Şimdi Ara

Eskişehirde Bulantı sorunu olan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskişehirdeyim , kötüyüm , midem ağrıyor bulantım var. Babamda da aynısı oldu, komşularda da . içtiiğimiz sularda virüs olduğundan şüpheliyim yarın doktora gideceğim, bu konuda sorun yaşayan var mı

nette araştırdım Rize de ocak ayında böyle bir sorun olmuş Norovirüs tespit edilmiş, suyu kaynatarak içeceğim bir süre. Birden oldu, babamda bugünden beri var bende de başladı. Ertuğrul Gazi de oturuyorum

• antivir-esk kur düzelir

şaka bi yana ciddi bir problem olablir ama su dan oldugun sanmıyorum cunku su zehirlenmesi miğde bulantısı yapmaz gıda zehirlenmesi yapar

su direk kana karıştığı için baska etkileri olur

ama bir doktore gorunmekte fayda var derim
  • bence yarını bekleme acile gidin derim...
  • Bizim burda baya bi önce salgın olmuştu... Ben hastanelik olmuştum, tabi o zamanlar cılız bişeyiz her hastalığı kapıyoz... Şimdi ayı gibiyiz bişey olmuyo... Sudan olmuştur büyük ihtimalle, kesinlikle hastaneye gidin...
    Geçmiş olsun...

• Tam olarak neresinde oturuyorsun mualla zeyrek okuluna yakın mı :D
  • bende 3 gündür sık sık oluyor alkolden olduğuunu düşünüyordum kestim bakalım yarına ne olur bilmiorm.
  • Sulardan olacağını sanmıyorum çünki içtiğimiz sulara birsürü test vs yapılıyor bizzat gördüm bunları dolum tesislerinde.
  • Ben de eskişehirdeyim fakat bulantının aksine midemde 2 gündür yanma var.. Belki çayı fazla kaçırdık bilemem
  • Şehir suyu içmeidğim içn bilemicem .Hocam kalabak suyu falan alın en azından çeşme suları çok ilaçlı gibi tadını beğenmiyiyorum ben şahsen. Sürekli erikli su alıyoruz biz. 444 0 222 Erikli eskişehir
  • Küçüklüğümde her esk.e gittiğimde kesin bi posta kusardım
    Sudan olabilirmi acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

Şehir suyu içmeidğim içn bilemicem .Hocam kalabak suyu falan alın en azından çeşme suları çok ilaçlı gibi tadını beğenmiyiyorum ben şahsen. Sürekli erikli su alıyoruz biz. 444 0 222 Erikli eskişehir

tanıdıklarda da 1 hafta önce hemen hemen aynı şeyler oldu, hafif baş ağrısı var. Enteresan olan nokta yatmadan önce bir anda oldu böyle bir şey daha önce yaşamadığım için şüphelendim.

teşekkür ederim arkadaşlar ilgilendiğiniz için. Sağlık en önemlisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 13 Nisan 2009; 16:45:10 >
  • aynen erikli içiyoruz bi problem yok bizde kalabak suyuda sadece çaylarda kullanıyoruz
  • Doktordan geliyorum , 2 haftadır bu tip vakaların arttığını söyledi. Herhalde salgın var. Eskişehirdekiler dikkat etsin arkadaşlar.
  • Arkadaşlar kesin salgın var daha fazla kişi gitmiş tanıdıklardan, acile gidenlerde olmuş. Parazit gibi birşeyde olabilir.
  • çeşme sularındamı bu salgın?
  • bende eskişehirdeyim bende salgın belirtileri şu anda yok...
  • çeşme suyu içmeyin arkadaşım ....içilir mi hiç......bu acil vakaları neden kaynaklanıyor erikli sudan mı kalabak suyundan mı çeşme suyundan mı ?

önce onu bulmak lazım

ek olarak bu özel sektörün napacağı belli olmaz....bunlar halk sağlığından çok 3 kuruş maliyete 50 kuruş kar etmeyi düşünürler.halkı da yolunacak kaz(enayi) olarak görürler... o yüzden eriklinin dolum tesislerinde bi art niyet ya da hata yaşanmış olabilir...kalabak sularında böyle bişey olcağını sanmıyorum ama son bir haftadır içtiğim (eskişehir) kalabak sularında çeşme suyu tadı var

• ESET e telefon aç.
  • kalabak varken erikli alanlara
  • ben erikli yazmışım kalabak suyu alıyormuşuz düzelteyim

çeşme suyu hayatta içmedim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 13 Nisan 2009; 16:45:40 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.