Şimdi Ara

erkek adam kıllarını alır mı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kıllar kas gelişimini engellemez merak etme
  • göğüs kıllarını alan bir arkadaşım vardı, çocuk v yaka tişört giyemez oldu. Giyince göğüs kıllarının uçları sakal gibi gözüküyordu orda havaya doğru böyle
  • 3-4 ay salona giden herkes bu triplere giriyor,kas gelişimini engelliyormuş gören de pro yarışmarala katılıyor sanacak
  • Vücut çalışmıorum, hiçbir spora ilgim yok ama lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Birisinin erkekliği kıl, küpe takmak, saç uzatmak, dar pantolon giymek vb. şeylerle belirlenemez. Erkek cinsel organın varsa daha fazla söze gerek yok fakat bazıları bunları anlayamayacak kapasitedeler.

burada bahsedilen erkekliği anlamamışsın evlat
  • quote:

Orijinalden alıntı: irriducibili

3-4 ay salona giden herkes bu triplere giriyor,kas gelişimini engelliyormuş gören de pro yarışmarala katılıyor sanacak

Kendi halimizde yapıyoruz tabi ama ne bileyim başlamışken en iyisi neyse onu yapalım diye açtım konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Killar kas gelisimine engel oluyor tabi ki de.Siz hic bacagi killi futbolcu gordunuz mu Allah askina

erkek adam kıllarını alır mı

Futbolcular gogusleriyle mi sut cekiyor kardesim.Oralarda bulunabilir.Kucuk yaslarda futbolcularin bacak killari alinir gelismesi icin.

• Adamlığı bunda bulanin kıl kadar akli yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıllı bi şekilde herhangi avrupa ülkesinin denizine girsen alarm çalarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodello

göğüs kıllarını alan bir arkadaşım vardı, çocuk v yaka tişört giyemez oldu. Giyince göğüs kıllarının uçları sakal gibi gözüküyordu orda havaya doğru böyle

Sırf bunu bildiğim için hiç dokunmadım,

Şimdi bacağı kolu alan arkadaşlar söyleyelim

bildiğin sakal gibi çıkacak o kıllar,pişman olacaklar sporu bırakınca,hep uğraşamayacaklar ömür boyu

ya da lazere gidip 2000 tl yi gömecek kıl için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor.16 -- 24 Şubat 2015; 15:57:06 >

• Kes kurtul.

• quote:

Orijinalden alıntı: su_şişesi

quote:

Orijinalden alıntı: blackjack41

quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Kıl değil mi kes gitsin ayrıca kaslar belirginleşiyosa kızlar daha çok bakar pampi iyi ki kesmişim dersin

Biri de sonrası daha sert ve kötü çıkıyor demişti. Birde babam görürse evi ziyaretimde falan ben seni üniversiteye kıllarını al diye mi gönderdim falan der. Bir keresinde eve kupeyle gelirsen eve almam demişti

Kılları bidaha çıkmayacak şekilde mi alacaksın yoksa jiletlemi?

Bir daha çıkmayacak şekilde nasıl alacak hocam? (lazeri kendi yapmayacak heralde)

• Kıllı göbekli asosyaller hemen laf etmeye başlamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: deliboo

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Kıl değil mi kes gitsin ayrıca kaslar belirginleşiyosa kızlar daha çok bakar pampi iyi ki kesmişim dersin

Biri de sonrası daha sert ve kötü çıkıyor demişti. Birde babam görürse evi ziyaretimde falan ben seni üniversiteye kıllarını al diye mi gönderdim falan der. Bir keresinde eve kupeyle gelirsen eve almam demişti

Kılları bidaha çıkmayacak şekilde mi alacaksın yoksa jiletlemi?

Bir daha çıkmayacak şekilde nasıl alacak hocam? (lazeri kendi yapmayacak heralde)

İşte gider doktorumu neyi varsa ona yaptırır

• Erkek adam kıllarını almaz , alan da yumurta gibi ortalıkta gezer.

• blackjack41 kullanıcısına yanıt
    Kılın yapısından anlamam ama kesersen tekrar çıkacak ve çıkarken protein ve aminoasit tüketecek. Düz mantık. Ama duruken uzamıyor, bişey de tüketmiyor.

Tıpçılar eksileyebilir, bilmiyorum çünkü.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

quote:

Killar kas gelisimine engel oluyor tabi ki de.Siz hic bacagi killi futbolcu gordunuz mu Allah askina

erkek adam kıllarını alır mı

Futbolcular gogusleriyle mi sut cekiyor kardesim.Oralarda bulunabilir.Kucuk yaslarda futbolcularin bacak killari alinir gelismesi icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Birisinin erkekliği kıl, küpe takmak, saç uzatmak, dar pantolon giymek vb. şeylerle belirlenemez. Erkek cinsel organın varsa daha fazla söze gerek yok fakat bazıları bunları anlayamayacak kapasitedeler.

Yalnız erkek demiyoruz,adam diyoruz.

• quote:

quote:

Daha önce hiç kas gelişimine engel olmasıyla ilgili birsey duymadım

Protein ve aminoasitle beslendiği içinmiş

Yıl 2015 olmuş hala hurafelere inanıyorsunuz arkadaş ya hiç mi araştıran sorgulayan bir beyniniz yok.

Kıllar uzarken aminoasit kullanmıyor mu ? Kayda alınacak bir değer bile değil, kıllar kas gelişimini falan engellemez.
  • kes kurtul bence
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.