Şimdi Ara

Escude-Cris (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
3.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jan Kjenic.

Escude kim lan? 3-4 yıl Sevilla'da oynadı kral mı oldu? 60 tane Cl maçı yapmış, Lyon'un, Brezilya'nın as stoperi olmuş bir adamdan bahsediyoruz burda saçma sapan konuşuyorsunuz ya böyle bir saçmalık yok.

Konuşma lanlu lunlu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tâlâ

tamam şimdi Cris'in kariyeri var diye yediği gollerin bir tanesi silinecek Galatasaray'ın.

Sen neye dayanarak bu adamın savunmayı toparlamayacağını söylüyorsun ben onu anlamıyorum açıkla yani neyini beğenmedin adamın? yada şöyle sorayım hiç izledin mi?
  • Böyle bir karşılaştırmaya gerek yoktu. Bence artık cimbomlularla muhatab olmayı bırakın. yada onları bu bölüme çekecek yazılar yazmamaya çalışın.
    Beşiktaş artık farklı bir kulvarda yoluna devam ediyor.
  • quote:

quote:

tamam şimdi Cris'in kariyeri var diye yediği gollerin bir tanesi silinecek Galatasaray'ın.

Sen neye dayanarak bu adamın savunmayı toparlamayacağını söylüyorsun ben onu anlamıyorum açıkla yani neyini beğenmedin adamın? yada şöyle sorayım hiç izledin mi?

benim demeye çalıştığım şey iki gün önce Amrabat'ın kariyeri yok denince kariyerle ne alakası var diyen Galatasaraylıların , Cris yaşlı denince kariyerini öne atması bana şaşırtıcı geldi.Riera'nında kariyeri var o zaman o niye oynamıyor ?

• Cris mi iyi bizede ekmek çıkar kolidor yaparız orayı sonra galatasaraylılar da bütün golleri biz attık der işte.
  • ikisi ile ilgili yorum yapmamış biri olarak diyorum ki

escude gs de cris bizde olsaydı buradaki gs liler tam tersini yazacaktı..

zamanında yekta ile ilgili yazılanlar gökhan zan ile serdar özkan ile ilgili yapılan yorumlar ortada..

sayın zan paşazade bjk deyken berbat gs ye gidince milli takım forveti oldu..aynı şekilde serdar özkan patlama yapacaktı kanatlara en iyi inen yerliydi
  • Yil 2012 hala cris i cilek sananlar var. urfalinin sakatligindan dolayi transferin son 2-3 gun kala bitmesine zorunluluktan alinmis bir adam. Tum yaz zamanimiz olaydi besiktasin artik ruyasinda goremeyecegi adamlari getirirdik.
  • Ya birader ikisi de oynasınlar o zaman kıyaslayalım. Kariyer ile şu an takıma katacaklarının ne alakası var?
  • quote:

quote:

quote:

benim demeye çalıştığım şey iki gün önce Amrabat'ın kariyeri yok denince kariyerle ne alakası var diyen Galatasaraylıların , Cris yaşlı denince kariyerini öne atması bana şaşırtıcı geldi.Riera'nında kariyeri var o zaman o niye oynamıyor ?

quote:

Arkadaşlar Galatasaray rüya takım, çilek diye abarttı

quote:

Daha erken tabi ki ama Escude nin bi eksiğini göremedim Cris'den

Aradaki lafları yazmıyorum.

Şimdi canım arkadaşım 35 yaşında kanat oyuncusu gelse tamam derim ama açık oyuncuyla,stoperin özellikleri aynı mıdır? Yani 19 yaşında kademe anlayışı 0, adam tutamayan kaç oyuncu CL'de ilk 11 oynatılır? Ama bir Chamberlain olsa istisnalar hariç herkes kapışır, Stoper dendiği zaman tecrübeli olması avantajdır yanlış mıyım? Hemde bu kadar tecrübelisini bulduysan başının üstünde taşıyarak getir, 60 tane CL maçı diyorum, Dünya Kupası diyorum, O.Lyon'nun ligi domine ettiği, Avrupa'da estiği zamanlar diyorum..

Ama açık oyuncularında bu seviyede oynayan Amrabat'tan daha kariyersiz,daha genç bir çok oyuncu var ki Amrabat o seviye daha önce oynamış bir oyuncu neler olduğunuda gayet iyi biliyor..

• ikisi ile ilgili yorum yapmamış biri olarak diyorum ki

escude gs de cris bizde olsaydı buradaki gs liler tam tersini yazacaktı..

zamanında yekta ile ilgili yazılanlar gökhan zan ile serdar özkan ile ilgili yapılan yorumlar ortada..

sayın zan paşazade bjk deyken berbat gs ye gidince milli takım forveti oldu..aynı şekilde serdar özkan patlama yapacaktı kanatlara en iyi inen yerliydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

Yil 2012 hala cris i cilek sananlar var. urfalinin sakatligindan dolayi transferin son 2-3 gun kala bitmesine zorunluluktan alinmis bir adam. Tum yaz zamanimiz olaydi besiktasin artik ruyasinda goremeyecegi adamlari getirirdik.

yuh

su cocugun yaptigi yoruma bakip gulmemek elde degil.ahahaha su son cumle bitirdi beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Böyle bir karşılaştırmaya gerek yoktu. Bence artık cimbomlularla muhatab olmayı bırakın. yada onları bu bölüme çekecek yazılar yazmamaya çalışın.
    Beşiktaş artık farklı bir kulvarda yoluna devam ediyor.

