Şimdi Ara

EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
32.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ali göde marka şalgam alıyorum. Memnunum yıllardır kalitesi aynı. Ama fiyatı yüksek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk sayfadaki mesaj değişmeli artık 5 litre 18 lira yazıyor fakat şu an 25 lira. Satıcı whatsapp mesajlarına ve forumdaki mesajlara cevap vermiyor. Son aldığım şalgamlar ekşi geldi 5 litrelik şişeyi içemedik bile malesef. Halbuki kalı şalgamı ilk duyduğumda çok ilgili muhteşem satıcı vs olarak duymuştum. Güzel olan her şey bozuyor demek ki satışlar artınca.

Yorumum yanlış anlaşılmasın lütfen eski haline dönmesini çok isterim ayda 10 20 litre siparişim olur hatta. Fakat bahsettiğim durumlardan dolayı farklı marka bulmaya çalışacağım bu sıralar, önerisi olan yazabilir. Eski kalı şalgamın geri dönmesi dileğiyle.
  • Konu sahibi firma yetkilisi bir aydır konuya girmiyor cevap yazmıyor. Hayatından endişe ediyoruz. Ses ver Kali Şalgam..Fiyatlar güncel mi?
  • Daha önce başka bir yerden tanıdığım ama her siparişimde nerdeyse sorun yaşadığım firma ürünlerin yanlış geldiğini söylememe rağmen tamam telafi edicem diyip ilk önce oyalandım daha sonra pek üstüne düşmedim bir kaç ay sonra yine sipariş verdim eski olayı hatırlattım tamam hediye yollayacağım dedi ancak ne hediye bir ürün geldi nede ürünlerim doğru geldi yine söyledim ve şalgamın tadı da değişik olduğunu söyledim her zamanki gibi yine oyalandım pek üstüne yine düşmedim çokta önemli değil artık ya sonuçta benim kaybım yok satıcı bir müşteri kaybetti sadece 😂 Amacım kesinlikle kimsenin satışını baltalamak vs. Değil yaşadığım olayları anlatıyorum sadece...

• Deneme mahiyetinde sipariş verdim.
    Ürünler gelir mi , gelirse ne gelir göreceğiz.
    Macera yeni başlıyor.
  • Şimdi durumlar veya fiyatlar ne haldedir bilemiyorum ama geçen sene aldığımda 2 gün içinde teslim edilmişti. Gayet güzeldi, memnun kalmıştım. Hazır üzerine konuşmuşken, sipariş veriyim özledim şalgamı.
  • Siparişim sorunsuz teslim edildi, ambalajlama başarılı.
    Taneli istemiştim, şalgam güzel.
    İkinci grubu sipariş ettim, bugün gelecek.
    Bu kışı şalgam ve turşu mevsimi olarak ilan ettim, corona döneminde düzenli tüketmeyi planlıyorum.
  • 6 ya da 7 ci siparişim oldu. Hiç sorun yaşamadım, anladığım kadarıyla hem ünü arttığı için hem de pandemi dolayısıyla herkes şalgam kefir vs. doğal besin telaşına düştüğü için aşırı yoğunlar. Bu yüzden whatsaptan yazmama rağmen dönüş çok geç yaptılar ama siparişim sorunsuz geldi. Şöyle bir sorum var; 4 adet 5lik tanesiz alıyorum bittikçe tüketiyorum, ilk iki taneyi tüketmem 2 haftayı buldu, diğer ikisi kilerde bekledi. Birini açtım sanki asitlenmiş gibi bir tat vardı, yani dilimi yaktı bu normal mi, buzdalabı gibi bir yerde mi saklamalıydım? konu sahibi ya da bilgi sahibi birisi aydınlatırsa sevinirim.
  • fdirej F kullanıcısına yanıt
    kesinlikle buzdolabında sakla,açılmışıda açılmamışıda,havalar aşırı sıcak,fermantasyona devam ediyor sıcaklarda
  • OnlyAnanas O kullanıcısına yanıt
    eyvah hocam ciddi misiniz acı olmadığına azıcık katıyorum da acılığından içilmiyor :D
  • 1 lt'lik şişelerle almayı düşünüyorum da her 1 lt lik şişe ne kadar süre dayanır acaba dolapta? tahminim 6 lt'yi bitirmem min 1 ay sürer.

• Vyl kullanıcısına yanıt

en son bende 1lt şeklinde aldım. havalarda soğuyor, dolapta 1 ay sıkıntı olmaz.

• Bu firmadan bende alıyorum şansıma mıdır nedir bi on numara meyvesuyu gibi süper geliyor.Bi tadı değişik sanki başka marka şalgam suyu gibi geliyor. Keşke her aldığımda aynı tadı tutturabilsem.bu konuda muzdaribim

• viktory... V kullanıcısına yanıt

Benimde en son aldığım paketin tadı hoşuma gitmedi. Daha önceki aldıklarım kesinlikle daha iyiydi.

• yalnız ilandaki fiyatla sitedeki fiyat farklı 5+1lt şişelerden alacam ama 30tl aşagısına düşmüyor

• newrophat kullanıcısına yanıt

Sonuç bu oldu sanırım, forumdaki mesajlara cevap gelmemiş üzücü. ilk başlıktaki fiyatlar bile güncellenmemiş konuyu şikayet ediyorum düzeltilene kadar kapatılsın çünkü durmasının hiç bir anlamı kalmamış

• Biten sıcak fırsatlara taşınsın ya da konu kapatılsın. Konu tanıtımındaki fiyatlar ile alakası kalmamış artık.

Sipariş geçmeyi düşünmüştüm birkaç ay önce vazgeçmiştim. Muhtemelen kargo sorunu yaşayacaktım.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt

dolap uygulamasında satış var fiyatlar baya iyi hele %40 indirim kuponu kullanılırsa alev alev yanar

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.