Şimdi Ara

Erdoğan: döviz alma yoluna gitmeyin B planını C planını uygulamak zorunda kalırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
3.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da Valilik yemeğinde konuşuyor.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

— Saldırdılar ne oldu? Hiç. Batmış Yunanistan'a derece veriyorlar. Bitmiş zaten versen ne yazar. Türkiye'nin notunu düşürecekmiş, indirsen ne yazar?

— Bu millet mandacılığı 100 yıl önce elinin tersiyle itmiş bir millettir.

— Milletimiz müsterih olsun. Sanayicilerimize sesleniyorum. Bankalara saldırarak oralardan döviz alma yoluna gitmeyin. Battık gittik işi sağlama alalım yoluna tevessül etmeyin. Ederseniz yanlış yaparsınız. Bu milleti ayakta tutmak sadece bizim görevimiz değil, sanayicinin tüccarın da görevidir. B planını C planını uygulamak zorunda kalırım bunu da böyle bilesiniz.
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/201808121034712629-erdogan-trabzon-valilik-yemegi/?utm_source=https://t.co/7yV7fZ7KXp&utm_medium=short_url&utm_content=jqZA&utm_campaign=URL_shortening

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macorono34 -- 12 Ağustos 2018; 20:28:27 >

• Ne yapsalar işi kurtaramayacaklar o kesin. Yalancının evi yanmış kimse inanmamış. Hep dış güçler denildi derken yalandı gerçek oldu. Şu anda malum herkes bu oyunun abd ye ait olduğunu biliyor. Bu işten tüm ülke zararlı çıkacaktır. Burada hata senin benim tartışması yapmanın hiçbir anlamı yok herkes metanetli olsun yeter. Bence piyasa oturuncaya kadar kimse birbirini suçlamasın ve kutuplaşmasın ki kendimizi abd ye ve avrupaya güldürmeyelim. Bence artık buraya bile kutuplaşacak mesajlar yazmayın çünkü önümüzde sabır günleri var. Ya birbirimizi yiyeceğiz yada bu günleri insan gibi atlatacağız.

Şöyle düşünün abd buraya asker indirip savaş açınca oturup AKP yi ve oy verenlerimi taşlayacağız yada CHP vatan haini deyip CHP li yada hdp lileri mi taşlayacağız. Şu an ki durumun vahametini anlayın abd Türkiye ye ekonomik savaş açtı.

HERKESİ DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM.

ŞU GERÇEĞİ DE SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEĞİM BİRİSİ BAŞTA BAŞKANA KONUŞMADIĞI GÜNLERİN DAHA SAKİN GEÇECEĞİNİ ANLATMALI🤦‍♂️
  • A planı ne ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 12 Ağustos 2018; 21:48:9 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam açık açık tehdit ediyor alanen dövize saldırın Beyler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu aciklamadan B plani olarak dovize limit koymayi , bu da kesmezse C plani olarak doviz alim satimi durdurmak anladim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aştı artık kendini ya, buna sesini çıkarmayan insanlar var!!!
  • dolar yarin 15 olur
  • Atılan her adım doları artırmaya yönelik,bilerek mi yapılıyor diye şüphelenmeye başladım.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 12 Ağustos 2018; 23:4:23 >
  • Diğer cümlelerine bir şey diyemem ama Yunanistan artık batmış durumda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F5E754B7 -- 12 Ağustos 2018; 20:42:58 >
  • Buradan anlıyoruz ki ekonomideki sıkıntıyı daha teşhis bile etmekten acizler ki nerede tedavi uygulamak! Herkes kendi başının çaresine bakacak anlaşılan vaziyet kötü, başımızda bir devlet yok.
  • yok artık c.b bile tehdit ediyor ya.
  • Cumhurbaşkanı ekonomi mezunu değil , herkes kadar bilgisi var ama ekonomi anlamında kendi başına yönetmeye kalkması sürekli konuşması iyi değil . B ve C planları yukarıda ki arkadaşların dediği gibiyse , dolar karaborsa ya düşer . Böyle bir şeyi boşuna yapar ve pişman olur muhtemelen.

• Bildiğin tehdit etmiş. Bu gidişle döviz hesaplarına el koyulacak gibime geliyor.
  • Ülkenin içine ettiniz lan.
  • welcome to venuzturkey
  • Bunların birşeyi düzelteceği yok,kafalarına göre öyle takılıyorlar,nasıl olsa her dediklerine sorgulamadan inan insanlar var...
  • A planı bile yok ki.

Döviz hesaplarına el koymak, dondurmak gibi bir abukluk olmaz, ülkeyi 30 yıl geriye götürür. Bir işe de yaramaz.

Daha beteri toparlanmak 15 yıl falan sürer sonrasında.

Yapar mı olamaz diyemem, lakin normalde olmaz, finans sektörü sağlam kalmak zorundadır. Yoksa bir daha kimse bankalara para yatırmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 13 Ağustos 2018; 13:32:4 >
  • Bugun degil ama dolar yakinda dusecek aha buraya yaziyorum sonra bilmem kactan tersde kaldim demeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.