Şimdi Ara

ERKEKLER EVLİLİKTEN VE İLİŞKİLERDEN NE BEKLER?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet ben bunu çok merak ediyorum. çünkü ne kadınlar ne de erkekler bu konuda anlaşabiliyor. hep bir teori var ama sonuç hiç yok. söyleyin bakalım.erkekler evlilikten, ilişkiden, karşısında ki insandan ne bekler, ne ister?
  • UP
  • Aşk, sevgi mevgi o teraneleri geçiyorum;

Düzenli ilişki ve yalnızlığı giderme ihtiyacı.
  • Fap?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birazdan burayı yıkarlar, sıkı tutunun.
  • mercimeği fırına vermek - halk tabiri
  • Öncelikle hoş geldin harun abi.
  • Erkek karsı tarafı ne kadar severse sevsin,erkeği yönlendiren hormonlarıdır iliskide
    Ve yalnızlığını giderme çabası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzenli bir hayat, hayatında yoldaş olacak bir insan ve hayatını adayacağın evlat(lar)
  • Beklentileri büyük oranda örtüşen insanlar zaten evlenir..İstisna ve önemsiz şeyler hariç kadın ve erkeğin evlilikteki beklentileri zaten farklı olamaz..

Çok klasik olsa da evleneceğim kadından en büyük beklentim sadakat..Zaten sevgi aşk gibi şeyler evlilik için şart onları saymıyorum bile..
  • Akşam işten eve yorgun argın geldiğinde, sana kapıyı açacak ve tüm alımıyla sana hoş geldin kocacığım diyecek bir eş.
    Yrgunluk felan kalmaz yeminlen.
  • Hakeden yaşar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeden yaşar

evet ben bunu çok merak ediyorum. çünkü ne kadınlar ne de erkekler bu konuda anlaşabiliyor. hep bir teori var ama sonuç hiç yok. söyleyin bakalım.erkekler evlilikten, ilişkiden, karşısında ki insandan ne bekler, ne ister?
  • ütü,çamaşır,bulaşık yıkama,ütü,evi temizleme gibi şeyler ister evlilikten.
  • İyi yemek yapan bir kadın ister, ailesine saygılı bir kadın ister, çok fazla para savuran kadın istemez, sürekli yüz asan kadın istemez, iyi anne olabilecek kadar olgunlaşmış bir kadın ister, sadık ve ilgili bir kadın ister.

Bunun dışındakilerin pek fazla önemi yoktur.
  • Erkekler diye genellersen "" cevabı gelir. Geri kalanı opsiyonel.
  • evliyim ve öyle insanüstü beklentilerim yok. sıradan. bi erkeğin ihtiyaçları işte. atla deve istemiyorum yani.
  • Temelde sex yatar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

İyi yemek yapan bir kadın ister, ailesine saygılı bir kadın ister, çok fazla para savuran kadın istemez, sürekli yüz asan kadın istemez, iyi anne olabilecek kadar olgunlaşmış bir kadın ister, sadık ve ilgili bir kadın ister.

Bunun dışındakilerin pek fazla önemi yoktur.

sürekli para savuran kadın istemez; maalesef kuaförler baya bir pahalı, eee kıyafet desen çok pahalı ve biz tek bir renkle idare edemeyiz illa renk kartelası olacak dolabımızda,

yüzü asık olmasın demişsin ama ev, çocuk, iş, eş nasıl gülecek? eğer el verip yardım ederseniz sırıtırlar bile. evdeki işler bile b,r kadının hayatını karartır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absyrtos

Temelde sex yatar.

Evlilik=bedava sex
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.