Şimdi Ara

Erkekler ağlar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erkekler /Erkek adam ağlar mı türevlerinde sorular sorudur.Bence erkek nefes alır mı? sorusu ile aynı anlamsızlığı taşır.
    Nedir düşünceleriniz.

• Bir erkeğin ağlaması ağırdır. Erkeğin ağlaması deprem gibidir. Kimisi içten ağlar, kimisi sessiz sessiz gözyaşlarını dışarı dökerek ağlar. Ben bir kadının ağlamasından çok erkeğin ağlamasından etkilenirim.

Babamı ben pek ağlarken görmemiştim. Ben askere giderken gözlerinin dolduğunu gördüm ama ağladığını görmemiştim. Bir gün dedemin vefat haberi gelince ağladığını gördüm. İnsan o an çok kötü oluyor. Bir baba boynunu bükmüş ve ağlıyordu.
  • Ağlar. Ağlamayan adam değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psikolojik bir kriz yaşamıştım yaklasik 1 hafta önce. Cok uzun süre ağladım. Rahatlatıyor

• Ağlar tabi ama kolay kolay değil.Bir erkek ağlıyorsa zihni,vücudu parçalanmış demektir.Herkesede göstermez ağladığını gider kuytuda köşede sessizce ağlar...

• Erkeklerin kadınlardan farkı herkesin içinde ağlamaması.Bu yüzden ağlayan bir erkeğe nadiren rastlarsınız.Ya duşta ya da yatakta ağlarlar.
  • Ağlar ama zayıf anını kimseye göstermez. Sadece kendisi bilir bunu.
  • Ağlar ama ağlamışsa gerçekten çok kötü bir şey olmuştur
  • Bunu böyle lanse ettikleri icin (erkekler aglamaz vara vara vara) erkekler her pohu icine atıyor her insan aglar cinsiyeti fark etmez gülmen gerektigi zaman gülüp aglaman gerektigi zaman aglayamiyorsan özgür değilsindir cevrende bu sekilde seni baskılıyorsa net sekilde hepsi yol verilmesi gereken anlayissiz insanlardır

Duyguların saf enerji olduğu görüşüne katılıyorum bir sekilde disari atamazsan icerde kaldikca iceriyi bozuyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu soruyu zifiri karanlık gecelerde yatağıma sormalısın.

• Bir erkeğin ağlaması ağırdır. Erkeğin ağlaması deprem gibidir. Kimisi içten ağlar, kimisi sessiz sessiz gözyaşlarını dışarı dökerek ağlar. Ben bir kadının ağlamasından çok erkeğin ağlamasından etkilenirim.

Babamı ben pek ağlarken görmemiştim. Ben askere giderken gözlerinin dolduğunu gördüm ama ağladığını görmemiştim. Bir gün dedemin vefat haberi gelince ağladığını gördüm. İnsan o an çok kötü oluyor. Bir baba boynunu bükmüş ve ağlıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 18 Şubat 2018; 23:57:29 >
  • ağlar dizi film de üzücü bişey olunca bile gözlerim doluyo benim .s çok duygusalım çok hiç sevmiyorum bunu
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu bende yaşadım hocam.Babamın ağladığını hiç görmemiştim. Dedem vefat ettiğinde görevden gelişi gözümün önünde. Camdan bakıyordum. Geliyordu eve doğru kendini tuta tuta. Eve girdi odaya doğru yürüdü, kapıyı kapattı, ağlamaya başladı. Hayatımda ilk defa anlatamadığım bir duygu yaşamıştım.
  • 2 defa agladim.

Biri annem içindi , degdi.

Diğeri sevdigim kız içindi ,değmedi.

Yani anlayacaginiz degecek insanlar içinse aglayin ayıp degil. Ama degmiyorsa,size saygi duymuyorsa aglamayin.mal gibi oluyorsunuz

• Şehit haberlerinde gözlerim doluyor ama son 4-5 senedir ağladığımı hatırlamıyorum.

• Hem de nasıl ağlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: comm

Erkeklerin kadınlardan farkı herkesin içinde ağlamaması.Bu yüzden ağlayan bir erkeğe nadiren rastlarsınız.Ya duşta ya da yatakta ağlarlar.

aklima forumdaki aglaya aglaya ceken eleman geldi
  • Erkeğin ağlaması çok zordur. O yaş gelmez yani. Ağlaması için üstüne çok gelinmiş çaresiz kalmış olması lazım. Erkek çare bulmak için ağlamaz yolun sonuna geldiğine inandığı için ağlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 yaşındayım kendimi bildim bileli ağladığımı hatırlamam 2 hafta önce babamı kaybettik sanki 28 yılın acısını çıkartmışım gibi ağladım. Hala gözlerim doluyor zor tutuyorum kendimi.

• Tabii ki ağlar fakat ulu orta değil kendi içinde ağlar. Yalnızken ağlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calal Arabi Bin Abdullah

quote:

Orijinalden alıntı: comm

Erkeklerin kadınlardan farkı herkesin içinde ağlamaması.Bu yüzden ağlayan bir erkeğe nadiren rastlarsınız.Ya duşta ya da yatakta ağlarlar.

aklima forumdaki aglaya aglaya ceken eleman geldi

aklıma geldi benim de

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.