Şimdi Ara

EVDEKİ KUŞ AZDI NE YAPMAM GEREK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
1
Favori
33.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet evdeki 2 yıılllık muhabbet kuşu azdı delirdi ötüyo yoluyo kendini bu duruma üzülüyom.sabah çıkıyoruz zaten evde kimse olmuyo bu kuş tek başına kafeste kalıyo eve bi geliyom yolmuş kendini.EN ÖNEMLİSİDE kuşşş yastıkları beceriyoooooo.inanmayan vardır ama bildiğin bu resim gibi yapıyo

• bir eş bul çocuğa yavruların olur hem ihih :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: esdum

bir eş bul çocuğa yavruların olur hem ihih :))

öyle değilmiş işte kuşcuya gittim sordum dediki eyer tanıdık kuşla çiftleştirirsen hep onunla kalması gerek eyer ayırırsan kendini yolup intihar eder dedi.yeni kuşta almak istemiyom şuan baya konuşuyo bu kuş kız aldımmı onla ilgilenicek konuşmıcak bizle
  • Ilgisizlikten dua et intihar etmiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: baryen

Ilgisizlikten dua et intihar etmiyo
    Ailende seni evlendirmesin hep onlara bak :D. Aga olurmu al bi dişi kuş azgın hayvana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: baryen

Ilgisizlikten dua et intihar etmiyo
    ya tamam işte yeni kuş al sende amma bencilsin:D ilgilenmez konşmaz die üzülüyon hayvan orda derbeder ona da acı yazık
  • Madem kuş alacaksın 1,5 -2,5 yaşları arası olsun. Yoksa anlaşamazlar hic
  • quote:

Orijinalden alıntı: vicuna

ya tamam işte yeni kuş al sende amma bencilsin:D ilgilenmez konşmaz die üzülüyon hayvan orda derbeder ona da acı yazık

Alıntıları Göster
    Milletttt bu kuşu alırken oda benim gibi bekar kalıcak dedim tek gecelik ilişkiler yaşatıcam ona ama işte korkuyom bu bizim mal kuş bağlanırda intihar eder diye.yoksa teyzemlerdede var getir diyo yok diyom eyer çiftleştirirsem kameraya alıp mutluluğumuzu tüm dh ailesi ile paylaşıcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Pyotr Alekseyeviç

Milletttt bu kuşu alırken oda benim gibi bekar kalıcak dedim tek gecelik ilişkiler yaşatıcam ona ama işte korkuyom bu bizim mal kuş bağlanırda intihar eder diye.yoksa teyzemlerdede var getir diyo yok diyom eyer çiftleştirirsem kameraya alıp mutluluğumuzu tüm dh ailesi ile paylaşıcaz

Alıntıları Göster
    Küçük Sürprizler yap
  • Bu ne ya
  • quote:

Alıntıları Göster
    Aynı durum bizde de var bizim kuşta tüneğini hallediyor valla gelen geçen görüyor utanmıyor Geçenlerde kafesinin üstünde ip vardı mal kafasını sokmuş içine kafası ipin içinde kalıp geberiyordu son anda yetiştim kafasını çıkardım valla gidiyordu hayvan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_kaya1

Küçük Sürprizler yap

Alıntıları Göster
    yaw 3 saat önce ele gelen kuşumuz var onu bi çıkarttım kafesten bir tur atsın diye.o konacağı yeri biliyor zaten.büfenin üstünde duruyor..
    diğer kızda kafeste duruyor diye biliyoruz.o yeni geldi fazla alışık değil korkak.tam bizim erkeği kafese koyucam kapı açık bi baktım kız yok..evi 1 saat aradık koca büfeyi çektim arkasına düşmüş müdür diye filan.nereye konacağını bilmiyor.cam da açılmadı kaçsın.neyse sonunda arka odalardan birinin perdeliğine konmuş bulduk..kopartacam kafasını kızın.kuşbaşı kuşbaşı.

• quote:

Orijinalden alıntı: WienerBlut.

