Şimdi Ara

Evga GTX 980 Ti 6GB CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+Whisp. Silent w/BackPlate

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Bana Lütfen TAKAS ÖNERMEYİN. Kalp kırmak istemiyorum. Bugüne kadar 9 yıldır forumdayım daha bir tane bile benim işime yarar takas teklifi gelmedi, kendisi 100 liralık malına örnek veriyorum 120 lira sayıyor , benim 200 liralık malımı 180 lira sayıyor kafasına göre bir de kargolar benden olacakmış gibi saçma sapan beni zıvanadan çıkaracak tekliflerden bıktım. içinde TAKAS kelimesi geçen mesaj atan kim olursa olsun bloklayacağım. Lütfen herkes kendi malını satsın. Takas ancak piyasa değerinin çok altında ve kargolara benim hiç karışmayacağım şekilde önce karşı tarafın ürün kargolaması ile mümkün olurdu, artık onu da kesinlikle İSTEMİYORUM.

İletişim; pm ya da

0546 742 1000, Koray

TAKAS YOKTUR

EVGA GeForce GTX 980 Ti 6GB CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+, Whisper Silent Cooling w/ Free Installed Backplate Graphics Card 06G-P4-4998-KR

TAKAS YOKTUR

- Eklediğim fotoğraflardaki tabloda görüleceği üzere en dolu 980Ti ler arasında sanırım 2.sırada.

- Ürün SIFIR, JELATİNİ, Kutusu AÇILMADAN gönderilecektir. 3 yıl uluslararası Garantisi vardır. Bir arkadaşım adına ilan açıyorum. Muhattabınız benim ürün alışverişinde tamamen.

- Fiyat kesin ve net olarak pazarlıksız xxx 'dir. TAKAS YOKTUR amazon fiyatının altına satıyorum. Ne bu forumda ne başka mecrada bu fiyata yoktur. amazon satış fiyatının 410 küsür tl altında satıyorum. hemen teslim.

TAKAS YOKTUR
    Virtual Reality Ready
    Great for 4K (GeForce GTX 980 Ti & above)
    DirectX12 Ready
    Gamestream to NVIDIA SHIELD
    EVGA "ACX 2.0+" Cooling Technology - Fine-Tuned to Perfection
    EVGA's 24/7 Technical Support; Base Clock: 1190 MHz / Boost Clock: 1291 MHz
    Memory Clock: 7010 MHz Effective; CUDA Cores: 2816; Memory Detail: 6144MB GDDR5
    Recommended PSU: 600W or greater power supply

Evga GTX 980 Ti 6GB CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+Whisp. Silent w/BackPlate  Evga GTX 980 Ti 6GB CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+Whisp. Silent w/BackPlate  Evga GTX 980 Ti 6GB CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+Whisp. Silent w/BackPlate

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 18 Mayıs 2016; 13:14:58 >

• Ne yazarsan yaz insanlarda saygı yok kalmamış bir damla. TAKAS önermeyin diye ilk cümlede yazıyorum yine adam 980 var üste 600 verebilirim yazıyor. 980 i kaç liraya satabiliyorsun? 1400 liraya bakan yok. Ben senin işini göreceğim ve zarar edeceğim göz göre göre. Allah rızası için TAKAS kelimesi geçen mesaj yazmayın, zıvanadan çıkıyorum.
  • :D Adami niye sinirlendiriyosunuz yahu :D Bende sağ böbrek var ikinci el :D Takas edelum üzerine ne veriyosun :D
  • Sitede çok fazla çoluk çocuk olduğu için böyle..
    İnsanı çileden cikartiyorlar
    Ve çok fazla tuhaf satıcı olduğu için böyle
    Yani sifiri 100 lira iken 2.eline 105 lira isteyenler dolu( yada sıfirına 100 lira istiyorlar)
    Yani alacak adam gider güvenir siteden alır atıyorum inventus vs
    Niye burada uğraşsın bide extra kargo ücreti odesin vsvs

Aynısı benimde başıma geldi
    Kendi mali cok degerli bizim ki sanki cop(kendi ürünün garantisi bile yok)
    Gerekli lafını söyledikten sonra
    blokladim gectim
    Sinirlenmiyeceksin ama bazen delirtiyorlar işte
    Bunlara ders vermek gerekiyor
    Takas isteyenlere tamam diyip ürününü kargolatacaksin
    Sonra ürünü teslim almayacaksınız odesin kargo ucretini :)

