Şimdi Ara

buzdolabı derece ayarlama kısmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
518.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dolapta böyle bir panel var 1 en sıcak 4 en soğuk mu yoksa tam tersi mi yoksa bunlar dereceler mi?
    bilen yardımcı olsun lütfen.

dolap arçelik 5223 NH

• 4 en soğuktur bu arada kışın 2 civarına getir yazın 3 4 olsun. max gereğnden fazla yiyecekleri dondurur. o sayıların dereceyle alakası yok sadece kademe sayıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi led__Zeppelin -- 23 Nisan 2013; 16:40:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: led__Zeppelin

4 en soğuktur bu arada kışın 2 civarına getir yazın 3 4 olsun. max gereğnden fazla yiyecekleri dondurur. o sayıların dereceyle alakası yok sadece kademe sayıları

teşekkür ettim
  • bende çok merak ediyordum.eline sağlık güzel soru, cevap ıcınde saolun
  • aynen bende teşekkür ederim.
  • saolun. bende tersi sanıyorum ki mantıken öyle olması gerekiyor. sıcakta 1 e getirdim iyi soğutsun diye tersi soğumamaya başladı. ulan dedim buzdolabı arızalımı. :) sonra 4 ve 5 e getirdim normal bölmelerdeki su bile buzlanmaya başladı :) aslında fazla elektirk faturası gelmesi ile bu konulara yöneldim. bilgisayarı uykuda bırakmak herşeyi hazır bekletmek bile fıldır fıldır döndürüyor sayacı. artık kullanmadığımda fişi çekiyorum komple.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

saolun. bende tersi sanıyorum ki mantıken öyle olması gerekiyor. sıcakta 1 e getirdim iyi soğutsun diye tersi soğumamaya başladı. ulan dedim buzdolabı arızalımı. :) sonra 4 ve 5 e getirdim normal bölmelerdeki su bile buzlanmaya başladı :) aslında fazla elektirk faturası gelmesi ile bu konulara yöneldim. bilgisayarı uykuda bırakmak herşeyi hazır bekletmek bile fıldır fıldır döndürüyor sayacı. artık kullanmadığımda fişi çekiyorum komple.

Hocam benim buzdolabı ayari bir de olmasına rağmen içinde herşeyi buz yapmış. Domatesler süt yoğurt herşey donmuş. Buzdolabı bozuk mu yoksa ben yanlış mı yapmışım? Ayar kısmı 1 den 4e kadar ben 1 de kullanıyordum. Dolap Arcelik marka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 33kral33. 3 kullanıcısına yanıt
    Çok büyük bir ihtimalle termostat arızalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.