Kesinlikle katılıyorum !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manchesterli Fasulye

quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

Yil 2012 hala cris i cilek sananlar var. urfalinin sakatligindan dolayi transferin son 2-3 gun kala bitmesine zorunluluktan alinmis bir adam. Tum yaz zamanimiz olaydi besiktasin artik ruyasinda goremeyecegi adamlari getirirdik.

yuh

su cocugun yaptigi yoruma bakip gulmemek elde degil.ahahaha su son cumle bitirdi beni

Rüyamızda göremeyeceğimiz ? Messi-Ronaldo-Ibrahimovic hani ? Rüyamızda bile göremeyeceğimiz oyuncular belki (?) Ama 2 sene önce biz,sizin hala bile göremediğiniz adamlar aldık sonuç koskoca bir '0'

Bir de Cris'i çilek sandığımız falan yok bir yaz boyunca 'Sexy Galatasaray'ın Pastasının üzerine Çilek gelecek' muhabbeti duyduk.Ama sonuç yine hüsran son gün mü bitirmeyi düşünüyodunuz 'Çilek' transferinizi ?

• Arkadaşlar kıyaslama yapmaya gerek yok , cris iyidir . Escude kötüdür o konulara girmeyeceğim . Lakin mesajımı herhangi bi galatasaraylı eleman da alıntı yapmasın , derdini mesaj atarak dile getirsin , kalbini kırmayayım . Söyleyeceklerim şunlardır ki ,
    Beşiktaş cris gibi 35 yaşına gelmiş artık sahada defans hariç hiç bir bölgesinde oynayamayacak dinamikte bir oyuncuyu transfer etseydi gelebilecek yorumları düşünün . Galatasaray ' a gelince '' cris , şampiyonlar ligi tecrübesi olan iyi bir topçu '' . '' Gs , transferi zor şartlara rağmen çok düşük maliyet ile iyi kapattı '' . '' Ulfaluji ' yi kesebilecek kapasitede bir oyuncu '' ( ulan zaten adam sakat , neyin kafasındasın özdenak ? ) '' son saatlerde bundan daha iyisi olamazdı '' . '' Galatasaray yönetimi son anda telafi edici hamleyi yaptı '' .

Ulan o kadar gülerek takip ediyorum ki medyayı . Hani herkes bi olumlu yan bulmak için yırtınıyor . Ulan sahaya çıkmamış bir adam bu , AYNI ŞEKİLDE ne övmeye ne de yermeye gerek var . Ama bu ikiyüzlülüğe anlam veremiyorum . Arkadaşlar 35 yaşında artık futbol hayatının son demlerine gelmiş ki bana göre vergisiz bundan daha iyi kazanabileceği bi kontratı da glatasaray ' dan başka bi klübün de vereceğini sanmıyorum . Medyayı geçtim , galatasaray taraftarı da bir acayip . Şu son saatlerde beşiktaş için aynı durum olsaydı ve cris beşiktaş ' a gelseydi başta galatasaray taraftarları , geyiğin dibine vuran elemanlar olacaklardı . EN önemlisi ise herkesten çok beşiktaş taraftarı tepkisini koyardı .

Hayır , diyoruz ya beşiktaşlılık bize özel diye . Belki de ondan bu düşüncelerimiz . Biz yanlışa her zaman yanlış diyen bir taraftar grubu olduğumuz için herkesten de onu bekliyoruz . Hatamızın en başlıcası .
    Her neyse avrupa ' da başarılıyken bayrağını salladığım , boğazım yırtılırcasına desteklediğim 2000 ' lerin galatasaray ' ından ve taraftarından şu an eser yok . Ben galatasaray ' ı avrupada aynı heyecanla desteklemiyorsam ve taraftarına eskisi kadar saygı duymuyorsam bunun başlıca sebebi , şu son 3 senede galatasaray ın durumundan dolayıdır .

• quote:

Orijinalden alıntı: wheaston

Arkadaşlar kıyaslama yapmaya gerek yok , cris iyidir . Escude kötüdür o konulara girmeyeceğim . Lakin mesajımı herhangi bi galatasaraylı eleman da alıntı yapmasın , derdini mesaj atarak dile getirsin , kalbini kırmayayım . Söyleyeceklerim şunlardır ki ,
    Beşiktaş cris gibi 35 yaşına gelmiş artık sahada defans hariç hiç bir bölgesinde oynayamayacak dinamikte bir oyuncuyu transfer etseydi gelebilecek yorumları düşünün . Galatasaray ' a gelince '' cris , şampiyonlar ligi tecrübesi olan iyi bir topçu '' . '' Gs , transferi zor şartlara rağmen çok düşük maliyet ile iyi kapattı '' . '' Ulfaluji ' yi kesebilecek kapasitede bir oyuncu '' ( ulan zaten adam sakat , neyin kafasındasın özdenak ? ) '' son saatlerde bundan daha iyisi olamazdı '' . '' Galatasaray yönetimi son anda telafi edici hamleyi yaptı '' .