Ürüne gelince güzel fiyat güzel satıcı hayırlı satislar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • InsideR kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun güzel yorumun için. Yani sabır gösterilecek gibi değil. Adil bir teklif olsa eyvallah da takas olacaksa benim yararıma bir şey olmalı. 100 lira eden malı 80 e alacağım, ya da 500 edeni 430 a alacağım ya da 1000 liraya 900 veririm ki satarken rahat satabileyim takas yaptığıma değsin. Adam sadece kendi işinin görülmesini bekliyor, değerinde ben alayım kargo yapayım, kargo bekleyeyim, tekrar ilan açayım tekrar bir sürü kişi ile satış pazarlığı yapayım bilmem ne yapayım. 5 dk lık iş değil ki insanın tüm zamanını alıyor. Velhasıl yaz yaz bitmez dertler. Saygılar :)
  • Supervisor_ kullanıcısına yanıt
    Öyle dememek lazım abi herkes nasibini yer :) Sağlık olsun. Teşekkür ederim yorumun son 3 kelimesi hariç kısımlar için :) orası yakışmaz :)
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    bu fiyata bu kart hala nasıl duruyor anlamadım valla gerçekten iyi fiyat
  • 2000 liraya düşmüşya 980ti vay anasina
  • yeni jenerasyon lar yaklaşıyo onun için fiyatlarda tabi iniyo vatan bile bir hafta önce aldığım cihazı yüz tl aşağı çekmiş..evga ürün lerinde....neyse fiyat mükemml satıc da öyle..
  • Bu foruma ürün koyanda suc zaten üstad..3.500 yazarsın 3.000 e ister 4.000 yazarsın 3.500 e ister bir türlü memnun edemezsin :) birde dediğin gibi ya almaktan vazgecer yada kargo senden der..Sırf bu yüzden dükkanımda yaklasık 15.000 bin tl lik ürün vardı bugün hepsini sildim..Bu forumda ne ürün satılıyor ne ürün alınıyor..Takasta bizim ürün 3 kurusa düşüyor adamın ürün 5 kurusa cıkıyor :)

Neyse hayırlı satışlar güzel fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamı kanser eder bu ergenler hocamn iyi satışlar sakin ol blockla geç hepsini en temizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Insane

adamı kanser eder bu ergenler hocamn iyi satışlar sakin ol blockla geç hepsini en temizi.

Son 2 haftadır gerçekten sabrımı sınamak için özellikle birileri yazıyor sanki :) Bir malzeme satıyorum TR de 560 TL. amazonda da 450 civarı. 430 a satıyorum ve sıfır. WD 3TB usb3 2.5". Diyor ki son ne olur. Arkadaşım son ne olur nedir ya. Sen bu malı daha ucuz ikinci elde bile bulabiliyor musun? Hayır. Nasıl bir anlayıştır benim kafa almıyor artık. Amazonun altında hemen teslim hiç zahmetsiz malzeme satıyoruz olmuyor. 130 liralık telefon kılıfı orj apple deri 60 tl yazmışım son ne olur diyor yine biri. 50 kuruş almam yazdım. Sana lazım olur demiş. E git al apple dan o zaman ver 130. 60 liralık mal için utanmıyor mu bilmiyorum son ne olur yazmaya. takacağı telefon muhtemel apple se 2000 tl :) 5 lira pazarlık için kendini eğiyor. Biri mesaj atar yok kargo kimden ilanda göremedim. Alacağı mal en çok 60 liralık. Kargoyu da bana ödetme derdinde. Bizim insanlarımız gerçekten kazıklanmayı hak ediyor. Hoşuna giden o.

Herkese yorumları için teşekkür ederim tek tek etiketleyemedim babamın rahatsızlığı nedeniyle pc başında çok duramıyorum.

• malesef forum sıkıntı benimde arkadasın ürünleri var onları satayım ugramayacam artık geçmiş olsun babanıza iyi geceler.
  • 1600lira 980 classy ye istiyorlar ki etmez sizin fiyat gerçekten iyi.Hayırlı satışlar.

• Abi adam istemiyorsa neden takas diyip duruyonuz istemiyorsa istemiyordur uğraşmayın ya milletle. Adam emin olun kimbilir neler sayıyor size böyle yapınca.

Sanki bitek bu adamda kart var, anlayışlı olun biraz ya. Sadece saygı ya çok bişey istememiş adam ayıptır beyler hakkaten yakışmıyor.

Bazen bana da denk geliyor (sattığım eski hesabıma) abes takas teklifleri, ondan az çok anlayabiliyorum sizi. Hayırlı satışlar dilerim.

• Öncelikle hayırlı satışlar..

Bu DH son zamanlarda çok bozdu.. Senin gibi ilanlarımda kesinlikle takas yapmayacağımı, takas mesajlarına cevap dahi vermeyeceğimi belirtmeme rağmen 1950 Lira istediğim ürüne "Cash nakit 1500, eft bilgileri lütfen" diyeni mi dersin, PS4 + dandik bir soğutucu takas teklif edeni mi dersin.. Normalde ticaret yaparken çok sabırlı ve yardımcı olan bir kişiliğim vardır ama insanı sinir hastası ediyorlar..

Zaten ilanda takas yok diye belirtilmiş daha ne diye abuk sabuk takas mesajlar atılır anlamıyorum.. Türkçe okumayı da bilmiyorlar artık.. Bir de üstüne cevap bekliyorlar.. Vallahi şaka gibi.

Kusura bakma bende kustum içimdekileri.. Tekrardan hayırlı satışlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 6 Mayıs 2016; 17:02:35 >
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    ya sabır.. 66 liraya 75 liraya amazondan gelen 2 li fanı satıyorum kargo dahil. böyle mesajlar geliyor. Beni forumdan attırmak için herhalde özel bir çalışma var

hayırlı satışlar

vatandan 3200 tl verip aldığımız ekran kartınız klasına verdiğin fiyat çok iyi
  • Hocam takas var mi

Hayırlı satışlar

evet böyleleride çıkmıyor mu .. ölür müsün öldürür müsün.. umarım kısa sürede satılır fiyat cok iyi..
    ilanda takas - pazarlık yok yazdıysam ilana , takas / pazarlık isteyen mesajlara cevap vermiyorum..
    bize de mi yok takas - pazarlık bu arada :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcZaNeT -- 10 Mayıs 2016; 12:01:08 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.