Şimdi Ara

Erkek Giyim Sorularınız, Merak Ettikleriniz , Firmaların Bilinmeyenleri (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
17
Favori
12.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lene

İtalyan kesim yada italyan giyim tarzı deniliyor...Bu konu hakkında bilginiz varmı ?

Herşeye italyan demeye başladılar zaten her vücuda uymuyor. Geniş omuz zayıfa yakın vücudta güzel duruyor. Sadece zayıf olmak yetmiyor. O zaman kız gibi görünüyor. Kombin bilgisi var ise başarılı bence. Aksesuar olmazsa olmazı. Nette çok fazla örnek var.
  • Hocam merhaba, harley botlar indirimde 200 e düşmüş ne diyosununuz hakediyo mu parasını alınır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Sorularım şunlar;

Ürün etiketinde yazan şu akadar pamuk şu kadar polyester yazıları ne kadar doğru, deilse hangi markalar dürüst.

Ürünü alırken ne zaman alalım yani ne zman indirim olur. Sormamın sebebi bu memlekette adam 365 gün yuzde 99 indirim yapıo. Kepazelik. Alıcısı var o başka. Birde hem gömlek için hemde pantolon için kumaş yada keten marka verirmisin.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Giysilerde 3.kalite pamuk kullanıldığını düşünüyorum. El Salvador ve Guatemala yapımı hediye tisortler geldi. Pamuk kalitesi oldukca farklı; yumusak iscilik basarili. Bizde cok oyun donuyor. Naylon bile eklediklerine eminim

Bu arada kadın yazlık giysiler toptan satıs hangi fabrikalarda ucuzdur. Fason olabilir. Merter deme orası cakal yerine donmus.

Kalite olarak her yıl biraz daha düştüğüne eminim ürün kalitesinin. Etiket aldatmacası bence de var.

Kadın giyimden hiç anlamam
  • Pantlonda uygun fiyat ucin hangi marka

• quote:

Orijinalden alıntı: mophiss

Hocam merhaba, harley botlar indirimde 200 e düşmüş ne diyosununuz hakediyo mu parasını alınır mı ?

Telefonda iphone neyse bot da Harley o benim için

Şahsen ben 50 de olsa almam.
  • impact_24 kullanıcısına yanıt
    Peki ;Birde benim sıkıntım Kazaklarda tüylenme..!! Nefret ediyorum...çünkü giyilmiyor nedense...Bu konu hakkında nedersiniz ?
    Yada bir marka öneriniz varmı ? Yoksa genelinde bu sıkıntı varmı ..,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

quote:

Orijinalden alıntı: LE10

Yerli Zara denilen Avva nasıl bir firma sizce eskiden daha kaliteli olurdu şuan bozuldu gibi benim gözümde

AVVA nın ürünleri Zara nın ürünlerinden daha kaliteli hocam.

Kalite olarak belki ama fiyat olarak abartı bir firma araştırırsanız hak verirsiniz.

Fiyat konusunda haklısın zamanla uçtuklarını anlayacaklar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Merhaba

Sorularım şunlar;

Ürün etiketinde yazan şu akadar pamuk şu kadar polyester yazıları ne kadar doğru, deilse hangi markalar dürüst.

Ürünü alırken ne zaman alalım yani ne zman indirim olur. Sormamın sebebi bu memlekette adam 365 gün yuzde 99 indirim yapıo. Kepazelik. Alıcısı var o başka. Birde hem gömlek için hemde pantolon için kumaş yada keten marka verirmisin.

Teşekkürler.

Etiket aldatmacası olduğunu düşünüyorum çoğu firmada ama net isim söyleyemem çoğu markada ürüne dokununca anlaşılıyor az çok.

Haftasonları, Aysonu ve özellikle sezon geçişi en iyi fırsatların olduğu zamanlar.

Kanvas için Dockers, A.Kiğılı, Altınyıldız

Gömlek çoğu markada güzel gömlekler var

Kumaş pantolon model için Ds, çeşit için Sarar A.Kiğılı

Aklıma ilk gelenler atladıklarım olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojotr

Pantlonda uygun fiyat ucin hangi marka

Kanvas Dockers Altınyıldız
    Kumaş çoğu pahalı
    Kot Loft,Lee Cooper
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Peki ;Birde benim sıkıntım Kazaklarda tüylenme..!! Nefret ediyorum...çünkü giyilmiyor nedense...Bu konu hakkında nedersiniz ?
    Yada bir marka öneriniz varmı ? Yoksa genelinde bu sıkıntı varmı ..,

Karışımı önemli biraz %100 Pamuk Yün vb ürünler genel itibariyle sık kullanımda tüylenir.

