Şimdi Ara

erkek genital bölge lazer epilasyon varmı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
3
Favori
113.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferhat0883

arkadaşlar bende sakal üstü ve boğaz çevresi için ilk senasımı yaptırdım.2.seans için önümüzdeki hafta sonu tekrar gideceğim.bu arada 2 hafta içinde sakal tam dokülmedi vs. toplamda 3 defa atış yapıldı.bu kadar sık lazer atışlarının sağlık açısından zararı var mı sizce.
    bide sizin dediğiniz gibi makinenin markasına hiç dikkat etmedim.alexandite değilse ne yapmalıyım.bu arada istanbul dışında küçük bir ildeyim lazer epilasyon yapar yerler sınırlı 2-3 yer var.(tanıdık vasıtası ile gittim seans başı 50 tl sizce fiyat nasıl)

Ben istanbulda elmacik kemigi boyun ve ense 50tl seans basi yaptiriyorum. Ama her seansta ense boyun cikmiyor sadece elmacik yaptiriyorum o zamqn 20tl veriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat0883

arkadaşlar bende sakal üstü ve boğaz çevresi için ilk senasımı yaptırdım.2.seans için önümüzdeki hafta sonu tekrar gideceğim.bu arada 2 hafta içinde sakal tam dokülmedi vs. toplamda 3 defa atış yapıldı.bu kadar sık lazer atışlarının sağlık açısından zararı var mı sizce.
    bide sizin dediğiniz gibi makinenin markasına hiç dikkat etmedim.alexandite değilse ne yapmalıyım.bu arada istanbul dışında küçük bir ildeyim lazer epilasyon yapar yerler sınırlı 2-3 yer var.(tanıdık vasıtası ile gittim seans başı 50 tl sizce fiyat nasıl)

Ben istanbulda elmacik kemigi boyun ve ense 50tl seans basi yaptiriyorum. Ama her seansta ense boyun cikmiyor sadece elmacik yaptiriyorum o zamqn 20tl veriyorum.

bende istanbulda yanak + enseye 70 lira veriyorum .. nerede yaptırıyorsun özelden mesajla adresi verebilirmisin ?

ben olduğum yerden memnunum ama göğüs yaptırmak istiyorum biraz tuzlu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlg_arc

