Şimdi Ara

Bandrollü tütün ve Makaron önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
64
Cevap
2
Favori
112.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Daha önce sarma içtim ama bildiğim bir yerden hazır sarılmış alıyordum. Şimdi maliyeti daha da düşürmek için kendim saracağım.

Açık tutun almayacağım, o adiyamanlar nasıl içiliyor anlamıyorum, köpek öldüren gibi (belki de bana hiç gerçeği gelmemiştir bilemiyorum.) O yüzden su paketli satılan president, instark, 2005, calbor vs. Onlardan hangisini tavsiye edersiniz?

Bir de Makaron lazım. Makaron sigarayı acayip etkiliyor. Sigaranın tadını bozmayan ve diğerlerine nazaran nispeten daha iyi filtreleyen bir Makaron tavsiyeniz varsa alırım

Tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• enginbalkan kullanıcısına yanıt
    İnstark daha önce içtim. Fena bir tütün değil ama diğerlerini denemediğim belki daha iyi olduğunu söyleyenler vardır diye foruma sorayım dedim.

Adıyaman gibi boğaz yakan, kurumus ot iciyormus hissi uyandıran bir tütün değil de daha yumuşak icimli (hafif demiyorum, ikisi farklı şeyler) bir tütün arıyorum.

Kırmızı 2005 nasıl hocam denediniz mi? Tavsiye ediyorlar.

• markalı paket tütünler kalerıas,golden virginia vs genelde elde ince sarmaya uygun üretiliyor

makaron'da biraz içimi ağır veya kötü olabilir

Düzgün içim istiyorsan elde kaliteli bir kağıt ve filitre ile sarmanı öneririm
    makaronların kağıtlarıda filitreleride çöp

elde sararsan hemde daha az içersin
  • jxb bi dene istersen
    edit: ben hepsini denedim sigara gibi zevkli değil içimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melancholy861 -- 16 Mayıs 2020; 3:25:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bistüri_ucu

markalı paket tütünler kalerıas,golden virginia vs genelde elde ince sarmaya uygun üretiliyor

makaron'da biraz içimi ağır veya kötü olabilir

Düzgün içim istiyorsan elde kaliteli bir kağıt ve filitre ile sarmanı öneririm
    makaronların kağıtlarıda filitreleride çöp

elde sararsan hemde daha az içersin
    Hocam karelias da içtim birkaç kere ama yaş tütün olduğundan mıdır bilmem, tekel sigaralardaki o tokluk hissini pek yaratmadı.

Dumanı bile daha az açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: melancholy861

jxb bi dene istersen
    edit: ben hepsini denedim sigara gibi zevkli değil içimleri
    Onu da düşündüm hocam. Kiloluk paketten bahsediyorsun değil mi? Çarşaf için üretilen değil yani

• mr. solucan kullanıcısına yanıt
    kiloluktan bahsediyorum hocam ben denemelik aldım ama pek zevkli değil içimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr. solucan

Hocam karelias da içtim birkaç kere ama yaş tütün olduğundan mıdır bilmem, tekel sigaralardaki o tokluk hissini pek yaratmadı.

Dumanı bile daha az açıkçası

Alıntıları Göster
    sahte olabilir piyasadakilerin %70 sahte

normalde çok daha doyurucudur bu tütünler
  • Bandrollü tütün ve Makaron önerisi

Bunları ye onun yerine.
  • quote:

kiloluktan bahsediyorum hocam ben denemelik aldım ama pek zevkli değil içimi
    JB kaliteli markadır aslında ama bilemiyorum.

Muhtemelen hepsinden 50 şer gram, küçük paketinden falan alıp deneyeceğim. Birinde karar kılarım.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Ehi ehi ehi

• mr. solucan kullanıcısına yanıt
    5'er tl lik al dene belki beğenirsin
  • Tekel 2005 ve Prestige tütün iyi. İçimi hafif değil. Makaron kesinlikle Marla en iyisi. Sarmayla ugraşılmıyor ama elektrikli makine lazım hem makine gibi kaliteli sarılmıyor hem de maliyet açısından çok bir avantajı olmuyor. Hazır sarılmış Prestige alıyorum artık en son 6.5 TL'ydi. Makaronu da tütünü de Prestigedi. Makaron parliament filtre olmazsa 6 TL'ydi. Tütün illa ki kuruyor ama 1 kg alırsan buzdolabında muhafaza etmek veya içine maydanoz atmak lazımdı. Kapalı paketi açıp gram ile almak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 16 Mayıs 2020; 3:56:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DukeMew

Tekel 2005 ve Prestige tütün iyi. İçimi hafif değil. Makaron kesinlikle Marla en iyisi. Sarmayla ugraşılmıyor ama elektrikli makine lazım hem makine gibi kaliteli sarılmıyor hem de maliyet açısından çok bir avantajı olmuyor. Hazır sarılmış Prestige alıyorum artık en son 6.5 TL'ydi. Makaronu da tütünü de Prestigedi. Makaron parliament filtre olmazsa 6 TL'ydi. Tütün illa ki kuruyor ama 1 kg alırsan buzdolabında muhafaza etmek veya içine maydanoz atmak lazımdı. Kapalı paketi açıp gram ile almak daha mantıklı.
    Elektrikli çok pahalı. Evde makine var zaten. Meşhur sürgülü olanlardan ve iş görüyor.

2005'in hangisi kırmızı olan mi? İçimi nasıl boğaz yakıyor mu?

• Nts 2 tütün çok iyidir. Calbor beyaz makaron kullanıyorduk biz güzel oluyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

5'er tl lik al dene belki beğenirsin
    Öyle yapacağım muhtemelen.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.