Ulan o kadar gülerek takip ediyorum ki medyayı . Hani herkes bi olumlu yan bulmak için yırtınıyor . Ulan sahaya çıkmamış bir adam bu , AYNI ŞEKİLDE ne övmeye ne de yermeye gerek var . Ama bu ikiyüzlülüğe anlam veremiyorum . Arkadaşlar 35 yaşında artık futbol hayatının son demlerine gelmiş ki bana göre vergisiz bundan daha iyi kazanabileceği bi kontratı da glatasaray ' dan başka bi klübün de vereceğini sanmıyorum . Medyayı geçtim , galatasaray taraftarı da bir acayip . Şu son saatlerde beşiktaş için aynı durum olsaydı ve cris beşiktaş ' a gelseydi başta galatasaray taraftarları , geyiğin dibine vuran elemanlar olacaklardı . EN önemlisi ise herkesten çok beşiktaş taraftarı tepkisini koyardı .

Hayır , diyoruz ya beşiktaşlılık bize özel diye . Belki de ondan bu düşüncelerimiz . Biz yanlışa her zaman yanlış diyen bir taraftar grubu olduğumuz için herkesten de onu bekliyoruz . Hatamızın en başlıcası .
    Her neyse avrupa ' da başarılıyken bayrağını salladığım , boğazım yırtılırcasına desteklediğim 2000 ' lerin galatasaray ' ından ve taraftarından şu an eser yok . Ben galatasaray ' ı avrupada aynı heyecanla desteklemiyorsam ve taraftarına eskisi kadar saygı duymuyorsam bunun başlıca sebebi , şu son 3 senede galatasaray ın durumundan dolayıdır .

Hay ellerine sağlık hocam valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şimdi de bunlar mı çıktı başımıza? kim ne kadar iyi olursa olsun hakemlerin tuttuğu takım belli arkadaşlar.onun için hiç tartışmaya gerek yok.
  • Cris uzun süre Lyon'da Escude de uzun süre Sevilla'da oynadı. Sevilla ve Lyon arasında prestij ve kupalara katılım olarak pek bi fark yok. Fakat ikisi arasında nasıl bi kıyaslama yapılır bilmem.
  • Adamlar transfer diye 35 yaşında kendılerının bıle ummadığı bir transfer gelir ama yinede öve öve puyol yaptılar ya helal olsun.Sanki pique puyol falan getirdiler.Cris ya bu Cris,Bizim escudeden ne artısı var nede eksiği.Sorun şu arkadaşın dedıgı gıbı kendılerıne gelınce "Tecrübeli",Bize gelince "Ölmüş adam", "para için geldi". Ah o medya ve garip taraftar toplulukları adamı çileden çıkartmayıpta ne yapıyorsunuz siz ha?
    Yürüyen tabutunuz hayırlı olsun mutlu sakatlıklar, (Daha bugün hayırlı olsun demıstım cris konusunda ama artık umrumda değil).
  • Onu bunu bırak Juninho gidince Lyon da bitti.
  • Cris'i yere göğe sığdıramayanları sırf Galatasaray aldı diye laf söyleyenleri umursamayın. Az yukarıda yazdım sadece kariyer olarak karşılaştırdım.
    Bu ülkeye Popescu'da Hagi'de Roberto Carlos'ta son demlerinde geldi. Hepsinin de ortaya koyduğu futbol ortada. Şu an hiçbirimiz nasıl oynayacağı konusunda fikir sahibi değiliz.

Ancak transfer konusunda Galatasaray'ı eleştirebilecek son kişiler Beşiktaşlılardır. Beşiktaş yıldız oyuncuları getirip de söndüren ender kulüplerdendir. YD döneminde Beşiktaş'a gelen futbolcularla teknik adamlara bakın. O adamlarla en az Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final gelirdi.

Ünal Aysal dönemiyle beraber yapılan transferlerde şu ana kadar tek fos çıktı diyebileceğimiz Riera ve devre arasında alınan Yiğit Gökoğlan oldu. Yiğit gerçi çok şans bulamadı o ayrı konu.
    Aksini iddia eden varsa çıksın söylesin.

Cris bugün Beşiktaş'a gelseydi nasıl konuşurlardı diye bir şey yok hem Beşiktaş'a ekonomik zorluklardan ötürü geleceğe yönelik uygun fiyatlı adamlar gerek hem de zaten Cris Beşiktaş'a asla gelmezdi. Şampiyonlar Ligi avantajından dolayı Galatasaray'ı tercih etmiştir. Kariyerini düşünen bir futbolcu olduğunu ilgili forumlardan inceleyebilirsiniz.

Burada boşuna fanatiklik yapmanın anlamı yok. Bize Escude geldi ne farkı var diye üzerinize güldürmeyin. Size kimler kimler geldi ne oldu?
    Adam bi oynasın da görelim..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.