Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bgrbr Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.631.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

11:00 18:00 arası mağazadayım dilerseniz görüşelim.

Serdar Çetin

05533976676

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artakalan kullanıcısına yanıt
    Maalesef Siemens dışında ürün satışımız yok.

WM12T480TR ye göz atın aynı ürün düşünürseniz yardımcı olmak isterimz

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Tamam Serdar bey fırsat bulunca bugün ulaşacağım size

• Arkadaşlar Serdar Bey'den aldığım Siemens WM12T480TR çamaşır makinesi servis tarafından getirilip kuruldu.Alacak olanlara tavsiye ederim,tereddütsüz alışveriş yapabilirsiniz :)
    Fiyat çok iyi.Direkt servisin getirip kurması da ayrı güzellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATTRE35 -- 21 Şubat 2017; 15:13:50 >

• yuchell89 kullanıcısına yanıt
    Bende bosh marka kullanıyorum önceki çamaşır makinemiz boshtu 15 yıl sonra artık annem değiştirme kararı verdi bende logix 9 kilo aldım maaşallah çok memnunum harika bir makina 4 yıldır kullanmaktayım zerre sıkıntım olmadı AllâhA şükür ben herkese öneriyorum bosh siemens çok iyi kaliteli makinalar yalnız türkiye almanya yapımı ayrı oluyor onlara dikkat edin alman yapımı tavsiye ediyorlar

• Siemens 9 kg 1200 Devir A+++

WM12T480TR

Güncel Fiyat 1.300,00 Tl

• Şu makineden aldım anneme:http://www.samsung.com/tr/washing-machines/washer-ww90h7410ew/
    Şimdilik memnunuz. Alırken motorun evrensel değil de inverter olmasına dikkat edin. Şu an çözmeye çalıştığım mevzu bazı yıkama programlarının uzunluğu. Mesela pamukluya alınca 3 küsür saatten başlatıyor. Bu süre içindeki çamaşır miktarına göre değişmiyor mu, değişiyorsa bunu ne zaman anlayabileceğim bilen varsa aydınlatırsa memnun olurum
  • Bizde Bosch WFB 2005 çamaşır makinesi var hâlâ. 1995'te aldık ve 22 yıldır kullanıyoruz. Bu kadar sağlam bir makine daha olamaz sanırım. Ufak tefek sorunları oldu ama 22 yıldır dayandı sağlamlıkta üzerine tanımam. Şimdi yeni Siemens WM12T460TR aldık. Kalite olarak Bosch'tan farkı olmadığı için ikinci bir Bosch almış gibiyiz. Umarım bu da aynı kalitede olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aramızda

Samsung WW12K8412OW/AH 12 kg Add Wash Çamaşır Makinesi

kullanan var mı? Yüksek yıkama kapasiteli, kronik problemi olmayan, sadece yıkama özelliği olan, yeni nesil bir makineye ihtiyaç doğdu.

Ürün hakkında yorum ve destek rica ediyorum.

• BOSCH Logixx serisi WAS247B3TR A+++ Enerji Sınıfı 9Kg 1200 Devir Dakika

• SİEMENS WM14W560TR çamaşır makinesi kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşabilirlermi.
    makinadan memnunmusunuz, sesi, yıkaması tasarruflumu; olumlu yada olumsuz yönleri nelerdir?
  • Samsung kullanmadım ama görüşüm şu,

Kendini kanıtlamış firmaların mallarını alın. Maceraya girip denek olmayın, derdininizi dinleyen bulsanız bile derman bulamayabilirsiniz. Örnek: benim çamaşır ve bulaşık makinamı lg den almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

BOSCH Logixx serisi WAS247B3TR A+++ Enerji Sınıfı 9Kg 1200 Devir Dakika

Mükemmel makine keyfini çıkarın

• Teşekkür ederim, daha iyisi sizin olsun inşallah.

Yalnız anlayamadığım bir şey var, Leke seçimi yaptıktan sonra, örnek olarak KAN lekesini seçiyorum ve makineye hem kaliteli hemde piyasada bulabileceğiniz dandik diye tabir edilen detarjan da koysam, makine nasıl oluyor da, ekstra bir şey koymadan o KAN lekesini çıkarabiliyor hala anlamış değiliz.

Ev ahalisi olarak makineye hayranlık ile bakıyoruz ve aklımız almıyor.

Sizin bilginiz var mı bu konuda ?
  • BURALARDA candoğan dıye bırı varmışşş. nerde oo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakara -- 11 Mart 2017; 16:42:43 >
  • profılo cmg 140dtr camasır makınesıjnı nasıl bılırsınız ıyı mıdır ? saglam mıdır. ayrıca cmg100dtr den 300 tl fazla para vermeye deger mı. bu ıkısı arasında sırf devır farkı mı var ? bu fark ıcın 300 tl fazla vermeye deger mı ?
  • yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    Kan lekesi soğuk suyla çok kurumadan müdahele edilirse çıkar, sıcak suyla ise kalıcı hale gelir.Muhtemelen makine önce soğuk suyla müdahele ediyordur.Sadece bir tahmin tabiki.

• wakara kullanıcısına yanıt
    Valla açıkçası ben olsam, o +400 devir ayrıca diğer 2 fark için o 300 TL farkı vermezdim, son karar sizin.

Farklar.
    CMG100DTR Devir sayısı: 1000 dev./dak - sıkma sesi (dB) 74 dB (A) - yıkama sesi (dB) 51 dB (A)
    CMG140DTR Devir sayısı: 1400 dev./dak - sıkma sesi (dB) 75 dB (A) - yıkama sesi (dB) 49 dB (A)

http://www.profilo.com.tr/%C3%BCr%C3%BCn-kar%C5%9F%C4%B1la%C5%9Ft%C4%B1rma.html?ps=CMG100DTR,CMG140DTR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz976 -- 11 Mart 2017; 19:10:3 >
  • THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Mantıklı.

Birde diğer lekeleri nasıl çıkardığını öğrenebilsem keşke. :)
  • 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.