Herkeze selam direk konuya girmek ve edindiğim tecrübeleri paylaşmak istedim. 31 yaşındayım adım tolga. arkadaşlar 18 yaşında sırt bölgemde cıkan tüğleri tüğ dökücü vb. yollarla temizlemeye başladım 29 yaşıma kadar bu böyle devam etti fakat nasıl mı .o sırtımdaki tüyler 25 ve üzeri yaşlara geldiğimde at kılından hiç bir farkı kalmamıştı. batık oluşumu şiddetli kaşıntı derken son 2 yıldır lazer epilasyona gidiyorum. senaslar 2 ayda bir yapılıyor . sırt omuz göğüs bölgesi için ilk senaslarda eger aşırı kıllıysanız lazer epilasyon sırasında o acı karşısında bulunduğunuz lazer epilasyon merkezinden kacabilirsiniz:) bitkise ürünler kremler bunların hepsi fasa fiso lazer epilasyon fiyatları ucuk boyutlarda olabilir ama bircok yere gidip görüşün ve merkez yetkilisine 3 4 senas yaptırıp bırakacakmış gibi değil. olayın sonuna kadar gidiğ komple kıllardan kurtulacakmış gibi konuşun . aslında zaten 3 4 senas yaptırıp bırakacaksanız 3 4 seanslık vermiş olduğunuz parada boşa gidicektir. haa bir tüyo daha gitmiş oldğunuz lazer apl. merkezine birilerini götürün böylece fiyatta oldukca indirim göreceksiniz :) yaklaşık 20 aydır senasa giriyorum düzenli bir şekilde 2 ayda bir buda 10 senas yapar ilk senasmı sırt ve kollar dirseklere kadar ve kuyruk sokumuna olmakla birlikte binbir pazarlık cabalarımla 500 tl ye yaptırmıştım aradan 2 yıl gecmek üzere şu an aynı işlemi 200 tl yaptırıyorum bunun nedenide sürekli müşteri olduğumu epilasyon merkezine göstermiş olmam haaa yanlız bu 200 zün içinde göğüs ve karın bölgeside var:) yani ne kadar süreklilik o kadar iyi fiyat ! arkadaşlar sonuç mu... sonuç , evet lazer istenmeyen tüğlere tek care . ama nasılmı . çok ama çok büyük birsabır gerektiriyor. senas yaptırdıktan 10 gun içinde tüğleriniz dökuluyor herseyden önce rahatlıyorsunuz. kaşıntı yok su toplama yok rahatsınız yani 2 3 ay içinde tekrar cıkıyor ... her sederinde tekrar tekrar tekrar. kıllar daha yumuşak ama bunu tabi 5 6 senaslar arasında görebilirsiniz. ben inatla gidip yaktırıyorum resmen uzerımden dumanlar cıkıyor onlar 2 3 ay içerisinde yeniden cıkıyor çok büyük bir sabır işi ha birde diyorlardı 6 7 senasta biter YALANNNN hayır arkadaşlar 6 7 senas sonra avuc içi gibi olabilmeniz imkansız. eger bu işe giricekseniz kesenizi ona göre ayarlamanız gerekiyor. daha dün yeniden yaptırdım biliyorum ki 3 ay sonra hepsi her kökten yeniden cıkıcak . evet cıkıcak ama kıllar daha güçsüz ve incelmiş bir şekilde. acaba dandik bir yerdemi yaptırıyorsun diye sorabilirsiniz alexan dır lazerle yaptırıyorum şu an piyasadaki en kuvvetli cihaz. tabi vıcut yapısı ten rengi falan gibi şeylerdende sonuç etkilene bilir ama . inanın bana bu kıllardan bırakın kremle bitkisel ilaçla falan kurtulmak lazer ile bile çok zor ( karında yumurtası yağı , bioder falan filan bunların hepsi sacmalık sakın böyle seylere para vermeğin hepsi yalan ) benım yerımde başkası olsa o bile lazerden sıkılıp bırakabilirdi ama ben inatla üzerine gidiyorum :=) insanlar senastan 15 gun sonra tüğlerin döküldüğünü göruyor ve 2 ay sonra tekrar senasa gidiyolarlar . 2 ay sonra lazere gitiklerinde vicutlarındaki tüğlerin hepsi cıkmamış oluyor ve aaa seyreldi bitti gibi kanılara varıyolar hele bir 4 ay sonra gidin hepsinin yerli yerınde olduklarını göreceksiniz... tekrarlıyorum faydasını görüyorum ince ince cıkıyolar. ama cıkıyolar ve pes etmeden devam ediyorum ... lazer epilasyon işi sabır içi avuc içi gibi olabilmem icin belki bir 2 seneye daha ihtiyacım var kim bilir :)

Sanırım Alexandrite değil epilasyon uyguladıkları cihaz . cünkü 2 yıldır gidip hala sonuç alamamışsın .

yaptırdığın epilasyon aleti büyük ihtimal IPL veya Ndyag diye düşünüyorum . onlar geçici ağdadır .. epilasyon cihazı değil .
  • sen yaptırdın mı sarıkola lazer epilasyon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murku2000

hadi sırtı ffilan anladımda genital bölge yapılır mı ......haftada bi traş et tamam.....ne biliyim zaman geçtikçe rahatlık arttıkça millet zıbıtıyor...