Karışıma biraz polyester akrilik eklenirse daha dayanıklı oluyor genelde.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yerli Zara denilen Avva nasıl bir firma sizce eskiden daha kaliteli olurdu şuan bozuldu gibi benim gözümde

Kalite olarak belki ama fiyat olarak abartı bir firma araştırırsanız hak verirsiniz.

Biliyorlar zaten de pazarlama stratejileri kampanya ile ucuzlatma genelde.
  • Replika üretimler hakkında ne düşünüyorsunuz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Biliyorlar zaten de pazarlama stratejileri kampanya ile ucuzlatma genelde.

300 liraya kot satıyorlar o paraya Diesel veya Scotch & Soda dan kot alırım.
  • impact_24 kullanıcısına yanıt
    Kadıköy de bir yer var hocam. Sebzecilerden yukarı çıkarken sol tarafta. Oradan.

Pazarlık nasıl yapılır onun hakkında bilgi verebilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hugh Jackman

Replika üretimler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Orjinalinde güven sorunu yaşıyorum çoğu zaman replikaya hiç güvenmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Kadıköy de bir yer var hocam. Sebzecilerden yukarı çıkarken sol tarafta. Oradan.

Pazarlık nasıl yapılır onun hakkında bilgi verebilir misiniz

Pazarlık tutara miktara göre değişir. İşin içinde para fazlaysa alıcı azsa satıcının borusu öter.

• Bende bu konuda biraz katkı yapmak isterim.

Ben genelde kıyafetlerimi kadikoy salı pazarı ve Beşiktaş cumartesi pazarından alıyorum nedeni bu pazarlarda ihracat fazlasi mallar oluyor.Bu mallarin kalitesi muhteşem

Avrupada bir çok marka ürünlerinin bir kısmıni ülkemize yaptiriyor.londra almanya'da ve Amsterdamda girdiğim birçok mağazanın etiketlerinde made in Turkey yazıyordu. Pazarlarda rastlayacaginiz bazı markalar İngiliz lerden next , river island, topman, New look,jackjones.alman lar dan ilk aklıma gelenler newyorker, poolman c&a Hollanda dan strings,chasin ispanyadan lefties zara bershka hatta Norveçte aldığım black horse marka pijama bile made in Turkey ve ben pazarda iç çamaşırlarına rastladım. Kısacası mağazalardan Çok daha uyguna ve modern stilde kıyafetler bulabilirsiniz.mavi jeans in bayrampasa fabrikasinda çok uyguna pantolon alıyorum mavinin pantolonları muhteşem bence özellikle elastan seviyesi harika ve kesimleri tam oturuyor.ltb defacto ve kotondan alıserisi yapmıyorum oyuzden bilgi veremem ancak kotona vereceğiniz parayla h&m de ki Henüz ülkemizden gitmeden daha tarz ve orjinal parçalar bulabilirsiniz.

• Her şeyiyle en kaliteli olan bir Polo yaka t-shirt, üretim maliyeti yönünden maksimum ne kadara gelir?

Markalardan bahsetmişsiniz lacoste, Tommy hilfiger ve fred perry ile ilgili diyebilecekleriniz nelerdir? Ekseriyetle lacoste kullanıyorum bunun yanında gant, nautica, hilfiger ve fred perry mutlu eder mi? Alayım diyorum elim gitmiyor bildiğimden şaşamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adieu -- 28 Kasım 2017; 0:04:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekodemo

Bende bu konuda biraz katkı yapmak isterim.

Ben genelde kıyafetlerimi kadikoy salı pazarı ve Beşiktaş cumartesi pazarından alıyorum nedeni bu pazarlarda ihracat fazlasi mallar oluyor.Bu mallarin kalitesi muhteşem

Avrupada bir çok marka ürünlerinin bir kısmıni ülkemize yaptiriyor.londra almanya'da ve Amsterdamda girdiğim birçok mağazanın etiketlerinde made in Turkey yazıyordu. Pazarlarda rastlayacaginiz bazı markalar İngiliz lerden next , river island, topman, New look,jackjones.alman lar dan ilk aklıma gelenler newyorker, poolman c&a Hollanda dan strings,chasin ispanyadan lefties zara bershka hatta Norveçte aldığım black horse marka pijama bile made in Turkey ve ben pazarda iç çamaşırlarına rastladım. Kısacası mağazalardan Çok daha uyguna ve modern stilde kıyafetler bulabilirsiniz.mavi jeans in bayrampasa fabrikasinda çok uyguna pantolon alıyorum mavinin pantolonları muhteşem bence özellikle elastan seviyesi harika ve kesimleri tam oturuyor.ltb defacto ve kotondan alıserisi yapmıyorum oyuzden bilgi veremem ancak kotona vereceğiniz parayla h&m de ki Henüz ülkemizden gitmeden daha tarz ve orjinal parçalar bulabilirsiniz.

Teşekkürler faydalanan olur mutlaka
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.