Şimdi Ara

erkek genital bölge lazer epilasyon varmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
3
Favori
113.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle bişey varmı beyler ankarada? yoksa bile bu kıllardan nasıl kurtulabilirim hem penis hem popo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi primogen -- 17 Mayıs 2012; 20:24:31 >
  • Olayı "kız gibi" mantığıyla ele almak yanlış. Çünkü jilet, tüy dökücü, ağda, epilasyon, lazer epilasyon vs. bunların hepsi ne için? Uzayan kılları temizlemek için... Yani hepsinin asıl amacı temizlik ve hijyen... Eğer temizlik ve hijyen için düzenli olarak bu istenmeyen kılları temizleyeceksek o halde kökünden kurtulup sürekli olarak uğraşmaktan kurtulabiliriz (kız gibi değil, insan gibi...).

Kızlar yapıyor diye yapmayacaksak, o halde yapmamamız gereken daha çok şeyleri burada sıralayabiliriz...
    Herkesin kendi tercihi tabi ki. İsteyen yaptırır, istemeyen 200.000 yıl önceki özüne uygun şekilde yaşar...
  • Lazer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Lazer.

oralar pek önemli değilde kaş bölgesine uygulanırmı einstein :D?

tabiiki
  • Herkeze selam direk konuya girmek ve edindiğim tecrübeleri paylaşmak istedim. 31 yaşındayım adım tolga. arkadaşlar 18 yaşında sırt bölgemde cıkan tüğleri tüğ dökücü vb. yollarla temizlemeye başladım 29 yaşıma kadar bu böyle devam etti fakat nasıl mı .o sırtımdaki tüyler 25 ve üzeri yaşlara geldiğimde at kılından hiç bir farkı kalmamıştı. batık oluşumu şiddetli kaşıntı derken son 2 yıldır lazer epilasyona gidiyorum. senaslar 2 ayda bir yapılıyor . sırt omuz göğüs bölgesi için ilk senaslarda eger aşırı kıllıysanız lazer epilasyon sırasında o acı karşısında bulunduğunuz lazer epilasyon merkezinden kacabilirsiniz:) bitkise ürünler kremler bunların hepsi fasa fiso lazer epilasyon fiyatları ucuk boyutlarda olabilir ama bircok yere gidip görüşün ve merkez yetkilisine 3 4 senas yaptırıp bırakacakmış gibi değil. olayın sonuna kadar gidiğ komple kıllardan kurtulacakmış gibi konuşun . aslında zaten 3 4 senas yaptırıp bırakacaksanız 3 4 seanslık vermiş olduğunuz parada boşa gidicektir. haa bir tüyo daha gitmiş oldğunuz lazer apl. merkezine birilerini götürün böylece fiyatta oldukca indirim göreceksiniz :) yaklaşık 20 aydır senasa giriyorum düzenli bir şekilde 2 ayda bir buda 10 senas yapar ilk senasmı sırt ve kollar dirseklere kadar ve kuyruk sokumuna olmakla birlikte binbir pazarlık cabalarımla 500 tl ye yaptırmıştım aradan 2 yıl gecmek üzere şu an aynı işlemi 200 tl yaptırıyorum bunun nedenide sürekli müşteri olduğumu epilasyon merkezine göstermiş olmam haaa yanlız bu 200 zün içinde göğüs ve karın bölgeside var:) yani ne kadar süreklilik o kadar iyi fiyat ! arkadaşlar sonuç mu... sonuç , evet lazer istenmeyen tüğlere tek care . ama nasılmı . çok ama çok büyük birsabır gerektiriyor. senas yaptırdıktan 10 gun içinde tüğleriniz dökuluyor herseyden önce rahatlıyorsunuz. kaşıntı yok su toplama yok rahatsınız yani 2 3 ay içinde tekrar cıkıyor ... her sederinde tekrar tekrar tekrar. kıllar daha yumuşak ama bunu tabi 5 6 senaslar arasında görebilirsiniz. ben inatla gidip yaktırıyorum resmen uzerımden dumanlar cıkıyor onlar 2 3 ay içerisinde yeniden cıkıyor çok büyük bir sabır işi ha birde diyorlardı 6 7 senasta biter YALANNNN hayır arkadaşlar 6 7 senas sonra avuc içi gibi olabilmeniz imkansız. eger bu işe giricekseniz kesenizi ona göre ayarlamanız gerekiyor. daha dün yeniden yaptırdım biliyorum ki 3 ay sonra hepsi her kökten yeniden cıkıcak . evet cıkıcak ama kıllar daha güçsüz ve incelmiş bir şekilde. acaba dandik bir yerdemi yaptırıyorsun diye sorabilirsiniz alexan dır lazerle yaptırıyorum şu an piyasadaki en kuvvetli cihaz. tabi vıcut yapısı ten rengi falan gibi şeylerdende sonuç etkilene bilir ama . inanın bana bu kıllardan bırakın kremle bitkisel ilaçla falan kurtulmak lazer ile bile çok zor ( karında yumurtası yağı , bioder falan filan bunların hepsi sacmalık sakın böyle seylere para vermeğin hepsi yalan ) benım yerımde başkası olsa o bile lazerden sıkılıp bırakabilirdi ama ben inatla üzerine gidiyorum :=) insanlar senastan 15 gun sonra tüğlerin döküldüğünü göruyor ve 2 ay sonra tekrar senasa gidiyolarlar . 2 ay sonra lazere gitiklerinde vicutlarındaki tüğlerin hepsi cıkmamış oluyor ve aaa seyreldi bitti gibi kanılara varıyolar hele bir 4 ay sonra gidin hepsinin yerli yerınde olduklarını göreceksiniz... tekrarlıyorum faydasını görüyorum ince ince cıkıyolar. ama cıkıyolar ve pes etmeden devam ediyorum ... lazer epilasyon işi sabır içi avuc içi gibi olabilmem icin belki bir 2 seneye daha ihtiyacım var kim bilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlg_arc

