Şimdi Ara

Erdoğan: '50 milyon dolar yatırım gerekiyordu, Tank-Palet Fabrikasını Özelleştirdik' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
4
Favori
13.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarayı satsaydınız.50 Milyon dolar para mı daha geçen açıkladınız 30 küsür milyar dolar suriyeliler denen gereksizlere harcadık diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 24 Mart 2019; 20:29:12 >
  • envanterınde 14 uçak var 1 tanesini satsa 10 katı para bulurdu aslında ama mesele ülkenin herşeyini satmak.ülkemizin tarımı ve sanayisi yok edildi satacak bırsey kalmayana kadar devam edecekler anlasılan.
  • Dünyanın en güçlü ülkeleri arasına girecektik vizyon 2023 ile ama şimdi fabrika için 50 milyon dolar bulamıyoruz
  • Şunu söylemesi bile rezillik. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti, 50 milyoncuk bulamadığı için mi namusunu Katar'a satmış? Midem kalktı ya, yeminle midem kalktı.
  • bence 50 milyon dolar ağızlarından kaçtı. koskoca türkiye cumhuriyeti için komik bir rakam. kimsenin geçmediği köprülere milyar dolar kredi veren bankalarımız alım garantisi olan geleceği parlak tank palet fabrikasına o parayı her türlü verir.
  • Örtülü ödeneği 2.8 milyar tl olan adam bu sözü ediyor ha?
    Yazık bu ülkeye.
  • Bi tane gemicigi satsin oglu buraya ortak olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem diyo ülkemizde kriz yok zenginiz hem diyo 50 m dolar bulamadık neye inanıcan şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 gemicik satsa yeter paramı 50 mılyon ya
  • reis 50 milyon koyar mı be sana be ayıp, bu kadar yalan konuşulmaz ya
  • ImPerspektif I kullanıcısına yanıt
    30 milyar doların bana fişini döksene

• CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "O sözleşmeyi iptal et 50 milyon doları ben sana bulacağım, tüm Türkiye şahit olsun" dedi.

Ben RTE olsam bu sözün üstüne hazırla paraları hemen iptal ediyorum derdim. Aldıktan sonra paraların kaynağıydı filandı bisürü propaganda malzemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doyourenouncesatan

30 milyar doların bana fişini döksene
    Google'a yazıyorsun, bizzat reisin kendi ağzı ile fişi sana çıkarıyor.
  • Sarayın masraflarını kıssa ya madem para yok. Ha pardon itibardan tasarruf olmaz.

• Allah belanızı versin ulan . Memlekette her boku sattınız . Hakkım haram zıkkım olsun .
  • Ama Saray yaptık ...
  • Beyler dikkat edin sabaha karsi kendimizi katarda bulabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Sadece milletvekillerine 1 yıl maaş verme, tank palet kurtulur. Veya milletvekillerinin bakanların karıştığı hortumlama operasyonlarını 1 yıllığına durdur, hem tank palet hem biz kurtuluruz.
    Son zamanlarda okuduğum rn güzel yorum lan

• Bağış kampanyası yap sanayi için. Değil 50, 500 milyon bile toplanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

Son zamanlarda okuduğum rn güzel yorum lan

Alıntıları Göster
    Sağol.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.