Şimdi Ara

erkek arkadaş mevzusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, uzun süre kendi kendimi yedikten sonra burada bu konuyu açıp en azından alternatif çözümler bulmaya karar verdim. oldukça takıntılı bir insanım, kuşkularım ve paranoya hat safhada. bu sorun hayatıma ve yaşayış tarzıma engel oluyor ciddi biçimde. ayriyetten hassas bir insanım her ne kadar güçlü görünmek istesem bile.. kısacası korkaklık denebilir. bu sorun erkek arkadaşımdan kaynaklanıyor yaklaşık bir buçuk senedir hayatımda ve ondan sonra hayatım tamamen değişti, iyi bir biçimde ve ben ona gerçekten güçlü hisler duyuyorum. öyle ki bu sevgim, mantıklı düşünmeme ve karar vermeme engel olup resmen beynimi kapatıyor. ne yapmam lazım bunu aşmak için? tabii bundan kaynaklı olarak aşırı derecede üstüne düşüyorum onun, farkındayım, hiçbir zaman "cool gözükmeye çalışan, geç mesaj atan" kızlardan olmadım. neysem o gibi davrandım. bu da biraz aşırıya kaçtı. ne yapmam gerekir? en azından iyice düşmeden önce.. uzaklaşmak işe yarar mı? ciddiye alırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

• alışmış gudurmuştan beterdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

alışmış gudurmuştan beterdir.

doğru haklısın da gerçekten ciddi yorumlara ihtiyacım var trollemesek daha iyi
  • yerimizi alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dx -- 19 Şubat 2013; 0:07:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliskin

doğru haklısın da gerçekten ciddi yorumlara ihtiyacım var trollemesek daha iyi

Sen sus lan köylü.
  • bak orda yanlış yaptın. hep sen atmıyacaksın mesajı özlettireecen kendini. hep üstüne düşersen sadece bana baksın diye o zaman daha çok kaybedersin, oda seni elinde zannedip başka daha güzel kızlarla sohbet etmeye çalışır. Başka erkek arkadaşlar edin onun yakın arkadaşları olabilir ya da pek takma onu kızlarla eğlen foto paylaş facede onsuz olabileceğini göster.
  • şimdi sorun ne ki ? sen sürekli üstüne düştün de o da seni cepte görüp, bu bağlılığını suistimal mi etti. nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksat59

bak orda yanlış yaptın. hep sen atmıyacaksın mesajı özlettireecen kendini. hep üstüne düşersen sadece bana baksın diye o zaman daha çok kaybedersin, oda seni elinde zannedip başka daha güzel kızlarla sohbet etmeye çalışır. Başka erkek arkadaşlar edin onun yakın arkadaşları olabilir ya da pek takma onu kızlarla eğlen foto paylaş facede onsuz olabileceğini göster.

tabii öyle haklısın, zaten cevaplar belli sorun uygulama kısmında. :D Bir de bahsettiğim gibi kendimden başka biri gibi gözükmeyi beceremiyorum, bu da hep tekmeyi yiyeceğimi gösteriyor sanırım.. teşekkürler

• reklam alınır
  • quote:

bak orda yanlış yaptın. hep sen atmıyacaksın mesajı özlettireecen kendini. hep üstüne düşersen sadece bana baksın diye o zaman daha çok kaybedersin, oda seni elinde zannedip başka daha güzel kızlarla sohbet etmeye çalışır. Başka erkek arkadaşlar edin onun yakın arkadaşları olabilir ya da pek takma onu kızlarla eğlen foto paylaş facede onsuz olabileceğini göster.

+ 1 adam haklı

sürekli atarsan bunaltırsın ki yaşamış biri olarak söylüyorum çok konuşma valla soğutuyorsunuz kendinizden az susun biraz
  • Başkası gibi olma kendin gibi davran olacakları akışına bırak. Seni bu kadar endişelendiren nedir anlamıyorum madem hoşlanıyosun aranızda da az çok bişey var zaten yakındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strausser

şimdi sorun ne ki ? sen sürekli üstüne düştün de o da seni cepte görüp, bu bağlılığını suistimal mi etti. nedir ?

sorunu şöyle söyleyeyim.. umursamamaya başladı, ben yanındayken kafası bambaşka yerlerdeydi benim gösterdiğim kadar ilgiliyi hiç görmedim. süistimal etmek diyemeyiz yani tepkisiz kalmak daha çok.. başka bir kız olayı var mı yok bu inan hiç bilmiyorum bu da böyle bir ilişki işte.
    yahu, ilgi gösterilince uzaklaşıyor, göstermeyince yakınlaşıyor, ne anlaşılmaz bu insanoğlu..

quote:

Orijinalden alıntı: dexlab

quote:

+ 1 adam haklı

sürekli atarsan bunaltırsın ki yaşamış biri olarak söylüyorum çok konuşma valla soğutuyorsunuz kendinizden az susun biraz

telefonu kullanan bir insan değilim ancak arama için, öyle yılışık dakika başı mesajlaşmaları da hiç sevmem, sorun orda zaten, olan biten benim kafamda oluyor ona yansıyan pek bir şey olduğunu zannetmiyorum. yalnızca nasıl desem.. genel olarak kuşkucu ve paranoyak halim beni itici kılan, her konuda. zaten ben de bundan kurtulmak istiyorum

• okumadım ama bağyan mısınız?
  • Derhal uzaklaş ondan. Hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pick&Roll

okumadım ama bağyan mısınız?

bayansı erkeğim.
  •  erkek arkadaş mevzusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

erkek arkadaş mevzusu

erkek arkadaş mevzusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

erkek arkadaş mevzusu

• İlk sayfadan yerimizi alalım tutar bu konu

• quote:

Orijinalden alıntı: aliskin

merhaba arkadaşlar, uzun süre kendi kendimi yedikten sonra burada bu konuyu açıp en azından alternatif çözümler bulmaya karar verdim. oldukça takıntılı bir insanım, kuşkularım ve paranoya hat safhada. bu sorun hayatıma ve yaşayış tarzıma engel oluyor ciddi biçimde. ayriyetten hassas bir insanım her ne kadar güçlü görünmek istesem bile.. kısacası korkaklık denebilir. bu sorun erkek arkadaşımdan kaynaklanıyor yaklaşık bir buçuk senedir hayatımda ve ondan sonra hayatım tamamen değişti, iyi bir biçimde ve ben ona gerçekten güçlü hisler duyuyorum. öyle ki bu sevgim, mantıklı düşünmeme ve karar vermeme engel olup resmen beynimi kapatıyor. ne yapmam lazım bunu aşmak için? tabii bundan kaynaklı olarak aşırı derecede üstüne düşüyorum onun, farkındayım, hiçbir zaman "cool gözükmeye çalışan, geç mesaj atan" kızlardan olmadım. neysem o gibi davrandım. bu da biraz aşırıya kaçtı. ne yapmam gerekir? en azından iyice düşmeden önce.. uzaklaşmak işe yarar mı? ciddiye alırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

Abla eğer Kezban değilsen yardım ederiz.
    Fakat kezbansan..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.