Herkeze selam direk konuya girmek ve edindiğim tecrübeleri paylaşmak istedim. 31 yaşındayım adım tolga. arkadaşlar 18 yaşında sırt bölgemde cıkan tüğleri tüğ dökücü vb. yollarla temizlemeye başladım 29 yaşıma kadar bu böyle devam etti fakat nasıl mı .o sırtımdaki tüyler 25 ve üzeri yaşlara geldiğimde at kılından hiç bir farkı kalmamıştı. batık oluşumu şiddetli kaşıntı derken son 2 yıldır lazer epilasyona gidiyorum. senaslar 2 ayda bir yapılıyor . sırt omuz göğüs bölgesi için ilk senaslarda eger aşırı kıllıysanız lazer epilasyon sırasında o acı karşısında bulunduğunuz lazer epilasyon merkezinden kacabilirsiniz:) bitkise ürünler kremler bunların hepsi fasa fiso lazer epilasyon fiyatları ucuk boyutlarda olabilir ama bircok yere gidip görüşün ve merkez yetkilisine 3 4 senas yaptırıp bırakacakmış gibi değil. olayın sonuna kadar gidiğ komple kıllardan kurtulacakmış gibi konuşun . aslında zaten 3 4 senas yaptırıp bırakacaksanız 3 4 seanslık vermiş olduğunuz parada boşa gidicektir. haa bir tüyo daha gitmiş oldğunuz lazer apl. merkezine birilerini götürün böylece fiyatta oldukca indirim göreceksiniz :) yaklaşık 20 aydır senasa giriyorum düzenli bir şekilde 2 ayda bir buda 10 senas yapar ilk senasmı sırt ve kollar dirseklere kadar ve kuyruk sokumuna olmakla birlikte binbir pazarlık cabalarımla 500 tl ye yaptırmıştım aradan 2 yıl gecmek üzere şu an aynı işlemi 200 tl yaptırıyorum bunun nedenide sürekli müşteri olduğumu epilasyon merkezine göstermiş olmam haaa yanlız bu 200 zün içinde göğüs ve karın bölgeside var:) yani ne kadar süreklilik o kadar iyi fiyat ! arkadaşlar sonuç mu... sonuç , evet lazer istenmeyen tüğlere tek care . ama nasılmı . çok ama çok büyük birsabır gerektiriyor. senas yaptırdıktan 10 gun içinde tüğleriniz dökuluyor herseyden önce rahatlıyorsunuz. kaşıntı yok su toplama yok rahatsınız yani 2 3 ay içinde tekrar cıkıyor ... her sederinde tekrar tekrar tekrar. kıllar daha yumuşak ama bunu tabi 5 6 senaslar arasında görebilirsiniz. ben inatla gidip yaktırıyorum resmen uzerımden dumanlar cıkıyor onlar 2 3 ay içerisinde yeniden cıkıyor çok büyük bir sabır işi ha birde diyorlardı 6 7 senasta biter YALANNNN hayır arkadaşlar 6 7 senas sonra avuc içi gibi olabilmeniz imkansız. eger bu işe giricekseniz kesenizi ona göre ayarlamanız gerekiyor. daha dün yeniden yaptırdım biliyorum ki 3 ay sonra hepsi her kökten yeniden cıkıcak . evet cıkıcak ama kıllar daha güçsüz ve incelmiş bir şekilde. acaba dandik bir yerdemi yaptırıyorsun diye sorabilirsiniz alexan dır lazerle yaptırıyorum şu an piyasadaki en kuvvetli cihaz. tabi vıcut yapısı ten rengi falan gibi şeylerdende sonuç etkilene bilir ama . inanın bana bu kıllardan bırakın kremle bitkisel ilaçla falan kurtulmak lazer ile bile çok zor ( karında yumurtası yağı , bioder falan filan bunların hepsi sacmalık sakın böyle seylere para vermeğin hepsi yalan ) benım yerımde başkası olsa o bile lazerden sıkılıp bırakabilirdi ama ben inatla üzerine gidiyorum :=) insanlar senastan 15 gun sonra tüğlerin döküldüğünü göruyor ve 2 ay sonra tekrar senasa gidiyolarlar . 2 ay sonra lazere gitiklerinde vicutlarındaki tüğlerin hepsi cıkmamış oluyor ve aaa seyreldi bitti gibi kanılara varıyolar hele bir 4 ay sonra gidin hepsinin yerli yerınde olduklarını göreceksiniz... tekrarlıyorum faydasını görüyorum ince ince cıkıyolar. ama cıkıyolar ve pes etmeden devam ediyorum ... lazer epilasyon işi sabır içi avuc içi gibi olabilmem icin belki bir 2 seneye daha ihtiyacım var kim bilir :)

