Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Evga GTX 980 Ti 6GB CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+Whisp. Silent w/BackPlate

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: huewin Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19
Cevap
3
Favori
1.110
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> Evga GTX 980 Ti 6GB CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+Whisp. Silent w/BackPlate
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10419 Mesaj
      Referanslar: 393

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      11 Mayıs 2016 12:44:51 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Bana Lütfen TAKAS ÖNERMEYİN. Kalp kırmak istemiyorum. Bugüne kadar 9 yıldır forumdayım daha bir tane bile benim işime yarar takas teklifi gelmedi, kendisi 100 liralık malına örnek veriyorum 120 lira sayıyor , benim 200 liralık malımı 180 lira sayıyor kafasına göre bir de kargolar benden olacakmış gibi saçma sapan beni zıvanadan çıkaracak tekliflerden bıktım. içinde TAKAS kelimesi geçen mesaj atan kim olursa olsun bloklayacağım. Lütfen herkes kendi malını satsın. Takas ancak piyasa değerinin çok altında ve kargolara benim hiç karışmayacağım şekilde önce karşı tarafın ürün kargolaması ile mümkün olurdu, artık onu da kesinlikle İSTEMİYORUM.

İletişim; pm ya da

0546 742 1000, Koray

TAKAS YOKTUR

EVGA GeForce GTX 980 Ti 6GB CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+, Whisper Silent Cooling w/ Free Installed Backplate Graphics Card 06G-P4-4998-KR

TAKAS YOKTUR

- Eklediğim fotoğraflardaki tabloda görüleceği üzere en dolu 980Ti ler arasında sanırım 2.sırada.

- Ürün SIFIR, JELATİNİ, Kutusu AÇILMADAN gönderilecektir. 3 yıl uluslararası Garantisi vardır. Bir arkadaşım adına ilan açıyorum. Muhattabınız benim ürün alışverişinde tamamen.

- Fiyat kesin ve net olarak pazarlıksız xxx 'dir. TAKAS YOKTUR amazon fiyatının altına satıyorum. Ne bu forumda ne başka mecrada bu fiyata yoktur. amazon satış fiyatının 410 küsür tl altında satıyorum. hemen teslim.

TAKAS YOKTUR
      Virtual Reality Ready
      Great for 4K (GeForce GTX 980 Ti & above)
      DirectX12 Ready
      Gamestream to NVIDIA SHIELD
      EVGA "ACX 2.0+" Cooling Technology - Fine-Tuned to Perfection
      EVGA's 24/7 Technical Support; Base Clock: 1190 MHz / Boost Clock: 1291 MHz
      Memory Clock: 7010 MHz Effective; CUDA Cores: 2816; Memory Detail: 6144MB GDDR5
      Recommended PSU: 600W or greater power supply

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 18 Mayıs 2016; 13:14:58 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yarbay
      10419 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      21 Nisan 2016 14:13:40 Konu Sahibi
      Ne yazarsan yaz insanlarda saygı yok kalmamış bir damla. TAKAS önermeyin diye ilk cümlede yazıyorum yine adam 980 var üste 600 verebilirim yazıyor. 980 i kaç liraya satabiliyorsun? 1400 liraya bakan yok. Ben senin işini göreceğim ve zarar edeceğim göz göre göre. Allah rızası için TAKAS kelimesi geçen mesaj yazmayın, zıvanadan çıkıyorum.
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
    • Yüzbaşı
      506 Mesaj
      Referanslar: 15

Katılım Zamanı
      19 Temmuz 2013

Durum
      Forumda değil

21 Nisan 2016 16:42:31
      :D Adami niye sinirlendiriyosunuz yahu :D Bende sağ böbrek var ikinci el :D Takas edelum üzerine ne veriyosun :D
      |
      |

' sok hayim o kafaya bi gotol '
    • Yüzbaşı
      498 Mesaj
      Referanslar: 2

Katılım Zamanı
      26 Temmuz 2004

Durum
      Forumda değil

22 Nisan 2016 16:13:52
      Sitede çok fazla çoluk çocuk olduğu için böyle..
      İnsanı çileden cikartiyorlar
      Ve çok fazla tuhaf satıcı olduğu için böyle
      Yani sifiri 100 lira iken 2.eline 105 lira isteyenler dolu( yada sıfirına 100 lira istiyorlar)
      Yani alacak adam gider güvenir siteden alır atıyorum inventus vs
      Niye burada uğraşsın bide extra kargo ücreti odesin vsvs

