Şimdi Ara

Espresso Makinesi tavsiyesi!!! (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: redstone1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
94
Favori
231.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albati

Güzel inceleme olmuş

Teşekkür ederim albati. Özellikle detaylı yazmaya çalıştım. Ülkemizde maalesef bu tip kullanıcı incelemeleri çok kısıtlı. Ben bu makineyi alırken aylarca yabancı kullanıcı yorumlarını okuyarak karar verdim. Bence herkes aldığı cihaz hakkında detaylı açıklama yapmalı. Sadece "güzel ürün" "beğendim" "çok iyi" yazarak olmamalı. Sevgilerimle,
  • Karax2009 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam baktım ama fiyat çok yüksek. Bir de dokunmatik olmasa daha mı iyi olur diye düşünüyorum. Bozulabilir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • servisler dokunmatiği çok severler.
  • kanzaras K kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende antalyadayım dükkanınız hayırlı olsun :) nerede açtınız gelmek isterim:)
  • Merhaba iyi geceler aşağı yukarı tüm sayfaları okudum,
    Bütçem 600 tl civarında. Sizce nasıl bir makina almalıyım?
    ARçelik 3185 ne yazık kisıfırı kalmamış diğer forumlarda okuduğuma göre de kronik bazı damlatma problemleri olduğu için korkuyorum garantisiz ürün almaya.
    Tchibo latte modeli?
    Electrolux EEA111?
    Yada Arçelik 3185 ?
    Sizce bunlardan hangisini almalıyım yada bu bütçede öneriniz var mı? Ama eğer param olsaydı siemens eq6 alırdım kesinlikle...
  • Nespresso Delonghi Pixie modeli nasildir sizce tchibo ve dolce gusto 15 bar ama nespresso 19 barmis. Daha iyimidir digerlerine gore?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hakkımı tchibodan yana kullandım eşiminde baskısıyla :)
    Teşekkürler herkese başlangıç seviye bilgimle ne yazık ki yorum yapamayacağım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsahin_07

Ben hakkımı tchibodan yana kullandım eşiminde baskısıyla :)
    Teşekkürler herkese başlangıç seviye bilgimle ne yazık ki yorum yapamayacağım :(

Bayat kapsul kahve dunyasina hosgeldiniz o zaman.
    Ucu bi arada granul kahveden iyidir gerci ama kapsul kahve her zaman bayattir.

• muratai kullanıcısına yanıt
    iyi bari hala kahveden anlayan birileri varmış konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsahin_07

Merhaba iyi geceler aşağı yukarı tüm sayfaları okudum,
    Bütçem 600 tl civarında. Sizce nasıl bir makina almalıyım?
    ARçelik 3185 ne yazık kisıfırı kalmamış diğer forumlarda okuduğuma göre de kronik bazı damlatma problemleri olduğu için korkuyorum garantisiz ürün almaya.
    Tchibo latte modeli?
    Electrolux EEA111?
    Yada Arçelik 3185 ?
    Sizce bunlardan hangisini almalıyım yada bu bütçede öneriniz var mı? Ama eğer param olsaydı siemens eq6 alırdım kesinlikle...

Bekonun damlatma sorunu çok önemsenebilir bişey değil. Altına koyduğunuz herhangi bir bezle hallediliyor. Ben 1 yılı aşkındır o şekilde kullanıyorum.

• Çok düşündüm Bekoyu özellike dOmi 'nin yazdıklarından sonra ama işte bu seferlik olmadı kendim kapsül doldurma işlemini deneyeceğim.
    Biraz daha maddi olarak rahatlayıncaya kadar bu şekilde devam ederim sonrasında inşallah siemense gözüdiktim
  • Arkadaşlar Delanghi Esam3000 in damlama tepsisi, ızgarası bulaşık makinelerinde yıkanıyor mu?Deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Arkadaşlar başlangıç için şu ikiliye ne dersiniz?

http://www.hepsiburada.com/delonghi-icm2-1b-filtre-kahve-makinesi-p-MTDELICM2B
    veya
    http://www.hepsiburada.com/delonghi-icm15210-filtre-kahve-makinesi-p-MTDELICM15210
    +
    http://www.hepsiburada.com/delonghi-kg49-kahve-ve-baharat-ogutucu-p-MTDELKG49

Veya başka marka/model önerileriniz varsa her türlü tavsiyeye açığım.

Gerçek kahve keyfi konusunada bir bakın derim.
    Bu tür cihazları amazon.de den daha ucuza temin edebilirsiniz. En azından bir kısmını.
    Filtre kahve için makinaya gerek yok bodum french press iş görür
  • LUCI0 L kullanıcısına yanıt
    Yıkanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bir manuel espresso makinesi arıyorum. genellikle latte içiyorum.
    öğütücüm var, tam otomatik makine istemiyorum.
    hem iç hem dış aksamlarında olabildiğince yüksek kalite malzeme kullanan, sert suya dayanıklı, süt köpürtme kısmı sorun çıkarmayan bir ürün tavsiyesi olan var mı?
    beko bkm çok tavsiye edilmiş ama piyasada yok ve çok eski bir model. delonghi eco 311 nasıl mesela? 600tl'lik bir bütçem var.
  • Arkadaşlar merhaba;

Bende 2 aydır araştırıyorum, Delonghi ECOV311, veya Delonghi EC221 almayı düşünüyorum. Kullanan varmıdır ? İkinci elini letgo da buluyorum fakat almaktan korkuyorum, yönlendirici yorumu olan varmıdır?
  • arkadaşlar merhaba
    benim de bir tavsiyeye ihtiyacım var aşağıda yazdığım 2 makine arasında kaldım kullanan kullanmış olan bilgi verebilirse çok sevinirim.

Delongi
    ECOV 311

ECP 35.31

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acegod -- 16 Aralık 2016; 11:0:30 >
  • Philips tam otomatik çekirdek öğüten espresso makinasında yine indirim var.

229 euro + %6.7 ötv ye gelecek.

https://www.amazon.de/Philips-HD8831-Kaffeevollautomat-klassischer-Milchaufsch%C3%A4umer/dp/B00WT83TPO/ref=gbph_tit_s-3_3817_4809ce68?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=939f5449-4477-499d-9ba1-f81fe6533817&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=AB87WWPQHMTZ84CXZBP5

Kapsüllü oyuncaklarla karıştırmayın, bunda kahve çekirdeğini koyuyorsunuz alttan gerçek taze kahve çıkıyor :)

Seramik değirmenli model.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.