Şimdi Ara

Erdoğan Millet İttifakını Seçen Seçmenlerin Eleştirilerini Dinledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İlginç bir program olmuş; ben reisten, onlar fetöcü, tarzı bir yanıt beklerdim.Tabi son kısımda yer alan fırın cevabıyla, reis yine gönüllerimizi kazandı

@Yirikalische Katkılarıyla yayının tamamını ekleyelim

51:18'den itibaren izleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilmirem -- 21 Haziran 2018; 0:1:57 >

• Verecek cevabı yok maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırın yoktu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evlerde... dediği an nedense buzdolabı diyeceğini anladım.

• abi bu saka de lutfen montaj de gozunu seveyim. Firin ve buzdolabi muhabbetine girdi yine. Ulkeyi yonetecek kapasitesi yok diye inceye atifta bulunanlar lutfen bunu seyretsin. Halkin icine inmeyip saraylarda yonetirsen tabiki teessuf edersin.

zonguldakta madenciler daha cok is daha cok as dedi, yuzunuze gozunuze dursun susun benim zamanimda calisiyorsunuz dedi

ogretmen adayi atama istiyoruz dedi git kemal atasin dedi

ciftci esnaf anamiz agladi dedi ananida al git dedin

Birde piskin piskin asli astari yok deniliyor, keske firsatim olsada seninle bu dertleri yasayan insanlari gezsek sayin presedant yuce ulu hakanim

• Bu liderin kafasında Tr bitmiş vereceği birşey kalmamış çok net belli oldu hemen lafı döndürdü inkara getirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 20 Haziran 2018; 23:1:32 >
  • vatandaş ne diyo adam hala fırın buzdolabında
  • herif hala fırın diyor buzdolabı diyor ya. Ve bu adamın partisi yine geçip en az 35-40 alacak. Aklımı oynatacağım ya bu ülkede yeminle
  • vaybe bizim aileyi fakir olarak bilirdim,ama babam ne kirli çıkıymış 20 sene evvel bizim evde davul fırın vardı. demekki biz zenginmişiz .
    yıllarca fakiriz diye boş yere üzülmüşüz be yav
  • şikayetleri dinlediğine sevindim açıkçası ama verdiği cevap çok komik olmuş (gerçi burada videonun süresi dolmuş sanırım, devamında bir şey dediyse bilmiyorum) ben 30 yaşına yakınım kendimi bildim bileli buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi gibi eşyalarımız oldu. ki babasız büyüdüm ben, yani eve pek bir para da gelmiyordu. doğalgazlı sobamız vardı falan.
  • Size yemin ediyorum ki 90 ların daha başında elektonik göstergeli fırınımız vardı.
  • Fırın vardi ama davul firin vardi. Ahhh gencler siz bilmezsiniz o günleri. Ustu piser alti cig kalırdı. Ahh ahh

• oha lan bu gerçek mi ?
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Yo gayet bam bam bam yiyorduk ve bugunden lezzeliydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ggreyhame kullanıcısına yanıt
    Biliyorum

• benim türbanlı bacımın baklavasını üstünü yakıp altını çiğ bırakan davul fırına koydular evet bunu da yaptılar
  • reyiz napıyorsun allaşkına.trolleri kaçırıyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halisünasyon

abi bu saka de lutfen montaj de gozunu seveyim. Firin ve buzdolabi muhabbetine girdi yine. Ulkeyi yonetecek kapasitesi yok diye inceye atifta bulunanlar lutfen bunu seyretsin. Halkin icine inmeyip saraylarda yonetirsen tabiki teessuf edersin.

zonguldakta madenciler daha cok is daha cok as dedi, yuzunuze gozunuze dursun susun benim zamanimda calisiyorsunuz dedi

ogretmen adayi atama istiyoruz dedi git kemal atasin dedi

ciftci esnaf anamiz agladi dedi ananida al git dedin

Birde piskin piskin asli astari yok deniliyor, keske firsatim olsada seninle bu dertleri yasayan insanlari gezsek sayin presedant yuce ulu hakanim
    Ben de montaj zannettim de baya kendi twitter sayfasında konuşmanın full versiyonu var:

https://twitter.com/RT_Erdogan/status/1009492030580543492

51.18 de başlıyor bu bahsedilen bölüm. Açıp görene kadar ciddi ciddi montaj diye tutturdum arkadaşlara, ki hayatımda akp desteklemişliğim yoktur, cidden dürüst görüşümdü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Ben de montaj zannettim de baya kendi twitter sayfasında konuşmanın full versiyonu var:

https://twitter.com/RT_Erdogan/status/1009492030580543492

51.18 de başlıyor bu bahsedilen bölüm. Açıp görene kadar ciddi ciddi montaj diye tutturdum arkadaşlara, ki hayatımda akp desteklemişliğim yoktur, cidden dürüst görüşümdü.

Alıntıları Göster
    şu programı izleyipte akp ye oy verecek kitlenin bir düşünmesi lazım artık.

• Keşke şunu izletseler, yorumunu alsalar. Din diyip, herkese fetöcü diyip, akpye oy veren arkadaşlar içinde iyi olur hem.https://youtu.be/s6VceucHbk4

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.