Şimdi Ara

EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
366
Cevap
27
Favori
13.027
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj

Kalı şalgam, 40 yılı aşkın süredir Osmaniye’de hizmet veren firmamız ilk günkü doğal el yapımı şalgam suyunu özenle günümüze kadar taşımıştır. Gıda ve Tarım bakanlığından onaylı, doğal el yapımı şalgam suyunu siz değerli müşterilerimizle tanıştırmaktan Onur duyarız. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo yapmaktayız,
    sizleride bu eşsiz lezzeti tatmaya davet ediyoruz.

WWW.KALİSALGAM.COM
    SİTEMİZE ÖZEL TANITIM FİYATLARINA EK OLARAK, SADECE FORUM ÜYELERİNE ÖZEL
    SEPETTE %10 İNDİRİM UYGULAYAN HEDİYE ÇEKİ VERİYORUZ

SİZ DE İLK 500 ADET SİPARİŞ İÇİN GEÇERLİ SEPETTE %10 DHKALİSALGAM KODU İLE ALACAĞINIZ
    BU FIRSATI SAKIN KAÇIRMAYIN!

ALT LİMİTSİZ TÜM ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ KARGO

N11 ÜRÜN LİNKLERİ

4 AD 5LT EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ACISI YANINDA

5LT+1LT HEDİYELİ EV YAPIMI ŞALGAM SUYU 1lt*6ADET

N11 MÜŞTERİ YORUMLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalı şalgam -- 14 Ocak 2020; 12:40:56 >

• 4*5LT'lik acılı tanesiz ve yanında da 4 tane acı sos aldım 54 TL'ye geldi. Gelir gelmez bir koca bardak(300ml civarı) içtim hemen. Gerçekten çok güzel bir şalgam. İyi ki böyle bol bol almışım. Acısını özel olarak rica ettiğim için bol yapmışlar sağolsunlar. Acı sevmeyen biri için bayağı çok bir acısı olmuş, sosu da dökünce ben gibi acı delisini tatmin etti diyebilirim. Kardeşimiz de çok iyi esnaf. Bundan sonra da hep alışverişim olur. Acı sos almayıp forum indirimi kullansaydım 45 TL'ye 20 LT Şalgam suyu almış oluyordum, yani litresi 2,25 TL, acı sosuyla birlikte ise 2,5 lira civarına geldi, helali hoş olsun. O paraya markette içinde ne olduğu belli olmayan şalgam suyu bile vermiyorlar. Kola-İce Tea-Sprite içileceğine şalgam içmemiz lazım ülke olarak. Şalgamın ayrıca çok ciddi faydaları vardır; Detoks etkisi vardır. Var oğlu var. Evinizden eksik etmeyin. Birçok otorite süper gıda olarak görüyor zaten şalgam turbunu. Şalgam suyu da oldukça faydalı bir gıda. Ben konu sahibine tekrar teşekkür ediyorum şalgamdan herkese tavsiye ediyorum.

merhaba öncelikle anlayışınız için teşekkürler. şişelerin ağzına kadar silme doldurulma sebebi koruyucu kullanılmadığı için hava boşluğu bırakmayarak fermantasyonun devam etmememsini sağlamak ve böylelikle kapağı açılmayan ürünlerin sıhhatini uzun süreli sağlamak

Merhabalar Ptt kargo bölgesel ve şubesel sıkıntıları olmakla birlikte Türkiye’nin en ücra köşesinde bir yer dahi olsa ulaştırabilen bi kargo. fiyatları da gayet iyi. Dediğiniz gibi 3-5₺ fiyat farkı için emin olun müşterimi mağduriyet içinde bırakmam ama bi yurtiçi kargo ile 4 ad 5 litre kolisi için arada 20₺ fark var buna inanın . Bunun dışında 3-5₺ fiyat farkı olan sürat mng gibi kargo şirketini de denedik sonrasında PTT yi mumla arar olduk

2 adet 5 lt aldım. tadı güzel olmakla birlikte burada övüldüğü kadar değil. bana yoğunluğu az geldi. sulu gibi. turnib daha iyi diyebilirim.(bu yorumu bir mersinli olarak yapıyorum. doğanay'ı şalgam diye içenlerden değilim.)