Aynısı benimde başıma geldi
      Kendi mali cok degerli bizim ki sanki cop(kendi ürünün garantisi bile yok)
      Gerekli lafını söyledikten sonra
      blokladim gectim
      Sinirlenmiyeceksin ama bazen delirtiyorlar işte
      Bunlara ders vermek gerekiyor
      Takas isteyenlere tamam diyip ürününü kargolatacaksin
      Sonra ürünü teslim almayacaksınız odesin kargo ucretini :)

Ürüne gelince güzel fiyat güzel satıcı hayırlı satislar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Uzak durulması gerek yerler
      Vatan
      Dsmart
    • Yarbay
      10419 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      22 Nisan 2016 16:33:50 Konu Sahibi

Allah razı olsun güzel yorumun için. Yani sabır gösterilecek gibi değil. Adil bir teklif olsa eyvallah da takas olacaksa benim yararıma bir şey olmalı. 100 lira eden malı 80 e alacağım, ya da 500 edeni 430 a alacağım ya da 1000 liraya 900 veririm ki satarken rahat satabileyim takas yaptığıma değsin. Adam sadece kendi işinin görülmesini bekliyor, değerinde ben alayım kargo yapayım, kargo bekleyeyim, tekrar ilan açayım tekrar bir sürü kişi ile satış pazarlığı yapayım bilmem ne yapayım. 5 dk lık iş değil ki insanın tüm zamanını alıyor. Velhasıl yaz yaz bitmez dertler. Saygılar :)
      |
      |
      InsideR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      10419 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      24 Nisan 2016 22:05:31 Konu Sahibi

Öyle dememek lazım abi herkes nasibini yer :) Sağlık olsun. Teşekkür ederim yorumun son 3 kelimesi hariç kısımlar için :) orası yakışmaz :)
      |
      |
      Supervisor_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• DH Yönetici
      3363 Mesaj
      Referanslar: 564

Katılım Zamanı
      02 Haziran 2010

10 Not
      24 Nisan 2016 22:09:24

bu fiyata bu kart hala nasıl duruyor anlamadım valla gerçekten iyi fiyat
      |
      |
      hiickimse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

★★★ İntel i7 9700k ^^Asus Z390 Maxımus Hero XI ^^G.skill Tridend Z Rgb 3200 mhz Cl14 ★★★
      Evga Ftw3 1080ti Gpu --Samsung 970 Evo Plus 500 gb M2--H150i Pro Rgb 360mm Liquid Cpu Cooler--Corsair Ax 1200i Platium Psu--Corsair 570x Case--Corsair LL 120 Rgb Fan-- Asus Rog 279Q 165Hz 27 inç Monitör--Gamer Razer Blackwidow Chroma V2 klavye-- Razer Mamba Tournament Edition Maus--Razer Kraken Chroma 7.1 V2 Kulaklık--Corsair St 100 kulaklık Stand--Dx Racer Formula Series Koltuk
    • Yüzbaşı
      704 Mesaj
      Referanslar: 37

Katılım Zamanı
      26 Temmuz 2014

Durum
      Forumda değil

1 Not
      28 Nisan 2016 17:31:47
      2000 liraya düşmüşya 980ti vay anasina
      |
      |

• Yüzbaşı
      950 Mesaj
      Referanslar: 73

Katılım Zamanı
      14 Ağustos 2010

Durum
      Forumda değil

29 Nisan 2016 14:05:36
      yeni jenerasyon lar yaklaşıyo onun için fiyatlarda tabi iniyo vatan bile bir hafta önce aldığım cihazı yüz tl aşağı çekmiş..evga ürün lerinde....neyse fiyat mükemml satıc da öyle..
      |
      |

imam003

05357348984

IN WIN 805 KASA // THERMALTAKE 750 WATT RGB GOLD // İ3 8350 K 4.2 GHZ // COOLER MASTER MASTERLIQUID ML120R 120MM RGB LED SIVI SOĞUTMA // MSI Z370 PRO CARBON AC // EVGA GTX 1070 HYBRİD // CORSAİR 240 GB LE SSD // CORSAIR 16GB (2x8GB) DOMINATOR PLATINUM DDR4 3200MHZ // XG2730 27" WQHD 144Hz 1ms Gaming Monitör //MONSTER PUSAT RGB MAKANİK KLAVYE // CORSAİR M65 PRO MAUS // EDIFIER R 1700 BT SES SİSTEMİ
    • Yüzbaşı
      317 Mesaj
      Referanslar: 9

