Şimdi Ara

erkek adam kıllarını alır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlarla vücut geliştirmeye gidiyoruz. Göğüs kollar falan belirginleşmeye başladı. Kıllar kas gelişimine engel oluyor diye alalım diyorlar. Hem de kaslar daha belli olur diye.Ama ben bir garip oldum kıyamıyorum kıllarıma hem de bir garip hissederim. Kas gelişimine engel olayı doğru mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kıl değil mi kes gitsin ayrıca kaslar belirginleşiyosa kızlar daha çok bakar pampi iyi ki kesmişim dersin

• Erkek adam kıllı olur zihniyetinden çıkalım kardeşim insanların ne diyeceği seni ilgilendirmesin laf edene açar gösterirsin (vücut )

• quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Kıl değil mi kes gitsin ayrıca kaslar belirginleşiyosa kızlar daha çok bakar pampi iyi ki kesmişim dersin

Biri de sonrası daha sert ve kötü çıkıyor demişti. Birde babam görürse evi ziyaretimde falan ben seni üniversiteye kıllarını al diye mi gönderdim falan der. Bir keresinde eve kupeyle gelirsen eve almam demişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackjack41 -- 24 Şubat 2015; 11:32:09 >
  • Daha önce hiç kas gelişimine engel olmasıyla ilgili birsey duymadım

• quote:

Orijinalden alıntı: su_şişesi

Daha önce hiç kas gelişimine engel olmasıyla ilgili birsey duymadım

Protein ve aminoasitle beslendiği içinmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: blackjack41

quote:

Kıl değil mi kes gitsin ayrıca kaslar belirginleşiyosa kızlar daha çok bakar pampi iyi ki kesmişim dersin

Biri de sonrası daha sert ve kötü çıkıyor demişti. Birde babam görürse evi ziyaretimde falan ben seni üniversiteye kıllarını al diye mi gönderdim falan der. Bir keresinde eve kupeyle gelirsen eve almam demişti

Kılları bidaha çıkmayacak şekilde mi alacaksın yoksa jiletlemi?

• quote:

Orijinalden alıntı: su_şişesi

quote:

Orijinalden alıntı: blackjack41

quote:

Kılları bidaha çıkmayacak şekilde mi alacaksın yoksa jiletlemi?

Onu daha bilmiyorum

• 2015de yaşıyoruz gönül rahatlığıyla alabilirsin

• KIZ MISIN LA OLDU OLACAK BİDE AĞDA YAP

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qnq kesince çok rahat oluyo biliyon mu efil efil

• Kılın erkek adamlıkla alakası olsa kadınlarda çıkar mı ? Bırakın şu başkaları ne der, ne düşünürleri de içinizden geldiği gibi hareket edin.
  • Hocam eğer her yerin kıllıysa alma derim çünkü tekrardan çıkınca diken gibi ve simsiyah çıkar. Benim mesela kollar vs daha kara ama vücudum daha açık renkli kıl falan almaya cesaret edemem çünkü çevremde body yapıp kıllarını alanlar var ve bazen dikkatimi çekiyo kollarındaki kıllar falan siyah ve dik çıkmış. Yani alırsan çok uzatmadan tekrar alacaksın ki, güzel dursun. Kıllarını aldıktan sonra bodye gitmeyi bırakırsan da kılların siyah, sert olacak ve yağlanacaksın boşu boşuna kıllarını sertleştirmiş olacaksın.

Bahaettiğim arkadaşlarım body yapmayı yemek yemek gibi ihtiyaç olarak görüyorlar günde 2 kez gideni biliyorum o yüzden geleceği düşünerek kes.

Ulan alt tarafı kıldan bahsediyoruz ama baya uzadı (mevzu)

• Nasıl alacaksan bize de söyle yav jilet yemiyor

• Kılların kaynağı keratindir. Protein falan iyi sallamışın. Ayrıca yıl olmuş 2015 erkekliği kıl ile ölçenler var.

• Hikaye o, he kas gelişimine engel olsa dahi kesince onlar yok olmuyor, yine uzuyorlar yani gelişime engel oluyorsa dahi bundan keserek kurtulamazsın.
    İkincisi daha aylıksın belli hele bi 1 yıl falan olsun sonra alırsın kötü duruyorlar çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Eren] -- 24 Şubat 2015; 11:42:50 >
  • Şehir efsanesi o.kesmek istiyorsan kes ama vücut senin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

Qnq kesince çok rahat oluyo biliyon mu efil efil

• Hamam otu tozu işini görür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzenimden biliyorum vücut geliştikçe çocuğun bacak kılları dökülmeye başladı tamamı değil yalnız. Devam et sonra bakarsın. Ama kıldır yahu uzatma kes gitsin :D
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.