Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'dan sadece TV alın bence. Kesinlikle beyaz eşya almayın.o 500 TL nin çok fazlası harcama yapar pişmanlık yaşarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    3 yıla yakındır en ucuz alt seviye çamaşır makinesini kullanıyorum memnunum. Bizim sular kireçli olduğu için deterjan gözü kireçten çatlamıştı gece 12 de arıza kaydı bıraktım o iş gününde servis aradı müsaitseniz gelelim diye. Her yerde servis aynı değildir tabi bunu da unutmayın.
  • Siemens WM12T480TR

9 kg 1200 Devir Beyaz Çamaşır makinası

İzmir İstanbul şehirlerine

Nakit 1.340

Karta mail orderla taksit 1.375 tl.

Düşünen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Serdar Çetin

05533976676

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Üstad merhaba bu ürün Alman malımı yoksa Türkiye üretimi mi
  • sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    Bu Türkiye üretimi bir model,

Fakat motoru Almanya üretimlerde kullanılan motordur.

Şuan çok mantıklı fiyatı.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim bilgi için alımkar olursan sana ulaşırım üstad
  • Electrolux EWF1497CDW2 UltraMix A+++ -%50 9kg 1400 Devir Çamaşır makinesini aldım. Bugün kurulum yapıldı. 1 defa boş olarak çalıştırmaya gerek var mı?

Yoksa direk kıyafet atıp çalıştırayim mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz87

Electrolux EWF1497CDW2 UltraMix A+++ -%50 9kg 1400 Devir Çamaşır makinesini aldım. Bugün kurulum yapıldı. 1 defa boş olarak çalıştırmaya gerek var mı?

Yoksa direk kıyafet atıp çalıştırayim mi ?

hayırlı olsun makineniz. direk kıyafet at çalıştır , ayrıca makinenizi 5 kg dan az çamaşır atıp çalıştırmayın söylemedimi bunu kurulumu yapan servis.
  • profilo cm103 k0tr var, çok sessiz ve iyi yıkıyor, tavsiye ederim...
  • http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_koen%C4%B1c-kwm910-a1-a-enerji-s%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1-9-kg-1200-devir-%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makinesi-1156929.html

Alınır mı? evde lg nin 7kg lik var ancak beyazlarım gri, renkliler mat. 5 yıldır kullanıyorum. Servis hiçbir sorun yok diyor, farklı deterjanlar da kullansam sonuç ortada.

Artık yeni makina düşünüyorum ancak ne alınır, aldığımda aynı sonuçla karşılaşır mıyım bilmiyorum.

• Benimki 3000d/d 180 nm tork

• vestel eko 9711 9 kg a+ kullanıyorum. çamaşır makinesinden memnunum tavsiye ederim. diger beyaz esyalar bosch onlardada sikinti yasamadim ama yerli uretim iyidir desteklemek lazim diye düşünüyorum.

• Merhaba arkadaşlar çamaşır makinesi almak istiyorum

Max 3500 bütçem var bosh way veya waw serisi almak istiyorum. Veya başka öneriniz var mıdır

Tecrübeli arkadaşlardan öneriler bekliyorum.

• Bu Electrolux EWF1497CDW2 den eşim şikayetçi. Hiç deterjan ve yumuşatıcı kokusu kalmıyor çamaşırlarda diyor.
    Servisi çağırıyoruz bir arıza göstermiyor ki ben ne yapayım diyor, merkezi arıyoruz deterjan bayattır diyor. Toz-sıvı çeşitli marka kullandık hiç bir şey değişmiyor.
    Var mı fikri olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliersan

Bu Electrolux EWF1497CDW2 den eşim şikayetçi. Hiç deterjan ve yumuşatıcı kokusu kalmıyor çamaşırlarda diyor.
    Servisi çağırıyoruz bir arıza göstermiyor ki ben ne yapayım diyor, merkezi arıyoruz deterjan bayattır diyor. Toz-sıvı çeşitli marka kullandık hiç bir şey değişmiyor.
    Var mı fikri olan?

İyi durulandığı için olabilir mi?

Sağlığa zararlı olmaması için çamaşırlarda deterjan kalınıtısı kalmaması gerekiyor bence iyi bir sonuç
  • Başımdaki Beko belasından kurtuldum. Aldım bi tane Profilo CMG100 DTR çamaşırlar tertemiz makinede gayet sessiz, eşimde çok memnun daha ne olsun...

• Arkadaşlar merhaba

Siemens WM12T480TR Çamaşır makinasını özel fiyat.

1.280,00 Tl

İlgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Serdar Çetin

05533976676

• Özellikle 12 kg makine bakıyorum Arkadaşlar. Samsung'un AddWash özellikli modeli karşıma çıkıyor. Ne dersiniz? 3600 TL fiyatı var. Fiyatından çok memnuniyet çok önemli!

• kircali03 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba Siemens düşünürseniz yardımcı olabilirim.

• 2001'den beridir kullandığımız profilo marka çamaşır makinemiz var maşallah hala tıkır tıkır çalışıyor bir kere sorun çıkarmadı. 2 sene önce yazlık evimize yakında başka marka makine bulamadığımız için altus makine aldik 5. Kullanımda arıza verdi 2 kere aman evinize böyle alt marka ürün almayın kullanmadan bozuluyor resmen.

• 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.