocam garantisi var mı makinenizin? Garanti varsa biraz daha ileri gitmesini bekleyebilirsiniz sorunun.

Bu arada makinenin dört ayağı da yere sağlam şekilde basıyor değil mi? ayaklar yere sabit basmıyorsa da sorun olabilir.
    Garanti bitti maalesef hocam. 4 yıla yaklaşıyor.

Evet ayaklarını ayarladım onda bir sıkıntı yok. Olmadı yarın bir video çekerim

• 
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.