oha be yıllar sürüyomuş demek soğudum lazer epilasyondan
  • bizim gibi ülkelerde bu işler karışık. çok iyi araştırmak gerekiyor doğru cihaz doğru kişiyi bulmak şart. ama öyle yerlerde çok tuzlu. bizim gibilerin işi de zor. mesela bu alexandrite lazerler v.s gibi cihazlar amerikadan bizim gibi 3.dünya ülkelerine peynir ekmek gibi satılıyor. eski teknoloji olması itibariyle. ama burdaki merkezler son teknoloji ayaklarında. google lazer epilasyon diye yazdığınızda çıkan bilindik şubeleri olan bir merkezde 7-8 senedir alex lazerler son teknoloji diye geçiyor. 10 sene önce cep telefonu yoktu şimdi geldiği noktaya bakalım. lazer teknolojisinin 7-8 yıldır gelişim göstermemesi imkansız. dediğim gibi çok dalavere dönüyor bu işlerde. tamamen ticaret gibi görüyorlar seni. bir de canını çok acıtıyor lazer. bu arada ben sürekli merkez ve cihaz araştırıyorum benim gibi düşünen ve lazer epilasyon yaptırmak isteyen beyler varsa bana ulaşabilirler. en azından toplu indirimden faydalanarak fiyat avantajı sağlayabiliriz. istanbul avrupa yakasında oturuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinco19

bizim gibi ülkelerde bu işler karışık. çok iyi araştırmak gerekiyor doğru cihaz doğru kişiyi bulmak şart. ama öyle yerlerde çok tuzlu. bizim gibilerin işi de zor. mesela bu alexandrite lazerler v.s gibi cihazlar amerikadan bizim gibi 3.dünya ülkelerine peynir ekmek gibi satılıyor. eski teknoloji olması itibariyle. ama burdaki merkezler son teknoloji ayaklarında. google lazer epilasyon diye yazdığınızda çıkan bilindik şubeleri olan bir merkezde 7-8 senedir alex lazerler son teknoloji diye geçiyor. 10 sene önce cep telefonu yoktu şimdi geldiği noktaya bakalım. lazer teknolojisinin 7-8 yıldır gelişim göstermemesi imkansız. dediğim gibi çok dalavere dönüyor bu işlerde. tamamen ticaret gibi görüyorlar seni. bir de canını çok acıtıyor lazer. bu arada ben sürekli merkez ve cihaz araştırıyorum benim gibi düşünen ve lazer epilasyon yaptırmak isteyen beyler varsa bana ulaşabilirler. en azından toplu indirimden faydalanarak fiyat avantajı sağlayabiliriz. istanbul avrupa yakasında oturuyorum.

ben pek çok erkekte olan sakalüsüt kıllar için yaptırmıştım 4 yıl önce... hala çıkmadı. daha doğrusu 3 tane kıl çıktı. sadece 2 seans yaktırmıştım...

