Şimdi Ara

Escude-Cris

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
126
Cevap
0
Favori
3.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 88
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 22 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Lawagolem (9 mesaj) Burkina Faso (6 mesaj) Gojowczyk (6 mesaj) Dwimmerlaik (4 mesaj) AGezginci. (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (46 mesaj) Mobil (13 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Escude-Cris
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar Galatasaray rüya takım, çilek diye abarttı ama bizim bu sene sıfır maliyetlerle çok başarılı transerler yaptığımızı düşünüyorum.Daha erken tabi ki ama Escude nin bi eksiğini göremedim Cris'den ve birde yaş olarak da artısı var.Galatasaraylılar basmadan yorum yaparsınız artık

|
    |
  • Yüzbaşı
    890 Mesaj
    Cris sadece kariyeriyle tokatlar Escude'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Yav he la he kaç sene sevillada oynamış Cris dandik Fransa liginde oynadı diye mi tokatlayacak kariyere bak ...Uefa kupası var mı hem Crisin bakim ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1020 Mesaj
    Cris'in kariyeri bir adım önde ama öyle aman aman da fark yok.

Biri Lyon'un vazgeçilmeziydi bir ara büyükler ilgilendi biri Sevilla vs'de üst düzey top oynadı 11deydi sol bek stoper oynadı dönüşümlü.

Escude'nin yaş avantajı düşünüldüğünde geçen 1-2 sezon oynadıkları düşünüldüğünde çok farklı olduğunu düşünmüyorum 2 oyuncunun.
    Ama çilek çilek diyipte getirdikleri şey gs açısından üzücü
  • Yarbay
    2752 Mesaj
    Daha ilk mesajdan yetişmiş adamlar.BJK-FB forumlarında timleri var resmen, anında müdahale ediyorlar konulara.Müthiş organize çalışıyor ekipler.
  • Yüzbaşı
    890 Mesaj
    yıl olmuş 2012 çileği cris sananlar var.
  • Yarbay
    2699 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Daha ilk mesajdan yetişmiş adamlar.BJK-FB forumlarında timleri var resmen, anında müdahale ediyorlar konulara.Müthiş organize çalışıyor ekipler.

Bence bazıları bot.konu açılıyor 3 dakika icinde 3-4 u dadaniyor konuya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Yav hem bizim hakkımızda konu açıyorlar hem de yorum gelince ağlıyorlar
    |
    |
  • Yarbay
    2502 Mesaj
    quote:

süper yorum ahahah

Escude yi hayatında izlememiş ve kariyerini bilmemiş bir gencin yorumu, geçiniz.
    |
    |

quote:

guti'de simao'da kariyeriyle butun ligi tokatlardi ama tokatlayamadi , neden acaba ?

surda futbol tartistigimiz adamlara bak..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj
    Ben de böyle düşünüyorum. Evet isimli formda oyuncular almadık ancak. Bakarsak çok kârlı bir sezon geçirdik. Sadece kapalı kutu bir Samet Aybaba var. Ekrem'i ve Aurelio'yu gönderdik. Samet Aybaba Toraman'ı takıma tekrar kazandı. Escude gibi bir oyuncu geldi(Cris 2 senedir pek oynamıyordu Lyon'da bu not olsun) Uğur Boral'ı takıma kazandırdık. Olcay ve Oğuzhan da iyi transferlerdi. Veli ve Necip'i kazandırdı gibi Aybaba. Drenthe ve bir forvet daha gelir büyük ihtimalle onları bekliyoruz. Gerçekten rakiplerimiz 30 milyon civarında bonservis bedeli öderken biz 5-6 milyon kadar ödedik. Ben daha yararlı olduğunu düşünüyorum.Tabi sezon sonunda göreceğiz.

Ayrıca takıma en büyük kıyağı çok sevdiğim ancak gerçekleri ondan saklamayacağım yan top özürlüsü Rüştü ve onun yan top özürlüsü antrenörü Zafer'i yollayarak geçri Samet Aybaba.
    |
    |

• Yüzbaşı
    967 Mesaj
    Alın size pastadaki çilek

|
    |
  • Yüzbaşı
    588 Mesaj
    quote:

/>
  • Yüzbaşı
    427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

tabi Cris her sezon şampiyonlar ligini kazandı Escude ispanya ikinci liginde süründü dimi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bi de bu Galatasaraylılar benim dediklerimin doğru olduklarını biliyor ve bunu çekemiyorlar 3 hafta önce yaşından dolayı beğenmedikleri Kuyt dan daha yaşlı bir oyuncuyu yıldız diye alıyorlar ve Meireles transferine de çekememezlikten çamur atıyorlar.Allah ıslah etsin sizi ne diyeyim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1364 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nightawolf7

quote:

/>

|
    |

• Yarbay
    7870 Mesaj
    Bu Galatasaraylılar adamı 'Cris'e sokar vallaha.
    |
    |
  • Binbaşı
    1240 Mesaj
    Cris'in kariyerinin Escude'den üstün olduğunu kabul etmeyenler zaten futbol cahilidir. Çilek zannedenleri hiç saymıyorum zaten..

Escude kariyeri boyunca toplamda 50 Avrupa Kupası maçına çıkmamış bile. Sevilla genel olarak UEFA Kupası'nda mücadele etmiş bir takım. Sadece 2 senelik Ajax kariyeri var Escude'nin.
    Cris'nin sadece Lyon formasıyla 8 yıllık Şampiyonlar Ligi deneyimi var. Lyon'dan önce de Corinthians ve Cruzeiro'da düzenli şekilde forma giymiş.
    quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Cris'in kariyerinin Escude'den üstün olduğunu kabul etmeyenler zaten futbol cahilidir. Çilek zannedenleri hiç saymıyorum zaten..

Escude kariyeri boyunca toplamda 50 Avrupa Kupası maçına çıkmamış bile. Sevilla genel olarak UEFA Kupası'nda mücadele etmiş bir takım. Sadece 2 senelik Ajax kariyeri var Escude'nin.
    Cris'nin sadece Lyon formasıyla 8 yıllık Şampiyonlar Ligi deneyimi var. Lyon'dan önce de Corinthians ve Cruzeiro'da düzenli şekilde forma giymiş.

13-14 yaşındaki ergenler Cris'e bu lafları söylemez tek başında Beşiktaş'ın 3-4 katı Şampiyonlar Ligi tecrübesine sahip adam Escude'yle kıyaslıyorlar ya
    |
    |

• Yüzbaşı
    427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    tamam şimdi Cris'in kariyeri var diye yediği gollerin bir tanesi silinecek Galatasaray'ın.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.