Şimdi Ara

Evde Paketleme İşi Hakkında Görüşleriniz Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

. Etrafta dolanan çok sahtekar ve dolandırıcı buna benzer ilanlar var. Ancak bu peşinden veya sonradan herhangi bir ücretmtalep etmediği gibi ürün bitince önde ödeme sonra biten ürğnlerini alacaklarını söylüyor.. Ve yazışmalar görsellerdedi... Rica etsem bu mantıkla çalışan iş yapan kendisi veya bir çevresi olan varsa aydınlatırsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerAd -- 15 Nisan 2022; 11:54:48 >

• Güzel iş özelden nasıl başvurabileceğimi söyler misin?
  • Çoğu papara açmak için kullanıyor ama bilmiyorum

• ben çok araştırmıştım bu olayı zamanında çoğu dolandırıcı diyor bu kişilere paketleme yaptıktan sonra gönderdiğinizde para vermiyorlarmış ama bilmiyorum denemek lazım

• arkadaşım yapmıstı bu işi 1200 tlye anlaşmışlardı 300 ünü mü ne alabilmişti çoğu dolandırıcı zaten.onun dısında göründüğü kadar kolay değil sırt ve boyun ağrısından duramazsın söyliyim.

• Dolandırıcı. İnanmayın.
  • meola147of kullanıcısına yanıt

Malı teslim almaya geldiklerinde kontrol ediyorlar tamamsa hesabına parayı yatırıp öyle malı alıp gidiyorlar. Mış

• Papara açamazlar zaten papara hesabım var.. Şirket kuramazlar e devletten ayarı kapatmışım... Gerisi zaten tc numaramız heryerde...

Dolandırıcı olabilirler.. Whatsabdan engel atmış😊

Gelişme olursa paylaşırım...
  • Evde Paketleme İşi Hakkında Görüşleriniz Lazım
    Evde Paketleme İşi Hakkında Görüşleriniz Lazımwww.hurriyet.com.tr
    E-Devlet adıma şirket açılmasın hizmeti! Tek tıkla dolandırıcılığın önüne geçin
    https://www.hurriyet.com.tr/gundem/e-devlet-adima-sirket-acilmasin-hizmeti-tek-tikla-dolandiriciligin-onune-gecin-41973494
  • Ortalama ilanlarda aynı numaralar olmasada mantık aynı işliyor. Geneli bilgileri almaya veya güven açısında 50 tl yada 100 tl kapora mantığı ile çalışıyor...

Bişgilerinizi verdikdwn sonra engelliyor veya bilgileri vermeden evvel uyanırsanız yine engelliyor...

Kısacası test ettim onaylaıdm.. Bunların hepsi Sahtekar... Düzgün iş veren bulursanız paylaşın lütfen faydalanmak isteyen faydalansın
  • Beyler adam parayı attı bana şirket hesabımıza gönderin başlayalım dedi son teyit olarak. Atmasam şu an 103 lira kardayım.
  • Valla ortalama 5 6 kişi ile görüştüm whatsap hatlarından.. Bilgileri alıp engel atmalrından birşey aramıyorsanız güvenebilirsiniz.. Ben güvenmiyorum sahtekarlık peşindeler..

Adam gibi yer bulursam paylaşırım.
  • BerAd kullanıcısına yanıt

Bu yer düzgün gibi aslında adam hesaba parayıda attı. Devam edip etmeme konusunda şüpheliyim. Para şuan hesapta garantide. Bunlara geri atarsam malzemeleri bana paketletip para atacakları ne malum? Belkide keriz gibi işi yaptığımızla kalacağız.

• Heisenbergin asistanı H kullanıcısına yanıt

Bak işte.. Eğer mallar sana gelir sen paketleyip hazır buyrun gelip alın dediğinde adamlar gelip kontrol ediyor.. Tamamsa kapıdayken hesabına paranı atıyorlar ondan sonra malları alıp gidiyorlar... Anlattıkları bu şekilde.

Yinede dm dende belirttiğim üzere gidişattan haberdar esersen sevinirim.

• Evde para kazanma 90 larda 2000 lerde vardı.Nazar boncuğu yapımı,el işi,tava tencere pazarlama gibi işler vardı.Bu işi yapan arkadaşın varsa o sana aracı olurdu.O zamanlardan beri evde bu tarz iş yapıp para kazanan görmedim.Tütün sarma işi yapanlar duydum.

Senin resmini attığın işler dolandırıcılık hem istediği bilgiler hemde anlattığı işin mantığı yok.Mandalı,mumu vb...üreten işletme onu zaten paketleyip öyle satıyor.Adamın kendi elemanı var.Kârını ne ki zaten ekstra elaman tutsun taşeron üzerinden birde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 19 Nisan 2022; 8:46:14 >
  • Bana da aynı mesaj geldi. Evde kına paketleme işi ile ilgili olarak gelmiş. Evde ek iş sitesi olduklarını iddia ediyorlar.

• scammer

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.