murku2000 arkadaşım millet zıbıtıyor kelimesi hoş deyil beyen miyebilirsin yapmıya bilirsin de paran da olmıya bilir ama biz çocuk yapcamıza sağlımıza para yatırıyoruz doğal bişey her insan yaptırmak istiyebilir tekneloji den yararlan mıcaksan hayatın anlamı kalmaz zaten köle gibi çalışıp devlete köle yetiştirmek dense kendime harcarım paramıııı ve iyi yaşarım sağlıklı olurum....
    10 yılık traş parası na eş deger jilet alıcaksın atıcaksın onda ömür boyu çıkmıcak ve temiz olucak ha bide kıl dönmesi olmıcak
    özelikle şöför olan beyler mutlaka yaptırmalı ilerde kıl dönmesi olabilir kesin çözüm budur
  • Elmacık ve ense için ucuzmuş aslında 50 lira. Kaç seans sürüyor ki?
  • Merhaba arkadaslar, bu konuda cok fazla yazı okudum ve arastirma yaptım. Malum sonuc cok ta iç açıcı degildi. Lazer epilasyon yapan merkezler var fakat cok pahalı bir cok yer de de bayanlar çalıştığı için genital bölgeye uygulama yapmıyorlar. Son olarak bir tecrubemi paylaşmak isterim. Sesu marka hassas ciltler için tuy dokucu krem aldım. Kremin bacaklarıma bulaşmasını engellemek için kasık bölgemi strech film ile kapladım. Genital bölge üzerine kremi uyguladım. Her ne kadar uc dakika yeterli dese de yeterli olmadı ve ikinci tavsiye olan on dakika süre ile kremi beklettim. On dakika sonunda killarla birlikte kremin kutudan çıkan spatula ile temizlenmesini önerse de bu işlemin zahmeti ve bölgenin dinamikleri acısından uygun olmadığına karar vererek ılık su ile ovuşturarak yıkadım. Bir miktar kremden etkilenmiş ancak yıkamak ile ciltten ayrılmayan kıllar için de çözümüm kese uygulaması oldu. Keseyi de islatip cok fazla bastırmadan tüm bölgeyi temizledim. Bu işlemlerin hiçbir aşamasında sabun vs kullanmadım tavsiye de etmiyorum. Ağrı eşiğini ölçmeye gerek yok bence. Sonuc olarak temizlik işlemi bitti. Krem hassas ciltler için olsa da bazı noktalarda tahrise neden oldu. Onun icinde bepanthen krem kullandım. 2 saat sonunda ne tahris ne de kıllar vardı. Bu uygulamanın kıl köklerini de zayıflatmasi nedeni ile jilete göre daha faydalı oldugunu düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben koltuk altı ve enseyi kybele lazer de yaptırdım. Bel altına yapmıyorlar. Ama sonuçlardan mennunum. Kybeleyasam.com da telefon var sanırım. bakarsın. İstersen üyelik kartıma bakayım orada vardır numarası...
  • Mrb lazer hakkında doğru ya da yanlış bi çok şey okudum formda bu işi yapan biri olarak şunu söyleyebilirim erkeklere işlem yapan yer çok nadirdir çünkü işlem yapan uzmanların bayan olmasından kaynaklanmaktadır 4 lazer cihazı verdır. alex... cihazı her bölge için uygun bir cihaz değildir yanma riski yüksek ve her cilt rengine uygun değildir ben kısa ve öz bir şekilde anlatmaya çalışacağım işlemler kişinin kıl yapısına ten rengine göre acı yada seansların uzun sürmesi dğeişiyor tammamen bunu tamamen cihazla bağdaşlaştırmamak gerekir. Çok aşırı ağrılı bi yöntem değil yani dayanılmaycak gibi değildir. Her bölgenin işlem ayarı ve sonucu farklıdır en kolay sonuç alınabilecek bölgelerin başında bay bayan k.altı bölgesi en geç özel bölgelerdirın. ıpl cihazı bu iş için uygundur süreç uzundur ama risk çok azdır uzman da iyiyse gayet ii sonuç alınabiliyor ve işini tam yapmama önemseme gibi şeyler yazılmış dşünülüyor bu tamamen tercih ettiniz yere bağlıdır yani kişilere genellem yapılmamalıdır unutmayın bu hizmet siz için kendiniz için sunulan bi hizmet ve lüten bunu indirgeyen yerlerden uzak durun riskli bir işlemdir o yüzden bunun pazralığını yapmayınız iyi geceler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Lazer.

oralar pek önemli değilde kaş bölgesine uygulanırmı einstein :D?

