Şimdi Ara

Karaciğer için devedikeni enginar vs. tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piyasada bir çok ürün var ama hangisi en iyisi bilmiyorum. Karaciğer enzimleri yüksek onun için alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunları hep ilacla cozmekten ziyade beslenme onemli
    yagli-tatlı-fastfod-hazirgıda
    kizartma-kırmızi et-sut urunleri. bunlardan kacınmak azaltmak gerek.
    bitkisel takviyeler iyi tabi ama hangisi iyi bilmek güç

• gren kullanıcısına yanıt
    kırmızı ve et süt ürünlerinden neden kaçınalım ki

diğerlerini zaten çok az yiyorum

• Aga önce düzenli kullandığın bir ilaç yoksa yaklaşık 1 ay gibi bi süre gereksiz ilaç almanı önermem ağrıkesici vb
    Sonra bi aktarın yolunu tut
    Enginar ekstratlı su ve devedikeni al supplement olarak netten falan alırsan biraz daha pahalıya patlar o yüzden aktar worth
    Eczaneye uğra "NAC 600" 2 -3 günde bir bundan kullan aç tok çok farkmaz
    Kesinlikle alkol alma
    Karaciğer kendini 6 ayda bir yenileyebilen organ bu dediklerimi uygularsan 1 ay gibi bi sürede faydasını görmeye başlarsın 1 ay sonra bu dediklerimi yapmasanda olur fakat gene kimyasalları ve alkolü kontrolde tutman en önemli nokta
  • Para is Everything kullanıcısına yanıt
    hocam bir tane nature supreme milk thistle aldım 30'luk 50 liraya. biraz pahalı ama içerik olarak bu daha iyi geldi. ayrıca içkim sigaram yok zaten param gidecekse buna gitsin.

bu arada NAC 600 öksürük bronşit için falan diyor benim bunlardan yana bi şikayetim yok ki hocam yanlış mı yazdın acaba

• Enzimlerden sadece AST yüksek bu arada.
    AST 53
    GGT 12
    ALT 16
    ALP 62

AST son 6-7 aydır hep yüksek

• Kırmızı et ve süt urunler genelde yag orani yuksek
    bitkisel takviyeler faydali olabilir.bu arada doktor enzim yuksekligi neden olmus
    diyet tarzi tavsiyeler vs vermedimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gren kullanıcısına yanıt
    diyet verdi. bir ay uyguladım 54'ten 53'e dustu. kullandığım bir ilaç falan yok dedim. zaten yağ oranım çok düşük. 1.85 boya 65 kiloyum.

• Yani diyet pek işe yaramamıs.bitkisel takviyeler fayda edebilir hangisı kaliteli bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: green_fire

hocam bir tane nature supreme milk thistle aldım 30'luk 50 liraya. biraz pahalı ama içerik olarak bu daha iyi geldi. ayrıca içkim sigaram yok zaten param gidecekse buna gitsin.

bu arada NAC 600 öksürük bronşit için falan diyor benim bunlardan yana bi şikayetim yok ki hocam yanlış mı yazdın acaba
    Deve dikeni supplementi aldıysan aktara gitmene gerek yok ama enginar tüketimi için araştır gene birşeyler mevsimi değilse bile kavonozda enginar satılıyor marketlerde yada enginar tabletlerine bak hem kullanım açısından daha basit fiyatı bozmazsa tabi
    Bahsettiğim ilaçta vücudumuzun kendi ürettiği güçlü bir antioksidan (glutatyon) salınımını arttırıyor kanı ve organları temizleme özelliği var. Doktorlar dediğin gibi öksürük için veriyor fakat karaciğer sağlığını korumak için çok iyi bir ilaç dopingli atlet ve sporcular karaciğeri temiz tutmak için kullanırlar. Aynı şekilde zamanında kullandığım bazı sentetiklerin ve alkolün nörotoksik etkilerini tedavi etme amaçlı bende kullanmıştım.

• Para is Everything kullanıcısına yanıt
    hocam bu sipariş ettiğim ürün geldi. dışı plastik gibj içi toz. tozu ayırıp da mı yutuyoruz yoksa dış kaplama ile birlikte mi
    hiç bilgim yok vallahi. sadece yolcu hapı yuttum hayatımda

• quote:

Orijinalden alıntı: green_fire

hocam bu sipariş ettiğim ürün geldi. dışı plastik gibj içi toz. tozu ayırıp da mı yutuyoruz yoksa dış kaplama ile birlikte mi
    hiç bilgim yok vallahi. sadece yolcu hapı yuttum hayatımda
    Ürünü tablet tablet kullan birşeyi ayırmana çözdürmene gerek yok
  • devedikeni tohumunu çay yapıp içtim motoru bozdu çok fena karnım ağrıdı. enginar dene.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.