Şimdi Ara

Erdoğan: '50 milyon dolar yatırım gerekiyordu, Tank-Palet Fabrikasını Özelleştirdik' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
4
Favori
13.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 milyar dolar bu vatansiz hain sürüsüne verirken var
    Erdoğan: "50 milyon dolar yatırım gerekiyordu, Tank-Palet Fabrikasını Özelleştirdik"
    Erdoğan: "50 milyon dolar yatırım gerekiyordu, Tank-Palet Fabrikasını Özelleştirdik"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Cehalet, fakirlik ve din sömürüsünden geçiniyorlar...
  • Atatürk'ün gençliğe hitabesinin "bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış." kısmı aklıma geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda-tt

Cehalet, fakirlik ve din sömürüsünden geçiniyorlar...
    çokta iyi kullanıyorlar hakkını vermek lazım.
  • 31 Martta AKP ye oy veren vatandaşlar kendi iç dünyasında şu şekilde böbürlenecek " vay be acayip milliyetçiyim, ülkemin bekasını ben korudum. "
  • Bu kadar yalan olmaz insanların akılları ile böyle dalga geçilmez.

• birisi milyarlarca lira örtülü ödeneği olduğunu hatırlatsa da satıştan vazgeçseler..
  • Yazıklar olsun. Koskaca ülkenin düştüğü duruma bak. Bu söylenenleri sadece biz duymuyoruz. Yurt dışında da bunlar gazetelere yazılıyor. Şimdi biz dışardan yatırım isteyince adam bunu olayı hatırlamayacak mı?
  • O parayı bulamıyorsan kapat dükkanı git!

• Kendi özel uçağını satsa, misliyle o para bulunur. Ama olmaz tabi. Şatafat devam etmeliki, ülkemize gelen yabancı siyasetçiler, bizi büyük ülke sansın.

• Herkes sallayıp duruyor.

Amac üretim sürecini hızlandırmak ve sermaye artışı. Aklınız alıyor mu sizin 50 milyon dolar bulamayacağını? Nusr et gecen otel satın aldı 50 milyon dolar istese ondan fabrikayi satardi. Bu parayi bulmak kolay. kaldi ki 20 milyar dolar değeri olan fabrika diyorsun da adama sorarlar 20 milyar dolar Türkiye'nin en büyük şirketinin değeri bile değil. Sallamaya gelince salla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hitlerin Bıyığı -- 26 Mart 2019; 13:20:15 >
  • İroniMan kullanıcısına yanıt
    Nİck avatar uyumun bu gün günümün iyi geçmesine yol açtı. Tşk.
  • Hitlerin Bıyığı kullanıcısına yanıt
    İyi boş yapmışsın bir Koç A.ş bir Sabancı A.ş. kaç milyarlık şirketler grubu biliyormusun. Ama avatarındaki adam kadar bile bilgin olduğunu düşünmüyorum. Bırak beynindekiler gibi dokunulmamış kalsınlar.
  • "50 milyon dolar lazım ve bulamadık" diye bir açıklaması var mı?

Konu başlığı ile içerik tutmuyor ki. Siz para bulamadık diye işinize geldiği gibi anlıyorsunuz.
    biz bu parayı ödemek yerine başka çözüm bulduk demek istemiş olamaz mı?

Konu tamamen yanıltma amaçlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayrabey -- 26 Mart 2019; 13:55:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulina

Nİck avatar uyumun bu gün günümün iyi geçmesine yol açtı. Tşk.
    Buna sevindim daha çok mizahi takılıyorum siyaset ciddiye alınmıycak kadar leş bir yapı
  • herşeye inanıyorsunuz ya!!!

ya suriyeliler için milyarlar harcamış bir devletin 50 milyon tl si mi yok ?

bu neyin kafası beyler ?
  • 50 milyona mıhtaç etti ülkeyi.

• 20 milyar dolarlık fabrika mı?

Türkiye de en büyük şirket olan tüpraş bile 10 milyar dolar etmiyorken palet fabrikası 20 milyar dolarmış yersen.

Arkadaş hiç mi aklınız yok hiç mi düşünmüyorsunuz.

Sanarsın tüm dünyaya paleti burası üretiyor. Akla bak.

Seçim yaklaştıkça kaybedeceğini anlayan muhalefet her türlü yalana dolana başvuruyor.

Allah topunuzu ıslah etsin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.