kaş bölgesinin üst kısmına ve kaş arasına işlem yapılır keisnlikle kaş altına işlem yapılaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceylinmb -- 19 Nisan 2013; 20:47:26 >
  • yapan yer çok nadirdir ankarada ve çok maliyetli
  • bölgeye göre değişiyor seans aralıkları erkek ve bayanda yüz bölgesi 3 hafta ile 1 ay depilev bölge ise 1 ay ile 1,5 ay arsında bayan erkek 1 ay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceylinmb -- 19 Nisan 2013; 0:56:43 >
  • sean ücretleri farklı paket ücretleri farklıdır ve seansla paket ücretleri arasında dağ gibi bir fark oluşmaktadır örn tüm sırt bölgesi seans 300 en az 10 seanla başlandığını düşün 3000 maliyeti oluyo peşinde 2000 gibi
  • mrb öncelikle katılıyorum indirimli adı altında işlem yapan yerlerden uzak durun ve katılmadığım bi nokta bu işi yapan uzmandır yani tıp merkeside olsa salonda olsa gene uzmandır doktor sizin tüyleirnizi temizleyim lazer yapmaz bunu bilin
  • istanbul şişlide şişli merkez camii karşısında ptt üstü 2. kat md beauty life var orda erkek estetisyen var adı ali ona gidip yaptırabilirsiniz genital bölgede çalışıyorlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: phamdex

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

peki çok az maliyete penis ve popo içi kıllarından nasıl sonsuza dek acı çekmeden nası lkurtuluruz

popo için çözüm var ama penis için riskli
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinözdemir

quote:

Orijinalden alıntı: primogen

quote:

Orijinalden alıntı: tlg_arc

Herkeze selam direk konuya girmek ve edindiğim tecrübeleri paylaşmak istedim. 31 yaşındayım adım tolga. arkadaşlar 18 yaşında sırt bölgemde cıkan tüğleri tüğ dökücü vb. yollarla temizlemeye başladım 29 yaşıma kadar bu böyle devam etti fakat nasıl mı .o sırtımdaki tüyler 25 ve üzeri yaşlara geldiğimde at kılından hiç bir farkı kalmamıştı. batık oluşumu şiddetli kaşıntı derken son 2 yıldır lazer epilasyona gidiyorum. senaslar 2 ayda bir yapılıyor . sırt omuz göğüs bölgesi için ilk senaslarda eger aşırı kıllıysanız lazer epilasyon sırasında o acı karşısında bulunduğunuz lazer epilasyon merkezinden kacabilirsiniz:) bitkise ürünler kremler bunların hepsi fasa fiso lazer epilasyon fiyatları ucuk boyutlarda olabilir ama bircok yere gidip görüşün ve merkez yetkilisine 3 4 senas yaptırıp bırakacakmış gibi değil. olayın sonuna kadar gidiğ komple kıllardan kurtulacakmış gibi konuşun . aslında zaten 3 4 senas yaptırıp bırakacaksanız 3 4 seanslık vermiş olduğunuz parada boşa gidicektir. haa bir tüyo daha gitmiş oldğunuz lazer apl. merkezine birilerini götürün böylece fiyatta oldukca indirim göreceksiniz :) yaklaşık 20 aydır senasa giriyorum düzenli bir şekilde 2 ayda bir buda 10 senas yapar ilk senasmı sırt ve kollar dirseklere kadar ve kuyruk sokumuna olmakla birlikte binbir pazarlık cabalarımla 500 tl ye yaptırmıştım aradan 2 yıl gecmek üzere şu an aynı işlemi 200 tl yaptırıyorum bunun nedenide sürekli müşteri olduğumu epilasyon merkezine göstermiş olmam haaa yanlız bu 200 zün içinde göğüs ve karın bölgeside var:) yani ne kadar süreklilik o kadar iyi fiyat ! arkadaşlar sonuç mu... sonuç , evet lazer istenmeyen tüğlere tek care . ama nasılmı . çok ama çok büyük birsabır gerektiriyor. senas yaptırdıktan 10 gun içinde tüğleriniz dökuluyor herseyden önce rahatlıyorsunuz. kaşıntı yok su toplama yok rahatsınız yani 2 3 ay içinde tekrar cıkıyor ... her sederinde tekrar tekrar tekrar. kıllar daha yumuşak ama bunu tabi 5 6 senaslar arasında görebilirsiniz. ben inatla gidip yaktırıyorum resmen uzerımden dumanlar cıkıyor onlar 2 3 ay içerisinde yeniden cıkıyor çok büyük bir sabır işi ha birde diyorlardı 6 7 senasta biter YALANNNN hayır arkadaşlar 6 7 senas sonra avuc içi gibi olabilmeniz imkansız. eger bu işe giricekseniz kesenizi ona göre ayarlamanız gerekiyor. daha dün yeniden yaptırdım biliyorum ki 3 ay sonra hepsi her kökten yeniden cıkıcak . evet cıkıcak ama kıllar daha güçsüz ve incelmiş bir şekilde. acaba dandik bir yerdemi yaptırıyorsun diye sorabilirsiniz alexan dır lazerle yaptırıyorum şu an piyasadaki en kuvvetli cihaz. tabi vıcut yapısı ten rengi falan gibi şeylerdende sonuç etkilene bilir ama . inanın bana bu kıllardan bırakın kremle bitkisel ilaçla falan kurtulmak lazer ile bile çok zor ( karında yumurtası yağı , bioder falan filan bunların hepsi sacmalık sakın böyle seylere para vermeğin hepsi yalan ) benım yerımde başkası olsa o bile lazerden sıkılıp bırakabilirdi ama ben inatla üzerine gidiyorum :=) insanlar senastan 15 gun sonra tüğlerin döküldüğünü göruyor ve 2 ay sonra tekrar senasa gidiyolarlar . 2 ay sonra lazere gitiklerinde vicutlarındaki tüğlerin hepsi cıkmamış oluyor ve aaa seyreldi bitti gibi kanılara varıyolar hele bir 4 ay sonra gidin hepsinin yerli yerınde olduklarını göreceksiniz... tekrarlıyorum faydasını görüyorum ince ince cıkıyolar. ama cıkıyolar ve pes etmeden devam ediyorum ... lazer epilasyon işi sabır içi avuc içi gibi olabilmem icin belki bir 2 seneye daha ihtiyacım var kim bilir :)

