Şimdi Ara

Erkek Giyim Sorularınız, Merak Ettikleriniz , Firmaların Bilinmeyenleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
17
Favori
12.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden hosgeldiniz yardimci olabilir miyim diyosunuz. Ürünler ortada görünüyo zaten bişe olursa biz sizi çağırmaz mıyız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaturco

Galiba mavi dediğiniz gibi kendi kendini şişiren öyle bir politika uyguluyor. Bir de hocam ben giyinmeyi bilmiyorum. Gerçekten çok kötü giyiyorum bi tarzım yok. Şimdiye kadar tek beğendiğim bak bu sefer iyi aldım dediğim ürünü geçen ay indirmde lufiandan aldım. Ama indirim olmazsa pahalı orası da. Erkek iyi ve şık giyimde Önerilerin nedir. İsteğim spor ve casual olaun pahalı ve lüks olmasın yakışsın yeter. İş hayatına başlıyorum artık bi ağırlık da şart

İnternet ten biraz kombinleri incele hangi renkler hangileriyle uyumlu gözüne hoş geliyorsa birkaç kombin yapabilirsin kendi kafanda.

Örnek olarak pantolon Lacivert, Bej, Gri tonlar kombini kolaydır
    Üst olarak yine Lacivert, A.Gri, Bordo triko tarzı ürünler kolay kombinlenir
    Gömlek olarak ekose gömlekleri tercih edebilirsin yerine göre düz gömlek triko ikilisini kombinlersin.

Çok zor şeyler değil giydiğin zaman zaten aynada oldum ben diyor.

• Luxury brandys giyimler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Olduğum yerden işlerden dolayı genelde yüksek fiyatlı ürünler alıyorum. Sizce sadece insanların sınıf belirtmenin bir yolu mu ? Yoksa bu ürünlerin fiyatlarını hakettiğini düşünüyor musunuz ?

• Ltb den alırım genelde kot pantolonlarımı, eski sezon serisinden. 2 adet kot 140 tl

Bu fiyatlarda alternatif için öneriniz var mı?

• Hocam Türkiye’de Zara ya üretim yapan yer var mı . Üstünde Zara yazması önemli değil aynı ürünü bulsam bana yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: OCA

Neden hosgeldiniz yardimci olabilir miyim diyosunuz. Ürünler ortada görünüyo zaten bişe olursa biz sizi çağırmaz mıyız ?

Firmalar tarafından isteniyor malesef. Emin olun satıştaki kişiler sizden daha fazla rahatsız bu konudan.
  • Hocam merhaba. Ben giyimime çok özen gösteren biriyim. Pahalı giyinmem ama aldığım parçalar çok kaliteli gözükür. Herkes giyim tarzımı beğenir. Bir kaç sorum olacak.

Bir yerde okudum. Kot fabrikasından çıkan kotların yarısına kaliteli markaların etiketini vurup diğerlerine vurmayıp daha ucuza satıyorlarmış doğrumu?

Geçen gün kadıköyden arkadaşla alışveriş yapmaya gittim, 170 lira bir monta dedi, 150 olur dedi 140a arkadaşım aldı. Ne kadar pazarlık hakkımız var? Mesela Jack Wolfskin montu aldık 130a. Bir satıcı ile nasıl pazarlık yapılır?

En önemli nokta ise ben öğrenciyim hocam. En uygun ve en güzel nereden giyinebilirim?
  • Yerli Zara denilen Avva nasıl bir firma sizce eskiden daha kaliteli olurdu şuan bozuldu gibi benim gözümde

• quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

Luxury brandys giyimler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Olduğum yerden işlerden dolayı genelde yüksek fiyatlı ürünler alıyorum. Sizce sadece insanların sınıf belirtmenin bir yolu mu ? Yoksa bu ürünlerin fiyatlarını hakettiğini düşünüyor musunuz ?

Her yerde olmayan farklı ürünler bu da fiyata etki ediyor malum yapacak birşey yok :) Tekstil de hiçbir ürünün barkod fiyatını hakettiğini düşünmüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Ley del Diamante

Ltb den alırım genelde kot pantolonlarımı, eski sezon serisinden. 2 adet kot 140 tl

Bu fiyatlarda alternatif için öneriniz var mı?

Loft var hemen hemen aynı fiyatlara geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt-cento

Hocam Türkiye’de Zara ya üretim yapan yer var mı . Üstünde Zara yazması önemli değil aynı ürünü bulsam bana yeter

Zara için üretim yapan yerler var bildiğim kadarıyla haberini görmüştüm en son maaş alamama gibi birşeyler vardı fabrikanın birinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Hocam merhaba. Ben giyimime çok özen gösteren biriyim. Pahalı giyinmem ama aldığım parçalar çok kaliteli gözükür. Herkes giyim tarzımı beğenir. Bir kaç sorum olacak.

Bir yerde okudum. Kot fabrikasından çıkan kotların yarısına kaliteli markaların etiketini vurup diğerlerine vurmayıp daha ucuza satıyorlarmış doğrumu?

Geçen gün kadıköyden arkadaşla alışveriş yapmaya gittim, 170 lira bir monta dedi, 150 olur dedi 140a arkadaşım aldı. Ne kadar pazarlık hakkımız var? Mesela Jack Wolfskin montu aldık 130a. Bir satıcı ile nasıl pazarlık yapılır?

En önemli nokta ise ben öğrenciyim hocam. En uygun ve en güzel nereden giyinebilirim?

Kot fabrikasından çıkan kotların yarısına kaliteli markaların etiketini vurup diğerlerine vurmayıp daha ucuza satıyorlarmış doğrumu?

Aynı kalite üretimleri değil arada hatalı olan ürünler.

Montu nereden aldınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: LE10

Yerli Zara denilen Avva nasıl bir firma sizce eskiden daha kaliteli olurdu şuan bozuldu gibi benim gözümde

Fiyatları komedi olan bir firma gözümde.
  • quote:

Yerli Zara denilen Avva nasıl bir firma sizce eskiden daha kaliteli olurdu şuan bozuldu gibi benim gözümde

AVVA nın ürünleri Zara nın ürünlerinden daha kaliteli hocam.
  • Hocam lcw nasıl bir markadır

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

quote:

AVVA nın ürünleri Zara nın ürünlerinden daha kaliteli hocam.

Kalite olarak belki ama fiyat olarak abartı bir firma araştırırsanız hak verirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Hocam lcw nasıl bir markadır

F/P ve Personel memnuniyeti olarak bakarsak bence başarılı bir marka.

• impact_24 kullanıcısına yanıt
    İtalyan kesim yada italyan giyim tarzı deniliyor...Bu konu hakkında bilginiz varmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giysilerde 3.kalite pamuk kullanıldığını düşünüyorum. El Salvador ve Guatemala yapımı hediye tisortler geldi. Pamuk kalitesi oldukca farklı; yumusak iscilik basarili. Bizde cok oyun donuyor. Naylon bile eklediklerine eminim

Bu arada kadın yazlık giysiler toptan satıs hangi fabrikalarda ucuzdur. Fason olabilir. Merter deme orası cakal yerine donmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 27 Kasım 2017; 23:5:4 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.