Market 2 lira karla satsın markete 2 lira karla toptancı satsın üretici 1 lira karla satsın sizde maliyeti 5 lira olan koruyucu katkı maddeleri ile dolu bi ürünü evde çocuklarınıza içirin 🤔 sizden başka herkes kârda 🤔

• Teğmen
    185 Mesaj
    Sefa dan iyi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ŞALGAM SUYUMUZ HARİKA BİR FİYAT PERFORMANS ÜRÜNÜDÜR MUHAKKAK DENEMENİZİ ÖNERİRİM BİZDEN SONRA BAŞKA ŞALGAM İÇMEYECEĞİNİZDEN EMİNİZ :)https://urun.n11.com/salgam-suyu/4-ad-5lt-ev-yapimi-salgam-suyu-acisi-yaninda-P326293157 N11 SATIŞ VE YORUMLARIMIZA GÖZ ATMANIZI ÖNERİRİM
    |
    |
    YuBa2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit: taneli ve tanesiz seçenek varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitrovic -- 10 Ocak 2020; 15:0:1 >

“Napalım, kısmet değilmiş…”
  • Firma Yetkilisi
    0 Mesaj

MERHABALAR ÖNCELİKLE İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ARTIK DAİMİ BİR MÜŞTERİMİZSİNİZ O HALDE :) TANELİ TANESİZ SEÇENEKLERİMİZ DE MEVCUT NASIL ARZU EDERSENİZ O ŞEKİLDE GÖNDERİM YAPIYORUZ
    |
    |
    Mitrovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    118 Mesaj
    Vayyy Kalı Şalgam haa.
    Uzun zamandır içmiyorum, özledim. Eğer tadı eskisi gibiyse, harika bir Şalgamdır.

Sami abiydi sahibi eskiden, hala aynı mı bilmiyorum. Küçücük bir dükkanı vardı ve iyi şalgam yapardı. Bizim komşumuzdu Osmaniye'de.
    Mersin'deki Turnib Şalgama çok benzer bir tadı vardır.
    Acılı olsun lütfen...
    Hayırlı satışlar...
    N11de bu fiyatlar üstünden para kazanabiliyorsanız çok iyi :)

MERHABA İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER EVET FİYATLARIMIZ KARGO DAHİL VE KALİTESİ FİYATINDAN ÇOK ÇOK YÜKSEK BİR ÜRÜN. TANELİ ŞALGAM SUYUNUN İÇİNDE RESİMLERDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ HAVUÇLARI İLE BERABER GELİYOR ANLAMINDA . EV YAPIMI BİR ÜRÜN OLDUĞU İÇİN BU İMKANI SUNUYORUZ FABRİKASYON ÜRÜNLERDE BULMANIZ ÇOK ZOR HATTA İMKANSIZ
    |
    |
    oasisinet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ŞİMDİDEN KESENİZE BEREKET AFİYET OLSUN DEĞERLİ SİPARİŞLERİNİZİ HER ZAMAN BEKLERİM SAYGILAR SELAMLAR . SİPARİŞİNİZ SEÇİM YAPTIĞINIZ ŞEKİLDE GÖNDERİLECEKTİR
    |
    |
    Pinokkyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MERHABALAR BEN OĞLUYUM YUNUSEMRE :) ŞALGAMIMIZ HALA AYNI TAT VE LEZZETTE ESKİ ATA DEDE USULÜ ŞALGAM YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ . SAYGILAR SELAMLAR DİLERİM
    |
    |
    Bar_Fedaisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ÇOK ŞÜKÜR İNCELEDİYSENİZ UZUN ZAMANDIR EN ÇOK YORUM VE MEMNUNİYET ALAN ÜRÜN SEVİYESİ BİZDE BÖYLE DE DEVAM ETTİRECEĞİZ İNŞALLAH AMACIMIZ YÜKSEK KALİTEYİ UYGUN FİYATA GÖNDEREREK MÜŞTERİLERİMİZİN ŞALGAM SUYUNU LÜKS DEĞİL DEVAMLI UYGUN FİYATA BULUP TÜKETEBİLECEKLERİ SAĞLIKLI Bİ ÜRÜN HALİNE GETİRMEK BİZDE SİRKÜLASYANDAN KAZANIP MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ DUYARSAK YETER DE ARTAR
    |
    |
    kopsil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben Osmaniye'den ayrıldığımda sen küçücüktün. Büyük kuzenlerin Özden ve Müberra benim çocukluk arkadaşlarım.

Bu hafta adresimde değilim ama haftaya ben de bir sipariş geçerim. Özledim Kalı Şalgamlarını. Bu arada fiyatlar çok iyi, ellerinize sağlık.
    |
    |
    Kalı şalgam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ilgi ve alakanız için teşekkürler değerli siparişlerinizi beklerim
    |
    |
    Frk_Plt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bey Azura
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.