Şimdi Ara

Escude-Cris (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
3.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • escude daha iyi Crisi görünce bilica aklıma geliyo
    gerçi bilicadanda yaşlıymış
    kesin servetin ahı tutmuştur. Giderken
    semih sakatlandı bir ara sonra urfa çiğ köfte sakatlanmış
    şimdi cris te sakatlanır yaşı gereği

• quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGamer

quote:

Orijinalden alıntı: Manchesterli Fasulye

quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

Yil 2012 hala cris i cilek sananlar var. urfalinin sakatligindan dolayi transferin son 2-3 gun kala bitmesine zorunluluktan alinmis bir adam. Tum yaz zamanimiz olaydi besiktasin artik ruyasinda goremeyecegi adamlari getirirdik.

yuh

su cocugun yaptigi yoruma bakip gulmemek elde degil.ahahaha su son cumle bitirdi beni

Rüyamızda göremeyeceğimiz ? Messi-Ronaldo-Ibrahimovic hani ? Rüyamızda bile göremeyeceğimiz oyuncular belki (?) Ama 2 sene önce biz,sizin hala bile göremediğiniz adamlar aldık sonuç koskoca bir '0'

Bir de Cris'i çilek sandığımız falan yok bir yaz boyunca 'Sexy Galatasaray'ın Pastasının üzerine Çilek gelecek' muhabbeti duyduk.Ama sonuç yine hüsran son gün mü bitirmeyi düşünüyodunuz 'Çilek' transferinizi ?

Adam sıçmış sende sıvamışsın reyiz. Öyle rüyanızda göremeyeceğiniz futbolcuları getirdik cümlesi Türkiye içinde rüya içinde rüya olur.

• "cris bir zamanlar dünyanın en iyi stoperiydi"

kafalar hep nays.
  • benim stoper algım jaap stam ve cris üzerine kuruluydu. cris'in galatasaray'a gelmesine sevindim, dünya gözüyle izlemiş olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: the psikopat

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Galifianakis

Cris bir zamanlar dünyanın en iyi stoperiydi,milli takımın değişmeziydi Escude kim onun yanında? Sevilla'da bile yedekti adam.

kaç gündür konudaki zngin babanının şımarık çocuğu edasıyla atıp tutan gsli arkadaşlar gözüme çarpıyo ama ses etmiyodum. bu bardağı taşıran son damla oldu bi kere escude sevilla'da hiçbir zaman yedek kulübe oyuncusu olmadı. geçen sene bile 30 maçı var, ondan önce hep 45 maç ve üzeri. buyur burda kariyeri;

http://www.transfermarkt.de/de/julien-escude/leistungsdaten/spieler_3573_gesamt.html

ikincisi; cris milli takım değişmezi falan değil. adam 20 kere oynamış. sadece 2006 dünya kupasına çağrılmış yedek olarak. o 20 maçta muhtemelen hazırlık ve eleme maçlarıdır. 20 maç ile milli takım değişilmezi olunmaz. lucio, juan, edmilson, emerson gibi adamları hatırlıyorum ben "cris" adında birini hatırlamıyorum brezilya milli takımında. "dünyanın en iyisiydi" ibaresi ise zaten fiyasko.

tamam escude daha iyi demiyorum. ben izleyip görme taraftarıyım. ama biraz yavaş sallayın.

Sevilla'da 5 senede 163 maça çıkmış.

bak bi fiyasko daha paylaşıcam. tecrübe tecrübe diyenler için

http://www.transfermarkt.de/de/julien-escude/leistungsdaten/spieler_3573_gesamt.html

escude'nin kariyerinde 449 maç var. 26 kere oyundan alınmış; yani bu demek oluyoki kariyerinde yaklaşık bi 425 maç ilk 11 oynamış. 449 maç; 425'i ilk11

http://www.transfermarkt.de/de/cristiano-marques-gomes/leistungsdaten/spieler_3165_gesamt.html

buda escude'den 2 yaş büyük cris arkadaşımız. 2 yaş daha büyük ve kariyerindeki maç sayısı 302. 14 oyundan alınma var yani yaklaşık bi 285 ilk11. 302 maç; 285'i ilk11

escude 2 yaş daha küçük olmasına rağmen 150 maç daha fazla tecrübeli. kim yedek oyuncusuymuş ?