Aynı durum bizde de var bizim kuşta tüneğini hallediyor valla gelen geçen görüyor utanmıyor Geçenlerde kafesinin üstünde ip vardı mal kafasını sokmuş içine kafası ipin içinde kalıp geberiyordu son anda yetiştim kafasını çıkardım valla gidiyordu hayvan.

yastık 1 olsa iyi bak ciddi diyom perdenin saçaklarına bile sürtünüyo hayvan gidiyom yanına yaklaştırmıyo tüyleri kap kabarık kuyruğu açılmış ellerimi uzatıyom çok pis ısırıyo normalde hep elimdedir kaçmaz kafasını okşarım arada alırım kafasını ağzımın içine sokarım aslan gibi yaparım onu sesini çıkarmaz ama işte oda bi canlı işini yaparken rahatsız edemiyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyotr Alekseyeviç -- 17 Kasım 2011; 0:11:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: battle35

quote:

öyle değilmiş işte kuşcuya gittim sordum dediki eyer tanıdık kuşla çiftleştirirsen hep onunla kalması gerek eyer ayırırsan kendini yolup intihar eder dedi.yeni kuşta almak istemiyom şuan baya konuşuyo bu kuş kız aldımmı onla ilgilenicek konuşmıcak bizle

Oyuncak kuş al oyalansın onla.

• quote:

Orijinalden alıntı: çhela

quote:

quote:

oyuncak aldım almazmıyım koydum kafese üstüne çıkıyo yapamıyo tam düşüyo yastıktaki perdedeki zevki değişmiyo yapay kuşa benim kuşum işini bilirr hacıbu arada ismini merak edenlere ismi benjamin benjo diye çağırıyorum aradada benjamin battın gel diyom

• quote:

oyuncak aldım almazmıyım koydum kafese üstüne çıkıyo yapamıyo tam düşüyo yastıktaki perdedeki zevki değişmiyo yapay kuşa benim kuşum işini bilirr hacıbu arada ismini merak edenlere ismi benjamin benjo diye çağırıyorum aradada benjamin battın gel diyom

O zaman düz duvara tırmanmasını izlemekten başka şansın yok aman diyeyim kendini kolla
  • sadece başlığı okuyunca krize girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgold12345

sadece başlığı okuyunca krize girdim
    Evdeki kuşa kız arkadaşım kadar ilgi göstermemişimdir film tv izlerken omuzumda battaniyenin üstünde ben cips yerken gelir kafama konar sıçar birşey olmamış gibi ağzımdan cipsi alır kıt kıt sesler çıka çıka yer.söylediği kelimeler gel gel gel aşkım aşkım öpücük öpücük.aşkım ışığı kapat.benjaaaminnnnn.benjo benjoo gel gel gel olum gel.bu söyledikleri gerçektir şarkıda söylüyo izmirde pek çok kişi beni evdeki kuşumla tanır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: çhela

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Ya usta bizim kuş erkek mi dişi mi nerden anlarız?
    Alirken adam erkek dedi ama erkek kuş erkege fazla gelmez miş ama bu hep geliyo nasıl anlarız pipisi görünür mü baksak?
    Yok erkekse evlendircem onu yani

• quote:

Evdeki kuşa kız arkadaşım kadar ilgi göstermemişimdir film tv izlerken omuzumda battaniyenin üstünde ben cips yerken gelir kafama konar sıçar birşey olmamış gibi ağzımdan cipsi alır kıt kıt sesler çıka çıka yer.söylediği kelimeler gel gel gel aşkım aşkım öpücük öpücük.aşkım ışığı kapat.benjaaaminnnnn.benjo benjoo gel gel gel olum gel.bu söyledikleri gerçektir şarkıda söylüyo izmirde pek çok kişi beni evdeki kuşumla tanır

Alıntıları Göster
    Aynı durum benim muhabbet kuşundada var.Bizim ki halkalı bir oyuncağı var onun tepesine çıkıp ona sürtüyor Yalan söylemiyorum,abartmıyorum en az 20 kelime konuşuyor.Dişi alsam yumurtlarmı acaba.Kuş ilkten oyun oynamayla başlıyo topuyla oynuyo 2 dk sonra azıtıyo gidiyo oyuncağına sürtüyo
    edit:kuşun sesini kaydettim fakat mic i koyunca yanına az konuşmaya başladı
    http://hotfile.com/dl/135235072/bc1352b/fstkan.rar.html

fıstıkçan,duduş vs diyor
    virüs yok isteyen indirmeden virustotal.com sitesinden taratabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaddiRr -- 17 Kasım 2011; 0:35:19 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.