Şimdi Ara

Erkek Giyim Sorularınız, Merak Ettikleriniz , Firmaların Bilinmeyenleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
17
Favori
12.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zayıf ve uzun boylular için hangi markaları önerirsin malum bedenler (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

Her şeyiyle en kaliteli olan bir Polo yaka t-shirt, üretim maliyeti yönünden maksimum ne kadara gelir?

Markalardan bahsetmişsiniz lacoste, Tommy hilfiger ve fred perry ile ilgili diyebilecekleriniz nelerdir? Ekseriyetle lacoste kullanıyorum bunun yanında gant, nautica, hilfiger ve fred perry mutlu eder mi? Alayım diyorum elim gitmiyor bildiğimden şaşamıyorum.

Maliyeti tam olarak bilemem içinde o kadar çok faktör varki karışım model adet vs vs uzayıp gidiyor. Zor tahmin etmesi.

Yazdığın markalarda tasarım ve müşteri memnuniyeti üst düzey olan markalar ama yine de pahalı bulduğum için sıcak değilim. Ha çok param olsa özellikle Lacoste kullanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

Zayıf ve uzun boylular için hangi markaları önerirsin malum bedenler (:

İnterview kalıpları uyuyordu genelde bir dene derim.
  • Cüzdan tavsiye edebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Cüzdan tavsiye edebilirmisin

1 ay önce Boyner de çok güzel cüzdanlar vardı. Bakmanı tavsiye ederim.

Hilfiger,George Hogg modellerini beğendim ama biraz tuzlu gibi
  • Hocam takım elbise alacağım. Haftada 1 gün giyiyorum sadece. 200-300 ₺ civarı bir takım iş görür mü? Altınyıldız'dan almayı düşünüyorum. Bir tane de kaşe kaban alacağım ama uygun fiyatlı bir marka göremedim senin önerin nedir? İyi geceler.

• Hm nasıl marka sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Decathlon hakkında ne düşünüyorsun?

Bence uygun fiyatlı kaliteli ürünleri var.

Fiyat olarak uygun evet ama kalite olarak çok iyi görmüyorum.

Under armour nasıldır giyim olarak? Sweatleri bayağı hoşuma gidiyorda

• Hocam gence gidecek, ama spor tarzda da değil, spor ve ciddi arası, şık diyebileceğimiz mont veya kaşe kaban için hangi markaya bakalım? Altınyıldız kaliteli midir ? Ve aynı şekilde gömlek için hangi markayı öneriyorsunuz pierre cardin nasıldır mesela ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3B913FB4A -- 28 Kasım 2017; 1:15:58 >
  • s.hız kullanıcısına yanıt
    Altınyıldız çok kalitesiz en ucuz takım 400 pamuk bile değil morhipo da 200 tl ye pier cardin vardı bu hafta. Takım elbise alırken yüzde yüz pamuk olmasına dikkat et hocam ve bence en kötü damat a bak bir kere ver uzun süre giyersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20-25 yaşlarda erkek nasıl giyinmelidir?mont önerin var mı ayrıca .

• impact_24 kullanıcısına yanıt
    1 ay evvel trendyolda derilerde indirim vardı. Tamda lazımdı. 1 tane kaptım. Bide bu deri cüzdanları neyle silip bakımını yapıcam bilemedim.

• Norveckırfaresi kullanıcısına yanıt
    Ben yün takım makbuldür diye biliyorum hocam
  • Hocam uzun kollu t-shirt arıyorum ama boyları çok küçük geliyor.

M beden aldım ama biraz daha uzun olsa fena olmaz. Var mı bir tavsiyeniz? L alsam kurtarır mı ki?

• serseri006 kullanıcısına yanıt
    1.Soruyu bende merak ediyorum.

Gömlek sevmeyen biriyim, ama tavsiyeye hayır demem.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Yün kalite zaten hocam ben fiyat ve az giyeceğim dediği için pamuk dedim polyesterden iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

quote:

Orijinalden alıntı: Problem33

F/p orani yüksek hangi erkek hazır giyim markasını ve ayakkabı markasını onerirsiniz.

Altınyıldız

Greyder

Altınyıldızda 3 polo yaka 100 TL kampanyaları olurdu, oradan çok almışlığım var.
    Gerçekten güzel F/P alışverişi olurdu.
    Greyder çok sevdiğim v e sık alışveriş yaptığım yerdir ama eski F/P hali yok artık, pahalı bile sayılır.
    Dönem dönem güzel indrimleri oluyor,en son sene başında web sitesinin outlet kısmında güzel indirimli ürünler vardı,
    anneme ayakkabı almıştım 50-60 TLye. Brkaç sene önce de kendime 60 TLye baharlık ve kışlık olarak 60ar TLye 2 ayakkabı almıştım.
    Bunlar en baba F/P alışverişleri olmuştu Greyder'de.Özel indirim yakalanmadıkça Greyder artık F/P değil diyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: s.hız

Hocam takım elbise alacağım. Haftada 1 gün giyiyorum sadece. 200-300 ₺ civarı bir takım iş görür mü? Altınyıldız'dan almayı düşünüyorum. Bir tane de kaşe kaban alacağım ama uygun fiyatlı bir marka göremedim senin önerin nedir? İyi geceler.

Altınyıldız da yakın fiyata güzel takımlar oluyor kampanya dönemine girdiyse en iyi seçimlerden birisi, kumaş karışımına bak yalnız alırken.

Kaşe mont internet sitelerinde güzel modeller oluyor, mağazalarda şu an biraz pahalı.

• merhaba,

iş yerinde takım elbise giyiyorum. 65kg 178boy. yelekli takımlar hoşuma gidiyor fakat biraz zayıf olduğumdan yelek hoş durmuyor. önereceğin bir tarz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bağımlılık Yapan Adam

Hm nasıl marka sizce

1 kez triko almıştım sadece çok fazla da inceleme yapamadım ürünlerine ortasinif diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.