oha be yıllar sürüyomuş demek soğudum lazer epilasyondan

peki çok az maliyete penis ve popo içi kıllarından nasıl sonsuza dek acı çekmeden nası lkurtuluruz

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Lazer.

oralar pek önemli değilde kaş bölgesine uygulanırmı einstein :D?

sen sakın deneme ortak :)

Önce bir tane piknik tüpü alıyorsun orta ateşte yakıyorsun sonra popoyu açıyorsun ve hızlı bir şekilde tüpe değmeden ateşe oturup kalkıyorsun bir güzel tütsülüyorsun. pek canın yanmaz ama yanık kokusu rahatsız edebilir biraz.

Geyik olsun dedim. Kızdırdıysam özür dilerim şimdiden. kusura bakma...
  • Yeminle Lazer Epilasyondan soğuttunuz insanı daa. Ben de hiç bilmeden, ama bilgi alma amaçlı gördüm arama yaparken buradaki konuyu. Yıllardır üyesiyim forumun. Yıllardır da her türlü çakallığını marizini ayaklarını bilirim bu tür ortamların. Varya faydalanmak isteyen veya bilgi almak isteyenlerden çok, epilasyon merkezi sahipleri yorum yazmış vatandaş taklidiyle :DDDDDDDDDD ey gidi eyy... Hadi hayırlı işler hepinize. (Benim gibi salt bilgi öğrenmek amaçlı buraya bu konuda bakmış olan değerli dostlar müstesna. Onlara kolay gelsin. Farklı forumlarda da araştırmaları sürdürsünler. Ama uyanık olun müşteri kılığındaki epilasyonculardan)
  • Arkadaşlar remington IPL6000F modelini çıkarmış Unisex için fiyatı da iyi 4-5 sene gider boşuna ayda 300lira vermeyin derim, önceki modeli çöptü ama bu modeli çok iyi
  • evet beyler lazer düşünenler var mı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.