Sen tutamadın ben de tutamadım Hiç sevmediğim tartışmalar yok şu daha çok oynamış şu daha çok gol atmış falan filan... Yok şu kadar maç oynadı şu kadar maç oyundan alındı onun yaşı ondan daha fazla falan .. Yahu ordan gideceksek eğer adam sizin şampiyonlar liginde oynadığınız maç sayısından daha fazla çıkmış devler ligine(60 Maç). Al şimdi çok daha tecrübeli oldu demi?

• bu arada konu sidik yarışına dönmüş. bjkli arkadaşlardan ricam, he cris daha iyi deyip konuyu kapatmaları.. galatasaraylıya laf anlatmak, deveye hendek atlatmaktan daha zor. ne uğraşıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekog

sana şöyle söyleyeyim ujfa,elmander,eboue,melo bunlar artık kendi takımlarında yer bulamayacakları için gs yi seçtiler yoksa adam niye avrupada bile oynayamayan takıma gelsin.Muslera'nın ismi son dünya şampiyonasında duyuldu ondan önce kimse tanımıyordu.Selçuk ise trabzonda ilk 11 çıkan ama daha büyük takımda oynayamayacağı zannedilen futbolcuydu hatta ilk gsye geldiğinde kimse bişey beklemiyor hatta yönetime kızıyorlardı.Şimdi sen bundan sonra hala escudenin ismi duyulmamış dersen..

E hadi bizdekiler ingilterede,italyada forma şansı bulamadılar kimisi dünya kupasından sonra tanınmaya başlandı kimisi bilmem ne zannedilmiyordu.

Cenk Gönen
    Umut Kaya
    Allan McGregor
    Mustafa Pektemek
    Mehmet Akyuz
    Filip Hološko
    Mehmet Akgün
    Tanju Kayhan
    Ersan Gülüm
    Tomáš Sivok
    İsmail Köybaşı
    Uğur Boral
    Júlio Alves
    Necip Uysal
    Burak Kaplan........ Uzar gider bu böyle .. Bunlara ne demeli peki ??

• quote:

Orijinalden alıntı: brkmm

bu arada konu sidik yarışına dönmüş. bjkli arkadaşlardan ricam, he cris daha iyi deyip konuyu kapatmaları.. galatasaraylıya laf anlatmak, deveye hendek atlatmaktan daha zor. ne uğraşıyorsunuz

Deveye kugu golu balesi ogretirim bunlar laftan anlamaz. Ceylan gibi ziplar serefsizim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burda crisin kariyerini tartisanlar cris kariyerine basladiginda belki de dunyaya bile gelmemisti. sahada ne yapacaklar izleyip gorecegiz. hangisi iyi sonra karar verilir.

ayrica cris ujfa sakatlandigi icin mecburen alindi. cilekle muzla alakasi yok.

• Cris escude'nin yarisi etmez , zaten 2 yas buyuk olmasina ragmen escude'den daha tecrubesiz.kendinizi kandirmayin.ruya takimmiz var size fark atcaz dedikten sonra hayal kirikligi yasamanizi ve bizim sizden daha iyi oldugumuzu kabullenmeniz zor olsa gerek.anliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Manchesterli Fasulye

Cris escude'nin yarisi etmez , zaten 2 yas buyuk olmasina ragmen escude'den daha tecrubesiz.kendinizi kandirmayin.ruya takimmiz var size fark atcaz dedikten sonra hayal kirikligi yasamanizi ve bizim sizden daha iyi oldugumuzu kabullenmeniz zor olsa gerek.anliyorum

Hangisi daha iyi şuan için bilemem fakat, Cris'in escude'den daha tecrübesiz olduğunu açıkcası düşünmüyorum.
  • oyuncuların kariyerleri önemli ama bizim ülkemize gelip tamamen rezil olanlar var, kariyeri olmayıp çok iyi olanlar da var. bu konuşmaları sezon ortasında veya sonunda yapmak gerek.
  • Daha adamın nasıl oynadığını bilmeden, Lyon'da izlemeden yorum yapan rakip takım taraftarları, sene sonunda bu konuyu hortlatacağım. Geçen sene aynısını "3'ün birini aldınız" diye Ujfalisu'i eleştiriyordunuz, en sağlam stoperimiz oldu. Siz hala konuşun gençler, şu an ligde takım olabilen tek takım Galatasaray'dır. Ardından da Bursaspor geliyor.
  • Şimdi Cris e çamur atmanın alemi yok... Adam futbol hayatının genelide, hep üst düzey oyun oynamış, Zaman zaman brezilyanın Mlli takımında da görev almış bir oyuncu.. Ama bu adamın 35 yaşında olduğu unutulmamalı. Alınabilirse bu sene verim alınır, önümüzdeki sene gider bu adam muhtemelen... Zamanında FB nin yatığı birçok TAPON transfer gibi, bu da yapılmış bir son dakika transferi. Artık yarar sağlanmaya bakılacak...

