Şimdi Ara

Eveet sonunda aracımı aldım arkadaşlar. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
5.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hoşunuza gideni almışsınız SATEN hocam hayırlı uğurlu olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğri oturup, doğru kalkmak bu olsa gerek. Neyse hocam güzel tercih yapmışsınız hayırlı olsun. Yalnız eğer 1.6 atmosferik Astra tercih ettiyseniz, 1.33 Corolla'dan pek bir farkı yok performans konusunda. Aynı motoru Cruze aracımızda kullanıyoruz, 1.33 Corolla'dan en fazla 1 tık ileri diyebiliriz.

• Saten ne kardeş?

Zaten olmasın o?

• Sahibinde devamli 1000 km de 2000 kmde astra goruyorum alanlar neden hemen satiyorlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hyasing40 kullanıcısına yanıt
    Bemzini içerken döküyor, ve gitmiyor (muş). Okuduklarım bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Bemzini içerken döküyor, ve gitmiyor (muş). Okuduklarım bunlar

Yani neye göre gitmiyor. Direk enjeksiyonuyla göre kıyaslıyorlar ise saçmalıyorlar. LPG ye tam uyumlu mu sizin aracınız? Yakıt sarfiyatı nasıl? Bende corolla 1.33 almak istiyorum ama kararsızım.

edit: ben sizi neden bilmiyorum ama araç sahibi olarak düşündüm. Öyle bişey yazmamışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyasing40 -- 22 Mayıs 2017; 11:17:48 >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Aslan besleyen yemini düşünmez herkesin parasına göre

• Alman iyidir. Peder bey 2000 yılında aldı Astra Halen biniyor :) Allah kaza bela vermesin
  • Hayırlı uğurlu olsun güzel tercih burda çok yakar gitmez vs diyenlere bakmayın altında hepsinin 250 bg araçları var araç sanki 15 litre yakıyor gibi konuşanlarda var da neyse :) şuan 1000 km ortalaması 7.9 litre şehir içi kullanım. Biraz zaman sonra tüp taktırırsınız olur biter 1400 kg bir araç nasıl gitmesi gerekiyorsa öyle gidiyor bu astrada.

Son olarak kaça aldınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam içine sindiyse gerisi boş iyi günlerde kazasız belasız kullan

• Hayırlı olsun

• ne yazdığın çok anlaşılmıyor.
  • Verdiğiniz paraya göre alınacak en iyi aracı almışsınız, hayırlı olsun.

• fiyatı 63,5 a satılıyordu. bu zamanda iyi fiyat.
  • Hocam yeni aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin Allah. Saten corolla 1.33 yokuslarda bayılıyor ve motoru küçücük ayrıca sasesi vidayla tutturulmuş, sağlam bi tekmede 4' e bölünüyormuş araba. Geçen dolu yağdı bütün eyirbekleri açıldı bizim arkadaşın corollanin saten. İyi yapmışsınız almamakla tebrik ederim. Dikmen yokuşundan selamlar... 1.33 rampada su kaynattı, cekiciyi bekliyorum......

• Corolla alsaydınız 1.33 o yüzden gitmiyor derdiniz, şimdi ne diyeceksiniz...

• Hayırlı olsun

• Civic ile kaza yaptım ikame araç astra verdiler konfor tek geçerim. sadece fazla yakması ve camların konumu sıkıntıydı. Hayırlı olsun güzel tercih.

• Astra J ciler vs Toyota 1.33 cular

Astra win

• hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.