şimdi koltukaltı ve göğüs-karın bölgesi için ilgileniyorum. yine aynı yere gideceğim...
  • Şart değil ama yüz için gidebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 21 Mart 2013; 17:31:48 >
  • nereye yaptırdığını ozelden yazar mısın muhannet?
  • Aslinda parayida pesin ödememek lazim. Yani seans basina anlasin derim. Yoksa parayi aldiktan sonra ayni özen gosterilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seans basına anlasmak gerek mutlaka. parayı alınca sallamıyorlar. bitene kadar masallarına kanmayın
  • şişlide erkeklerin uygulama yaptığı bir yer var hani hem tüm bacak hemde genital yaptırabiliriz artık :)
  • neresi olduğunu söyler misin
  • ARKADAŞLAR GELMEK İSTİYEN OLURSA 7 NİSAN PAZAR GÜNÜ GİDİYORUM BAHÇELİEVLERDE BİR MERKEZ LE ANLAŞTIM GENİTİNAL VE KALÇA 8 SEANS 2.500 YTL NAKİT VEDİM İLK SEANSIMI PAZAR GÜNÜ GİRİCAM MAKİNA ALEXANDRITE BU FİYATA HİÇ BİR YERDE BULAMAZSINIZ İSTANBUL DAKİ TÜM MERKEZLERİ GEZDİM BİLİYORUM GELMEK VE BİLGİ ALMAK İSTİYEN ARKADAŞ LAR LÜTFEN MAİL ATSIN CUMARTESİ AKŞAMI HABERLEŞİRİZ ferhatdenizz@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatdenizz -- 5 Nisan 2013; 17:04:47 >
  • hadi sırtı ffilan anladımda genital bölge yapılır mı ......haftada bi traş et tamam.....ne biliyim zaman geçtikçe rahatlık arttıkça millet zıbıtıyor...
  • beyler ben istanbulda oturuyorum omuz bölgeme yaptırmayı düşünüyorum önerebileceğiniz biyer varmı güvenli acil cvp bekliyorum
  • Arkadaşlar epilasyon yaptırmayı düşünenler bunu kesinlikle ciddi bir sağlık kuruluşunda yaptırmalı.Son dönemlerde özellikle kampanyalarla yapılan indirimli epilasyonların hiç bir işe yaramadığını belirteyim.Sadece uygulanan bölgede kılların daha geç çıkmasını sağlar.2 tür epilasyon cihazı vardır.1.si IPL 2.si alexandrite. Kesinlikle Alexandrite tercih edin.Daha kısa sürede,kalıcı çözüm.Ancak bu yöntemde uzaktan ışın atıldığı için uzman bir yerde yaptırırsanız(Tıp merkezleri gibi) yayılmaların önüne geçmiş olursunuz
  • zaten tamamen kıllardan kurtulmak mümkün değil.
    ama arkadasın dediği gibi tezgah altı yerlerde yaptırmamak gerek
    iyice araştırmak gerek bir de acısız falan diyor ama hayvan gibi acıtıyor bence
  • arkadaşlar bende sakal üstü ve boğaz çevresi için ilk senasımı yaptırdım.2.seans için önümüzdeki hafta sonu tekrar gideceğim.bu arada 2 hafta içinde sakal tam dokülmedi vs. toplamda 3 defa atış yapıldı.bu kadar sık lazer atışlarının sağlık açısından zararı var mı sizce.
    bide sizin dediğiniz gibi makinenin markasına hiç dikkat etmedim.alexandite değilse ne yapmalıyım.bu arada istanbul dışında küçük bir ildeyim lazer epilasyon yapar yerler sınırlı 2-3 yer var.(tanıdık vasıtası ile gittim seans başı 50 tl sizce fiyat nasıl)
  • senas aralıkları 1.5 2 ay arayla oluyor arkadasım acaba senin alet ıpl mi
    bi sor bakalım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.