Ama GS li arkadaşların da bahsettiği gibi ESCUDE nin kariyerini TOKATLAYACAK bir durum da yok ortada... o konuda da boş konuşmanın alemi yok. Her sene ŞL de oynamak, Kariyer yaptırmaz adama. Her sene ŞL de oynayan yunan takımlarının oyuncuları o zaman Türkiyedeki birçok oyuncuya Çakar... ama gel gör ki yok böyle bi saçmalık. Escude , fransa Liginden ÇOK ÇOK daha zor bir ligde hep üst düzey oynamış bir oyuncu sonuçta.

Cris ile Escude nin çok farkı yok birbirinden. Bunu anlamak ve ona göre konuşmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Şimdi Cris e çamur atmanın alemi yok... Adam futbol hayatının genelide, hep üst düzey oyun oynamış, Zaman zaman brezilyanın Mlli takımında da görev almış bir oyuncu.. Ama bu adamın 35 yaşında olduğu unutulmamalı. Alınabilirse bu sene verim alınır, önümüzdeki sene gider bu adam muhtemelen... Zamanında FB nin yatığı birçok TAPON transfer gibi, bu da yapılmış bir son dakika transferi. Artık yarar sağlanmaya bakılacak...

Ama GS li arkadaşların da bahsettiği gibi ESCUDE nin kariyerini TOKATLAYACAK bir durum da yok ortada... o konuda da boş konuşmanın alemi yok. Her sene ŞL de oynamak, Kariyer yaptırmaz adama. Her sene ŞL de oynayan yunan takımlarının oyuncuları o zaman Türkiyedeki birçok oyuncuya Çakar... ama gel gör ki yok böyle bi saçmalık. Escude , fransa Liginden ÇOK ÇOK daha zor bir ligde hep üst düzey oynamış bir oyuncu sonuçta.

Cris ile Escude nin çok farkı yok birbirinden. Bunu anlamak ve ona göre konuşmak lazım.

doğru konuşmuş.

ikiside birbirinden çok üstün topçular değil. gs ve bjk li arkadaşlarında tarafsız yaklaşması olumlu olur.

• Crisi övmeye gerek yok,son dakika yapılmış,tecrübeli adam tranferi,escudeyide övmeye gerek yok,beşiktaşın bütçesine göre yapılmış,ortalama bi transfer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Cris sadece kariyeriyle tokatlar Escude'yi.

sadece kariyeriyle tokatlar zaten bi halta yaradgndan degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

Cris sadece kariyeriyle tokatlar Escude'yi.

sadece kariyeriyle tokatlar zaten bi halta yaradgndan degil

Ayni yasta olsalar Cris Escudeden 1-2 gömlek yukarida bir oyuncuydu ama Cris form olarak inanilmaz geriye gidiyor gerci bu ligin en iyi stoperi olan Luganonun Fransada cok agir diye kadro disi kaldigini düsünürsek Crisin bu ligde cok zorlanacagini düsünmüyorum ama Escudenin en büyük özelligi geriden oyun kurabilen teknigi iyi bir stoper olmasi ve oynadikca bu teknigi sayesinde sivrilecektir ama onun disinda 2sinin performansi arasinda cok büyük bir fark olmaz.

• hay crisinize escudenıze 2 dedeyı bırbırıyle yarıstırıyolar yaaabırakında maçları izleyıp gorelım bırakın su benım babam senın babanı dover muhabbetlerını

ESCUDE CRISIN TIRNAGI OLAMAZZZZZZZZZZZZ

şaka yaptım laa vallaaa şakaaaaa

• quote:

yıl olmuş 2012 çileği cris sananlar var.

Kim Furkan mı ya da Kaka İspanya'dan ara pas falan mı atacak buraya

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.