Şimdi Ara

Eveet sonunda aracımı aldım arkadaşlar. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
5.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bydark0506

Bence iyi birşey virajlarda savurma oranı düşüyor cirajlarda aşırı derecede yola tutunuyor bu araç yada ben cliodan inip buna bindiğim için öyle geldi

Iyi bir sey degil maleaef.

Agir araba ayni suspansiyon sistemine sahip hafif arabaya gore daha zor viraj alir, yoldan daha kolay cikar daha zor kontrol edilir.

Malesef o 50 kg size fazladan benzin yaktiran bagajinizdaki 50 kg lik un cuvali gibi bir sey.

Ama sizde suc yok bizim araba tuketicilerinin cogi madem para veriyorum olabildigince cok araba alayim dusuncesinde. Agir arabayi iyi bir sey sanmak genel bir yanilgi.

Hayirli gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Bence iyi birşey virajlarda savurma oranı düşüyor cirajlarda aşırı derecede yola tutunuyor bu araç yada ben cliodan inip buna bindiğim için öyle geldi

Iyi bir sey degil maleaef.

Agir araba ayni suspansiyon sistemine sahip hafif arabaya gore daha zor viraj alir, yoldan daha kolay cikar daha zor kontrol edilir.

Malesef o 50 kg size fazladan benzin yaktiran bagajinizdaki 50 kg lik un cuvali gibi bir sey.

Ama sizde suc yok bizim araba tuketicilerinin cogi madem para veriyorum olabildigince cok araba alayim dusuncesinde. Agir arabayi iyi bir sey sanmak genel bir yanilgi.

Hayirli gunler.

Araç ağırlığı ile virajda savrulmanın hiçbir alakası yok aerodinamisi tasarımı süspansiyonu ve lastikler önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Evet beyler aracıbteslim aldık ve yola çıktık edition plus modeli Öncelikle benzin konusuna deyineyim arac 1.6 16 valf benzinli motor rodaj süresini tamamlamamasına rağmen 43 kuruş yaktı uzun yolda bazıları yine yazmış içiyormuş gitmiyormuş gibi şeyler ben öyle bişey gözlemlemedim bastımmı 120 140 hissettirmiyor bile servisteki arkadaş ilk bin km hız yapma fazla dedi o yüzden basmadık virajlar felan müthiş bu fiyata bu kadar iyi araba beklemiyordum şahsen birçok özelliği var aracın bu arada 50 kg fazlası var corolladan iyiki opeli seçmişiz çok konforlu araç.

1.33 corolla ile 120 140 arasi hiz, klima acik, 3 yetişkin 30 kuruş yakiyor.

43 yakti diye seviniyorsunuz :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Radyoaktifmadde

Hayirli olsun. Mantikli bir tercih yapmissiniz. Yakit konusunda soylenenlere aldiris etmeyin. Ayni ve bir ust segment farkli markalarin bircok aracini kullandim, ornegin golf, passat 1.6 mpi ve tsi, opel astra j insignia 1.6 kullandim, yakit tuketimleri birbirine cok yakindi. Tekrar hayirli olsun, hicbir seyi kafaya takmayin aracinizi keyifle kullanin.

Katılıyorum. Ben mi farkı anlayamıyorum acaba. Hemen hemen aynı yakıyor 1.6 atmosferikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesmuru -- 25 Mayıs 2017; 15:23:49 >
  • Hayirli olsun arabaniz. Bende bugün Adana onatcaya gidip kapora verecem haziranin 7 sinde gelecekmis araba

Opel Astra Sedan 1.6 Edition 60.000 Tl

Araba gitmiyor diyorlar dogrumu motoru cok zayif diyorlar?

Siz kaca ve nerden aldiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hyasing40

quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Bemzini içerken döküyor, ve gitmiyor (muş). Okuduklarım bunlar

Yani neye göre gitmiyor. Direk enjeksiyonuyla göre kıyaslıyorlar ise saçmalıyorlar. LPG ye tam uyumlu mu sizin aracınız? Yakıt sarfiyatı nasıl? Bende corolla 1.33 almak istiyorum ama kararsızım.

edit: ben sizi neden bilmiyorum ama araç sahibi olarak düşündüm. Öyle bişey yazmamışsınız.

2013 yılında aynı araçtan sıfır aldım,anca 9 ay dayanabildim ve sattim,1.6 atmosferik bi motorsan ziyade 1.4 gibi gidiyor,

• Motor hiçte 1.4 gibi değil gönül rahatlığıyla alabilirsiniz aracı gaza dokunduğun anda 3 bin 3.5 arası kafanızı koltuğa yapıstırıyor araç yokuşlarda sollamalara kolaylıkla çıkabilirsiniz ya siz gaza basmıyosunuz yada aracınızda bişey var clk kardeşim bu arada araçta 4 yetişkin klima açık 100 110 gittim hız sabitlemeyle 43 yaktı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.