Katılım Zamanı
      06 Kasım 2006

Durum
      Forumda değil

01 Mayıs 2016 00:45:47

Bu foruma ürün koyanda suc zaten üstad..3.500 yazarsın 3.000 e ister 4.000 yazarsın 3.500 e ister bir türlü memnun edemezsin :) birde dediğin gibi ya almaktan vazgecer yada kargo senden der..Sırf bu yüzden dükkanımda yaklasık 15.000 bin tl lik ürün vardı bugün hepsini sildim..Bu forumda ne ürün satılıyor ne ürün alınıyor..Takasta bizim ürün 3 kurusa düşüyor adamın ürün 5 kurusa cıkıyor :)

Neyse hayırlı satışlar güzel fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: hiickimse
    • Yüzbaşı
      850 Mesaj
      Referanslar: 57

Katılım Zamanı
      09 Şubat 2012

02 Mayıs 2016 21:11:19
      adamı kanser eder bu ergenler hocamn iyi satışlar sakin ol blockla geç hepsini en temizi.

• Yarbay
      10419 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      02 Mayıs 2016 21:31:09 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Insane

adamı kanser eder bu ergenler hocamn iyi satışlar sakin ol blockla geç hepsini en temizi.

Son 2 haftadır gerçekten sabrımı sınamak için özellikle birileri yazıyor sanki :) Bir malzeme satıyorum TR de 560 TL. amazonda da 450 civarı. 430 a satıyorum ve sıfır. WD 3TB usb3 2.5". Diyor ki son ne olur. Arkadaşım son ne olur nedir ya. Sen bu malı daha ucuz ikinci elde bile bulabiliyor musun? Hayır. Nasıl bir anlayıştır benim kafa almıyor artık. Amazonun altında hemen teslim hiç zahmetsiz malzeme satıyoruz olmuyor. 130 liralık telefon kılıfı orj apple deri 60 tl yazmışım son ne olur diyor yine biri. 50 kuruş almam yazdım. Sana lazım olur demiş. E git al apple dan o zaman ver 130. 60 liralık mal için utanmıyor mu bilmiyorum son ne olur yazmaya. takacağı telefon muhtemel apple se 2000 tl :) 5 lira pazarlık için kendini eğiyor. Biri mesaj atar yok kargo kimden ilanda göremedim. Alacağı mal en çok 60 liralık. Kargoyu da bana ödetme derdinde. Bizim insanlarımız gerçekten kazıklanmayı hak ediyor. Hoşuna giden o.

Herkese yorumları için teşekkür ederim tek tek etiketleyemedim babamın rahatsızlığı nedeniyle pc başında çok duramıyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      850 Mesaj
      Referanslar: 57

Katılım Zamanı
      09 Şubat 2012

02 Mayıs 2016 21:52:49
      malesef forum sıkıntı benimde arkadasın ürünleri var onları satayım ugramayacam artık geçmiş olsun babanıza iyi geceler.
      |
      |

• Yüzbaşı
      525 Mesaj
      Referanslar: 70

Katılım Zamanı
      05 Mart 2008

Durum
      Forumda değil

04 Mayıs 2016 07:03:26
      1600lira 980 classy ye istiyorlar ki etmez sizin fiyat gerçekten iyi.Hayırlı satışlar.

|
      |

• Teğmen
      206 Mesaj
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      16 Ocak 2015

Durum
      Forumda değil

06 Mayıs 2016 16:28:29
      Abi adam istemiyorsa neden takas diyip duruyonuz istemiyorsa istemiyordur uğraşmayın ya milletle. Adam emin olun kimbilir neler sayıyor size böyle yapınca.

Sanki bitek bu adamda kart var, anlayışlı olun biraz ya. Sadece saygı ya çok bişey istememiş adam ayıptır beyler hakkaten yakışmıyor.

Bazen bana da denk geliyor (sattığım eski hesabıma) abes takas teklifleri, ondan az çok anlayabiliyorum sizi. Hayırlı satışlar dilerim.

|
      |

• Yüzbaşı
      431 Mesaj
      Referanslar: 175

Katılım Zamanı
      21 Şubat 2008

06 Mayıs 2016 17:00:51
      Öncelikle hayırlı satışlar..

Bu DH son zamanlarda çok bozdu.. Senin gibi ilanlarımda kesinlikle takas yapmayacağımı, takas mesajlarına cevap dahi vermeyeceğimi belirtmeme rağmen 1950 Lira istediğim ürüne "Cash nakit 1500, eft bilgileri lütfen" diyeni mi dersin, PS4 + dandik bir soğutucu takas teklif edeni mi dersin.. Normalde ticaret yaparken çok sabırlı ve yardımcı olan bir kişiliğim vardır ama insanı sinir hastası ediyorlar..

Zaten ilanda takas yok diye belirtilmiş daha ne diye abuk sabuk takas mesajlar atılır anlamıyorum.. Türkçe okumayı da bilmiyorlar artık.. Bir de üstüne cevap bekliyorlar.. Vallahi şaka gibi.

Kusura bakma bende kustum içimdekileri.. Tekrardan hayırlı satışlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 6 Mayıs 2016; 17:02:35 >

• Yarbay
      10419 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      06 Mayıs 2016 22:56:33 Konu Sahibi

ya sabır.. 66 liraya 75 liraya amazondan gelen 2 li fanı satıyorum kargo dahil. böyle mesajlar geliyor. Beni forumdan attırmak için herhalde özel bir çalışma var

|
      |
      Erdo4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      185 Mesaj
      Referanslar: 5

Katılım Zamanı
      06 Mart 2014

Durum
      Forumda değil

08 Mayıs 2016 04:22:30

hayırlı satışlar

vatandan 3200 tl verip aldığımız ekran kartınız klasına verdiğin fiyat çok iyi
      |
      |

İşlemci:Intel® Core™ i7-4790K Processor Anakart: MSI Z97A GAMING 7 Ekran kartı:EVGA GeForce GTX 980 Ti SC+ GAMING ACX 2.0+ Ram: :CORSAİR DDR3 8 GB 2133MHZ Sıvı oğutma:Hydro Series H100i Extreme Performance CPU Cooler Ssd :Corsair Force Series GT 2.5" 120GB SATA III Internal Solid State DriveHdd: SEAGATE 2TB 7200RPM 64 MB ÖNBELLEK Psu. HX Series HX850 Power Supply — 850 Watt 80 PLUS® Gold Certified Modular PSU Ses sistemi: Logitech X-540 5.1 Surround Sound Speaker System with Subwoofer Kasa: Graphite Series™ 780T Black Full-Tower PC CaseMonitör: SAMSUNG 32'' 3D LED TV KULLANIYORUM.Klavye:Logitech G710+ Mekanik Oyuncu TR OLMAYANKulaklık:Corsair Gaming H2100 Dolby 7.1 Wireless Gaming Headset Modem:Airties Air 5760 4 port 1600 Mbps ADSL2+/VDSL Fiber Destekli Kablosuz Modem Router HDD:Samsung D3 Station 3TB 3.5' USB 3.0 Taşınabilir Disk ve 2 adet Samsung M3 1TB 2.5' USB 3.0 Taşınabilir Disk
    • Çavuş
      73 Mesaj
      Referanslar: 6

Katılım Zamanı
      13 Eylül 2007

Durum
      Forumda değil

7 Not
      08 Mayıs 2016 13:02:32
      Hocam takas var mi

Hayırlı satışlar

|
      |

Av. Ali Murat Karahan
      T: 0 507 362 79 37
      E: av.alimuratkarahan@gmail.com
      Fatih Mah. 22032 Nolu Sok. No:2 Erol Apt. Kat:3/5 Şehitkamil/GAZİANTEP
    • Binbaşı
      1951 Mesaj
      Referanslar: 210

Katılım Zamanı
      14 Ocak 2005

10 Mayıs 2016 11:59:38

evet böyleleride çıkmıyor mu .. ölür müsün öldürür müsün.. umarım kısa sürede satılır fiyat cok iyi..
      ilanda takas - pazarlık yok yazdıysam ilana , takas / pazarlık isteyen mesajlara cevap vermiyorum..
      bize de mi yok takas - pazarlık bu arada :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcZaNeT -- 10 Mayıs 2016; 12:01:08 >
      |
      |

REFERANSLARIM HEPSİ BİRBİRİNDEN DEĞERLİ İNSANLAR ......: tansel, kyorhan, ekobravo, bilim70, FREEMAN, pharmacist, kelesh469
Reklamlar
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.